Ale z ciebie jajcarz. :) :) :)..... Dołącz jeszcze z PSL radnego Suskiego. Przecież to mocny samorządowiec.
Sesja Rady Powiatu
Ręce opadają jak ogląda się sesję, żadne argumenty do pisowców nie docierają, bo przecież nawet jak trochę myślą o korzyści dla powiatu to zagłosują przeciw, ale zgodnie z ich partyjnym myśleniem. O chamstwie i nieliczeniu się z czyimś zdaniem już nie wspomnę choć o ich moralach głośno to myślą, że ludzie głupi.Współczuję radnym z innych ugrupowań, nie wytrzymałabym chyba bo na chamstwo trzeba chamstwem.
Kocham te jego piłkarskie bon moty 11/10.Proszę tu nie epatować. Jarosław nie mógł się pomylić, przecież on jest wybrańcem i ma zawsze rację. Dziękujemy Jarku za ten kort, dzięki niemu jeszcze bardziej będziemy walczyć z epidemią kowidu.
Ależ ty prdlisz od rzeczy.Kocham te jego piłkarskie bon moty 11/10.
Ile to kosztowało? Czy te pieniądze nie mogły pójść na coś innego? Łuków triumfalnych się zachciało bałwanom.No właśnie patrzę i widzę, że PObolszewikowi łuk triumfalny nie pasuje. Pewnie wolałby pomnik gierojów z czerwoną gwiazdą. Niedoczekanie czerwona zarazo.
Hola hola. Warszawa nam zazdrości tego łuku. Oni tyle lat budowali i co? Nic.
A u nas pokazali, że można, że to jest nasz łuk i my tym łukiem zamykamy usta niedowiarkom. Będę o nim opowiadał moim wnukom, jak siadziemy przy kominku.
A u nas pokazali, że można, że to jest nasz łuk i my tym łukiem zamykamy usta niedowiarkom. Będę o nim opowiadał moim wnukom, jak siadziemy przy kominku.
To ty bałwanie zrób coś pożytecznego i pokaż, że można.Ile to kosztowało? Czy te pieniądze nie mogły pójść na coś innego? Łuków triumfalnych się zachciało bałwanom.
"Kiedy zaczynają dużo mówić o patriotyzmie, Bogu, honorze i ojczyźnie, to na pewno znowu coś ukradli". Może jakieś skojarzenia? :)
Każdy sądzi według siebie z tym, że ktoś kradnie."Kiedy zaczynają dużo mówić o patriotyzmie, Bogu, honorze i ojczyźnie, to na pewno znowu coś ukradli". Może jakieś skojarzenia? :)
Niezbyt wesoło z finansami, skoro chcą sprzedać obiekty Zarządu Dróg Powiatowych przy ulicy Kościuszki
Starostwo ma głowę do interesów, już korzystnie sprzedali działki przy Ordynackiej- nabywca sprzedał jedną z nich niecały rok później z milionowym zyskiem. Wydzierżawili Zatyle wujowi Czarnka pod fotowoltaike, udupiając przy okazji gospodarstwo przyszkolne na amen; z dochodów z czynszu dzierżawnego nic nie wyszło. Dalej, dalej gieniusze biznesu.
https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/iii.32.2024.sprzedaz.nier_.121cc3e4-58b6-4a99-acba-9bdf1080b812.pdf
Starostwo ma głowę do interesów, już korzystnie sprzedali działki przy Ordynackiej- nabywca sprzedał jedną z nich niecały rok później z milionowym zyskiem. Wydzierżawili Zatyle wujowi Czarnka pod fotowoltaike, udupiając przy okazji gospodarstwo przyszkolne na amen; z dochodów z czynszu dzierżawnego nic nie wyszło. Dalej, dalej gieniusze biznesu.
https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/iii.32.2024.sprzedaz.nier_.121cc3e4-58b6-4a99-acba-9bdf1080b812.pdf
Sprzedaż działki na Ordynackiej to chyba najgłupszy pomysł. Mogli przecież wybudować hotel sportowy i zarabiać kasę, zwłaszcza,że coraz więcej jest głosów,że jest zaplecze sportowe tylko nie ma noclegów dla grup.Przyjeżdżają na zawody i nocują w Suścu, Krasnobrodzie itp.Z drugiej strony ,jeżeli już mieli sprzedać to nasuwa się pytanie dlaczego dali zarobić prywaciarzowi ,kto miał w tym interes ? Czy ktoś może to wyjaśnić ?
Niezbyt wesoło z finansami, skoro chcą sprzedać obiekty Zarządu Dróg Powiatowych przy ulicy Kościuszki
Starostwo ma głowę do interesów, już korzystnie sprzedali działki przy Ordynackiej- nabywca sprzedał jedną z nich niecały rok później z milionowym zyskiem. Wydzierżawili Zatyle wujowi Czarnka pod fotowoltaike, udupiając przy okazji gospodarstwo przyszkolne na amen; z dochodów z czynszu dzierżawnego nic nie wyszło. Dalej, dalej gieniusze biznesu.
https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/iii.32.2024.sprzedaz.nier_.121cc3e4-58b6-4a99-acba-9bdf1080b81
Ciekawe,który koleś kupi?
Coś teraz rzadko się sesje odbywają. Zatyle sprzedane Ukraińcom. 216 hektarów gruntów ornych poszło za bezcen. Wiele rodzin z tego się utrzymywało. Karwan i Korzeń za to kiedyś bekną.
Skąd te informacje?
W niedługim czasie bedzie ogłoszony przetarg na wydzierzawienie właśnie tych 216ha, ale jak sie nie wie to mozna głupoty pisac nie ?Coś teraz rzadko się sesje odbywają. Zatyle sprzedane Ukraińcom. 216 hektarów gruntów ornych poszło za bezcen. Wiele rodzin z tego się utrzymywało. Karwan i Korzeń za to kiedyś bekną.
Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”
