Tomaszowskie PO

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 kwie 2026, o 16:41

" jesteście obrzydliwi , jesteście obrzydliwi " - wicemarszałek , koleżanka Kamili L. i jej PSA
Spier.... a dziennikarze nie dają za wygrane, chyba będzie musiała się baba wytłumaczyć albo przynajmniej spaść ze stołka wicemarszałka ! Nie martw się rudy da ci inny stołek , jak komuchowi rotacyjnemu załatwił zastępstwo za Szymka . Swoich nie zostawiają , chyba że wyjdziesz z Pedofilii Obywatelskiej, jak zostaniesz to będą cię bronić jak niepodległości ( niemiec ) !!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2026, o 11:39

lewactwo robi POd siebie !!!
Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty wykluczył z obrad posłów Dariusza Mateckiego i Michała Wosia. Politycy PiS przynieśli na salę transparenty ze zdjęciami nawiązującymi do sprawy z Kłodzka z podpisami "Tylko nie mów nikomu".
W marcu Sąd Okręgowy w Świdnicy wymierzył karę 6,5 roku pozbawienia wolności Kamili L. - byłej działaczce Platformy Obywatelskiej z Kłodzka. Kobieta została oskarżona o nieudzielenie pomocy córce, która doświadczyła wykorzystania przez jej męża. Mężczyzna znęcał się również nad zwierzętami. Tydzień wcześniej mąż Przemysław L. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności.

W piątek w Sejmie posłowie PiS pokazali dwa zdjęcia - premiera Donalda Tuska oraz wicemarszałek Moniki Wielichowskiej z Kamilą L. Podpis pod nimi brzmiał "Tylko nie mów nikomu".

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-awantura-w-sejmie-poslowie-pis-wykluczeni-z-obrad,nId,23329583
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2026, o 08:24

Niebać tuska i tych całych PO j........... również zaplecze tomaszowskie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2026, o 11:39

Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
Na górę

Postautor: GdzieKan » 18 kwie 2026, o 12:33

Za karę został wcześniej emerytem. Straszna kara.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2026, o 13:15

Księżulo miał łeb do interesów. Opędzlował kościelną działkę na końcu ulicy Kościuszki, czyli tzw. Księży Lasek miejscowemu biznesmenowi obiecując, że przekształci las na tereny budowlane. I rzeczywiście poruszył niebo, ziemię i miejscowego senatora by dzieła dopiąć ( taka procedura do łatwych nie należy).
Równocześnie wydębił od miasta działkę na rogu Wojska Polskiego i Józefowskiej pod budowę kościoła, przy okazji roztaczając miraże jak to zachodni kapitał sypnie groszem na świątynię.
W sumie efekt taki, że osiedla na rogu ulicy Asnyka i Kościuszki nie ma, las sobie dalej rośnie. I całe szczęście. Kościół wybudowany za wdowi grosz bezlitośnie łupiony przez proboszcza. Ile mamony wylądowało poza systemem- czort jeden wie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2026, o 16:05

Biznesy biznesami, ale za co innego powinien zostać ukarany.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2026, o 11:13

Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
Wiadomo o kogo chodzi jego podopieczni niezbyt kumaci życiowo i niezbyt inteligentni w większości absolwenci tomaszowskiego kulu , nigdzie po za te pseudo studia w Tomaszowie się nie nadawali buahah okupują służby mundurowe.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2026, o 21:52

Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
A może tym podopiecznym tego księżulka to odpowiadało coś za coś. Kariera i praca załatwiona w przyszłości a w młodości bujanie się furą księżulka.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2026, o 05:29

A może tym podopiecznym tego księżulka to odpowiadało coś za coś. Kariera i praca załatwiona w przyszłości a w młodości bujanie się furą księżulka.
Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2026, o 08:34

Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣
Forumowym to ty jesteś i to idiotą.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2026, o 08:53

Forumowym to ty jesteś i to idiotą.
Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2026, o 15:02

Dziennikarze podają informację że podobno wicemarszałek uczestniczyła z Kamilą L. w spotkaniach swingerskich - grubo ! Ciekawe czy doniek brał w tym udział, podobno u wicemarszałek nocował :) hahaha A gdzie była w tym czasie gosia ?!

Cicho, nie mówcie Nikomu !!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2026, o 19:23

Czym innym jest wykorzystywanie nieletnich, a czym innym spotkania dorosłych w klubie swingersow.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2026, o 07:14

Dziennikarze podają informację że podobno wicemarszałek uczestniczyła z Kamilą L. w spotkaniach swingerskich - grubo ! Ciekawe czy doniek brał w tym udział, podobno u wicemarszałek nocował :) hahaha A gdzie była w tym czasie gosia ?!

Cicho, nie mówcie Nikomu !!!
podobno to w Australii kangury skaczą po drzewach.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”