A po jaki grzyb z takimi dekoltami do pracy chodzi
A lajki już daje
Kto na burmistrza Tyszowiec
Co w Tysxowcach będzie w tym budynku po Gimnazjum? To będzie dalej obiekt użyteczności oświatowej?
A co to Burmistrz Bondyra nie udostępnia świetlic KGW?
To prawda, że po rozwodzie?
A komunię w kościele przyjmuje
To prawda, że po rozwodzie?
A komunię w kościele przyjmuje
Największym zagrożeniem dla tyszowiec jest ta Tłusta loszka blondynka !
Wesołych Świąt! Co z nią zrobić
Wesołych Świąt! Co z nią zrobić
A to nie jej dzieło żłobek stowarzyszenie spółdzielnia ?? Moja córka chodzi sck na warsztaty kulinarne która ona robi , teraz tańczy też . Rozzslawila te nasze zaściankowe tyszowce ale parę osobom to przeszkadza bo coś robi czego nigdy tu nie było . Proponuje idą święta ukrzyżować ją na przykład za to że ma hektary . Wstyd mi za was , za te konta anonimowe , wstyd ludzie na stanowisku , wstydNajwiększym zagrożeniem dla tyszowiec jest ta Tłusta loszka blondynka !
Wesołych Świąt! Co z nią zrobić
Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”
