Sokoły z Konfederacji

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lip 2022, o 18:09

Woda i ogień w niej jest, same skrajności. A jaki mają stosunek do unii,NATO,demokracji? Najgorsze zło.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2022, o 18:19

Woda i ogień w niej jest, same skrajności. A jaki mają stosunek do unii,NATO,demokracji? Najgorsze zło.

Jeśli chodzi o NATO, to raczej nie ma problemów. Stosunek do unii mają taki sam jak unia do nas. BTW.
Co to jest demokracja? ;)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2022, o 20:53

Jeśli chodzi o NATO, to raczej nie ma problemów. Stosunek do unii mają taki sam jak unia do nas. BTW.
Co to jest demokracja? ;)
To proste. W ustrojach demokratycznych ludzie sami wybierają tych, którzy trzymają ich za ryj, a w ustrojach niedemokratycznych nie wybierają tych, którzy trzymają ich za ryj, chociaż w tym drugim wypadku jest mniej trzymających za ryj.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2022, o 22:01

Gość pisze:
> To proste. W ustrojach demokratycznych ludzie sami wybierają tych, którzy
> trzymają ich za ryj, a w ustrojach niedemokratycznych nie wybierają tych,
> którzy trzymają ich za ryj, chociaż w tym drugim wypadku jest mniej
> trzymających za ryj.

Niby tak jest, Demokracja jest dyktaturą na życzenie (z wyboru). Może to i lepiej, żeby kradł jeden (nawet wraz z rodzina i bliskimi) niż całe stado darmozjadów "polityków" na każdym szczeblu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2022, o 17:21

Teraz demokracja jest biletem dla band politycznych do zdobycia władzy a później żadnych zasad tylko wszystko dopuszczalne żeby władzę utrzymać.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2022, o 17:57

Gość pisze:
> Teraz demokracja jest biletem dla band politycznych do zdobycia władzy a
> później żadnych zasad tylko wszystko dopuszczalne żeby władzę utrzymać.

Załóż partię, wygraj wybory i pokaż co potrafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2022, o 16:30

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Teraz demokracja jest biletem dla band politycznych do zdobycia władzy a
> > później żadnych zasad tylko wszystko dopuszczalne żeby władzę utrzymać.
>
> Załóż partię, wygraj wybory i pokaż co potrafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2022, o 17:33

Nie jestem głupku bandziorem rusz tępym łebkiem i pomyśl logicznie
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2022, o 17:38

Gość pisze:
> Nie jestem głupku bandziorem rusz tępym łebkiem i pomyśl logicznie

Każdy sądzi według siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2022, o 15:48

Sokoły w akcji
https://www.wprost.pl/kraj/10818259/czystki-w-partii-grzegorza-brauna-trzech-szefow-okregow-zdymisjonowanych.html?utm_source=newsshowcase&utm_medium=gnews&utm_campaign=CDAqDwgAKgcICjDn5KAJMMHdcDDL3mc&utm_content=rundown
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2022, o 09:46

Siema mendom konpederackim sługusom putina. Ten wasz klaun Qrwin z Braunem powinni w celi spędzić resztę życia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2022, o 10:36

Gość pisze:
> Siema mendom konpederackim sługusom putina. Ten wasz klaun Qrwin z Braunem
> powinni w celi spędzić resztę życia.

Jesteś pod wpływem propagandy PiS, które w mediach wycina, ośmiesza, dyskredytuje wszystkich, taka jest współczesna polityczna zasada walki. Zacznij używać rozumu, a oczy się otworzą. Konfederaci mówią o rzeczach, których nie znajdziesz w publicznych mediach, a na tym forum są wycinane. Programowo są ośmieszani wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami, których słuchacze nie pojmą, bo nie mają wiedzy o sprawie. Wiem, że mi nie uwierzysz, ale nie będziesz mógł powiedzieć, że o tym cię nie informowałem. Kiedyś zrozumiesz.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2022, o 20:12

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Siema mendom konpederackim sługusom putina. Ten wasz klaun Qrwin z Braunem
> > powinni w celi spędzić resztę życia.
>
> Jesteś pod wpływem propagandy PiS, które w mediach wycina, ośmiesza, dyskredytuje
> wszystkich, taka jest współczesna polityczna zasada walki. Zacznij używać rozumu, a
> oczy się otworzą. Konfederaci mówią o rzeczach, których nie znajdziesz w publicznych
> mediach, a na tym forum są wycinane. Programowo są ośmieszani wyrwanymi z kontekstu
> wypowiedziami, których słuchacze nie pojmą, bo nie mają wiedzy o sprawie. Wiem, że mi
> nie uwierzysz, ale nie będziesz mógł powiedzieć, że o tym cię nie informowałem.
> Kiedyś zrozumiesz.??



Mmmmmmm?
Na górę

Postautor: Mohort » 18 wrz 2022, o 20:35

Siema mendom konpederackim sługusom putina. Ten wasz klaun Qrwin z Braunem powinni w celi spędzić resztę życia.
Idi na chj debilu forumowy. Chyba tobie faktycznie wszystko MOPS opłaca skoro w ogóle nie przejmujesz się tym co się dzieje. A za to nie odpowiada 11 posłów Konfederacji.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2022, o 20:40

Mohort pisze:
> Idi na chj debilu forumowy. Chyba tobie faktycznie wszystko MOPS opłaca
> skoro w ogóle nie przejmujesz się tym co się dzieje. A za to nie odpowiada
> 11 posłów Konfederacji.

Nie mierz innych swoją miarą, że tobie płacą to nie znaczy, że wszystkim.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”