fotowoltaika

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 maja 2020, o 09:08

Tak. Czekaj.
Do kiedy?
Na górę

Postautor: nikolaa » 24 maja 2020, o 07:28

Że mamy czekać to już wiemy, a może by tak urząd miasta poinformował zainteresowanych ( którzy wpisali się na listę) o następnych krokach.
Na górę

Postautor: Maja 1 » 28 maja 2020, o 14:06

6 maja miasto podpisało umowę o dofinansowanie OZE, dziś 28 maja, żadnej informacji , czy taki wielki problem powiadomić zainteresowanych o dalszych krokach? czy może to tajemnica.
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2020, o 16:43

6 maja miasto podpisało umowę o dofinansowanie OZE, dziś 28 maja, żadnej informacji , czy taki wielki problem powiadomić zainteresowanych o dalszych krokach? czy może to tajemnica.
Nie marudźcie bo nie ma czego wasze miasto dostało znowu a nasza dziadowska gmina kolejny raz nic z tego nie wyszło.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2020, o 13:42

Czy coś wiadomo w tym temacie już. Chodzi mi o miasto...
Na górę

Postautor: Juk » 3 lis 2020, o 17:07

Gdy zakładamy fotowoltaike z dofinansowania urzędu miasta czy gminy to dostajemy tyle prądu ile zuzywalismy do tej pory w przeliczeniu na panele wiec gdy do tej pory mielismy kuchenkę z gazem i wodę z gazu to na tym nic nie zyskujemy bo prądu nam z paneli nie wystarczy. I jest różnica gdy zakładamy prywatnie 5 tys dofinansowania i podatek w rozliczeniu i mamy tyle mocy paneli ile chcemy możemy wtedy całe gospodarstwo przerobić na prąd.
Na górę

Postautor: goscio12 » 13 lis 2020, o 10:06

Juk ma rację, dlatego część osób już zrezygnowało , ja twierdzę że zostałem oszukany, na zebraniach zachęcających do uczestnictwa w programie zapewniano że na jesień 2020 wszystko będzie zrobione, i co z tych obietnic zostało? , miasto ogłosiło przetarg, czas na składanie ofert prawie 2 miesiące! i jeszcze dodano do przetargu budynki publiczne ( szkoły przedszkola) które nie są w tym programie. Przy tej kwocie dofinansowania lepiej było zrobić OZE prywatnie dokonać zwrotu 5000 zł + zwrot podatku i już rok mieć swój prąd i swoją instalację, a tak trzeba czekać jeszcze prawie rok i przez 5 lat nie mogę jej powiększyć. Jeszcze jedna ciekawostka, proszę zobaczyć jaki procent dofinansowania dostała gmina Susiec a jaki miasto Tomaszów, może niech nasz Pan Burmistrz się tym pochwali.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2020, o 17:37

Tak, w Tomaszowie fotowoltaika to chała, miasto wpieprzyło mieszkańców na minę. Czy to się opłaci? Z pewnością wykonawcy, już teraz firmie konsultującej i może burmistrzowi, dla mnie po jego wielu głupich decyzjach to żaden pan. Mam już dość władzy która dba o siebie i o swoich. Ci co chcą niech dalej włażą w 4 litery, smacznego.
Na górę

Postautor: jakotak » 30 gru 2020, o 09:41

Podnieść opłaty za śmieci to UM potrafił w kilka godzin, natomiast z fotowoltaiką jakoś ma trudności, umowa podpisana z początkiem maja , mamy koniec roku i nic się nie dzieje, no ale w tym temacie UM nic nie zyskuje więc mają czas.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2020, o 08:42

Do cholery!Wpłaciliśmy nasze pieniądze najpierw na konsultacje później na zaliczki i nic się nie dzieje.Czy burmistrza to interesuje?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 16:22

Do nas wydzwaniają bez przerwy z kilku firm mimo,że nie wchodziliśmy do tego programu
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 18:24

Czyjest wtym jakiś haczyk?
tak z ciekawości pytam bo z oczkiem wodnym jest kontrowersja.
Na górę

Postautor: goscio12 » 2 sty 2021, o 19:05

Firma która to pilotowała już zebrała kasę za konsultacje, więc to olewa, UM natomiast zebrał zaliczki, ma kasę więc może to ciągnąc jak najdłużej.....
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 16:23

czyli wygrali ci ,co nie wierzyli w obiecanki ?
Na górę

Postautor: Gosc15 » 12 sty 2021, o 10:31

Czy ktoś z UM a może i sam Burmistrz mógłby w końcu udzielić informacji kiedy w końcu coś zacznie się dziać z tym projektem?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”