Sesja Rady Powiatu

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: york » 26 sty 2026, o 21:41

Nie ponad 200 ha, tylko 63, czytaj ze zrozumieniem.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2026, o 09:14

Pisowska spółka zrezygnowała z tych 63 ha spośród 216, bo nie dostała zgody na pokrycie fotowoltaiką całości terenu.
Karczewski i Ska wylicytowali 12 tys. złotych czynszu z hektara rocznie. Minęło pięć lat dzierżawy i zdaje się nie widać grubych milionów na koncie starostwa. Nie widać nic, nawet tego kto tę ziemię uprawia i bierze dopłaty obszarowe.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2026, o 09:56

Pisowska spółka zrezygnowała z tych 63 ha spośród 216, bo nie dostała zgody na pokrycie fotowoltaiką całości terenu.
Karczewski i Ska wylicytowali 12 tys. złotych czynszu z hektara rocznie. Minęło pięć lat dzierżawy i zdaje się nie widać grubych milionów na koncie starostwa. Nie widać nic, nawet tego kto tę ziemię uprawia i bierze dopłaty obszarowe.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣straszne i co to będzieidź sobie strzelić barana
Na górę

Postautor: jas » 28 mar 2026, o 12:33

Czy na sesji rady powiatu będą omawiane powiązania opisanie w artykule Miasto prywatne Tomaszów Lubelski w dzienniku wschodnim?
Co się dzieje jak pisowiec jest zatrzymany? Jak rusza cała machina. Pierwszy telefon wykonywany jest do starosty Karwana...Co dalej się dzieje przeczytacie w artykule.
Patologia.
Na górę

Postautor: kied » 28 mar 2026, o 12:50

Czytałam. Włos się jeży. Co zrobili pisowcy z powiatem. Mocny układ.
A poza tym jak mogli wydzierżawić ziemię pod oze sroze która jest III klasy? Tego nie wie nikt.
Na górę

Postautor: gosciu » 28 mar 2026, o 13:15

Ma ktoś jakiś link do tego artykułu? Albo informacje kiedy był w dzienniku wschodnim?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2026, o 22:33

https://www.dziennikwschodni.pl/artykul/387302,miasto-prywatne-tomaszow-lubelski
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2026, o 16:00

W ubiegły piątek w tej sprawie miała odbyć się rozprawa w Sądzie Rejonowym w Tomaszowie lubelskim.
Na górę

Postautor: Jimbo » 29 mar 2026, o 17:38

To nie mógł już normalnie przyjąć, zapłacić i po problemie. Wiadomo nie jest to przyjemne ale czasem lepiej przełknąć flegmę i jechać dalej.
Na górę

Postautor: kis » 30 mar 2026, o 16:21

Tam gdzie Pis tam próba nacisków i korupcji. Pewnie służbowym samochodem jechał w prywatnej sprawie i skłamał, że do NFZ jedzie.
Ciekawe, czy poseł pomoże. Wcześniej zawiadomienia składali razem na fb.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”