Sokoły z Konfederacji

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 13:15

W obronie Adama Niedzielskiego stanął lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. – Nie zgadzam się z ministrem zdrowia, ale muszę go bronić. Panie Braun, pan często mówi z tej mównicy "szczęść Boże". Jak teraz może mówić pan takie słowa? – pytał Brauna. Za swoje zachowanie poseł Konfederacji został wykluczony z obrad.
Braun i Konfederacja. Kojarzy mi się z brunatną zgnilizną.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 13:52

W obronie Adama Niedzielskiego stanął lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. – Nie zgadzam się z ministrem zdrowia, ale muszę go bronić. Panie Braun, pan często mówi z tej mównicy "szczęść Boże". Jak teraz może mówić pan takie słowa? – pytał Brauna. Za swoje zachowanie poseł Konfederacji został wykluczony z obrad.
Braun i Konfederacja. Kojarzy mi się z brunatną zgnilizną.
Mi tak samo się kojarzą pozostałe partie polityczne w sejmie, po za KONFEDERACJĄ oczywiście.
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 16 wrz 2021, o 15:04

Wałęsa groził Cenckiewiczowi na rozprawie, jest nagranie. „Będziesz wisiał, to się nie mieści w głowie”

https://www.wprost.pl/kraj/10461942/rozprawa-walesy-z-cenckiewiczem-bedziesz-wisial.html

Znaczy sie Wałęsa też brunatny???
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 15:28

Sikorski, też jest brunatną zgnilizną gdy mówił o dożynaniu watahy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 16:50

Cham jest chamem i nie szukajmy usprawiedliwienia typu hitlerowcy mordowali narody,no to ja mogę jednostkę powiesić. Żeby poseł braun tak się wyrażał do przedstawiciela rządu? No nie. Podłość, chamstwo i ludzie już go wycenili, pcha się na stanowiska prezydenckie w Gdańsku,Rzeszowie i przegrywa z kretesem.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 18:23

Wszystkie demonstracje, które popieraliście kosztowały życie wielu osób. Macie krew na rękach, dopuściliście się zbrodni. Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedzieć - mówił do opozycji wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kaczynski-do-opozycji-macie-krew-na-rekach-dopusciliscie-sie,nId,4863245#crp_state=1

no fakt. ten tylko będzie wsadzał
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2021, o 20:48

Cham jest chamem i nie szukajmy usprawiedliwienia typu hitlerowcy mordowali narody,no to ja mogę jednostkę powiesić. Żeby poseł braun tak się wyrażał do przedstawiciela rządu? No nie. Podłość, chamstwo i ludzie już go wycenili, pcha się na stanowiska prezydenckie w Gdańsku,Rzeszowie i przegrywa z kretesem.
Masz rację, cham jest cham, żeby były prezydent, laureat pokojowej nagrody Nobla, zwracał się takimi słowami, skandal.
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2021, o 23:27

Parlament Europejski przegłosował rezolucję przeciwko Polsce, w której wezwał do uznania nadrzędności prawa unijnego nad polskim!
W rezolucji m.in. szantażuje się Polskę, że jeśli nie podporządkuje się unijnym decydentom, to środki finansowe nie zostaną nam przekazane. Rezolucja PE nie ma co prawda charakteru wiążącego, ale pokazuje w jakim kierunku idzie UE i jak bardzo chce wykraczać poza traktaty unijne, aby podporządkowywać sobie nasze państwo. Absolutnym skandalem jest to, że aż 22 europosłów z Polski głosowało ZA tą antypolską rezolucją!

Oto LISTA HAŃBY, komplet nazwisk polityków PO i Lewicy, którzy poparli nadrzędność prawa unijnego nad polskim:

Magdalena Adamowicz (PO), Bartosz Arłukowicz (PO), Jerzy Buzek (PO), Jarosław Duda (PO), Tomasz Frankowski (PO), Andrzej Halicki (PO), Danuta Huebner (PO), Ewa Kopacz (PO), Janusz Lewandowski (PO), Elżbieta Łukacijewska (PO), Jan Olbrycht (PO), Radosław Sikorski (PO); Marek Balt (SLD), Marek Belka (SLD), Włodzimierz Cimoszewicz (SLD), Bogusław Liberadzki (SLD), Leszek Miller (SLD); Robert Biedroń (Lewica), Łukasz Kohut (Lewica) a także Janina Ochojska i Róża Thun und Hohenstein, które dostały się z list opozycji totalnej i Sylwia Spurek, która dostała się z listy Wiosny Roberta Biedronia.

Od głosu wstrzymali się europosłowie PSL - Krzysztof Hetman, Adam Jarubas i Jarosław Kalinowski.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2021, o 10:43

Wieczna hańba zdrajcom Ojczyzny.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2021, o 10:55

Wieczna hańba zdrajcom Ojczyzny.
Oni nie są zdrajcami Polski, bo Polska nie jest ich ojczyzną, a tylko krową dojną.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2021, o 14:19

Oni właśnie myślą o swojej ojczyżnie, trzeba zatrzymać ten PIS bo większość chce nadal być w Unii . Wielka Brytania już żałuje swojej decyzji bo nie wiedzieli,że takie będą konsekwencje.Wystarczy porozmawiać z polakami , którzy tam mieszkają .Nasz rząd ma w d....jakieś opinie, bo oni wiedzą najlepiej. Oni są ustawieni ,rozdają pieniądze , wszystko drożeje, patologia za bony wczasuje się w górach i nad morzem, pozostali tyrają za miskę ryżu a nasze wnuki będą to spłacać. Takich czasów doczekaliśmy a było już tak fajnie.....komu to przeszkadzało,że znów mamy komunę.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2021, o 16:46

Z Polakami to ty nie masz o czym rozmawiać polaku od popaprańców.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2021, o 17:22

ja dzielę ludzi na mądrych i głupich
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2021, o 09:13

Za „będziesz pan wisiał” Grzegorz Braun zapłaci utratą sporej części wynagrodzenia. I wnioskami do prokuratury. Nawet koledzy z Konferencji – poza Januszem Korwinem-Mikke – nie chcą go bronić. Tyle że to koszty, które Braun ma wliczone w swoją działalność. " Z Newsweeka
o i tu broni do upadłości forumowy francowaty. Ale towarzystwo.
Na górę

Postautor: BYK » 20 wrz 2021, o 20:06

Za „będziesz pan wisiał” Grzegorz Braun zapłaci utratą sporej części wynagrodzenia. I wnioskami do prokuratury. Nawet koledzy z Konferencji – poza Januszem Korwinem-Mikke – nie chcą go bronić. Tyle że to koszty, które Braun ma wliczone w swoją działalność. " Z Newsweeka
o i tu broni do upadłości forumowy francowaty. Ale towarzystwo.

Dla Pana Brauna zebraliśmy już ponad 147 tys.zł. Dokonało tego 2686 francowatych 😂 🤣Idź pajacu miastowy zatankować na Orlenie albo walnij sobie kupę bo tyle umiesz.

https://zrzutka.pl/caj6sn
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”