" jesteście obrzydliwi , jesteście obrzydliwi " - wicemarszałek , koleżanka Kamili L. i jej PSA
Spier.... a dziennikarze nie dają za wygrane, chyba będzie musiała się baba wytłumaczyć albo przynajmniej spaść ze stołka wicemarszałka ! Nie martw się rudy da ci inny stołek , jak komuchowi rotacyjnemu załatwił zastępstwo za Szymka . Swoich nie zostawiają , chyba że wyjdziesz z Pedofilii Obywatelskiej, jak zostaniesz to będą cię bronić jak niepodległości ( niemiec ) !!!
Tomaszowskie PO
lewactwo robi POd siebie !!!
Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty wykluczył z obrad posłów Dariusza Mateckiego i Michała Wosia. Politycy PiS przynieśli na salę transparenty ze zdjęciami nawiązującymi do sprawy z Kłodzka z podpisami "Tylko nie mów nikomu".
W marcu Sąd Okręgowy w Świdnicy wymierzył karę 6,5 roku pozbawienia wolności Kamili L. - byłej działaczce Platformy Obywatelskiej z Kłodzka. Kobieta została oskarżona o nieudzielenie pomocy córce, która doświadczyła wykorzystania przez jej męża. Mężczyzna znęcał się również nad zwierzętami. Tydzień wcześniej mąż Przemysław L. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności.
W piątek w Sejmie posłowie PiS pokazali dwa zdjęcia - premiera Donalda Tuska oraz wicemarszałek Moniki Wielichowskiej z Kamilą L. Podpis pod nimi brzmiał "Tylko nie mów nikomu".
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-awantura-w-sejmie-poslowie-pis-wykluczeni-z-obrad,nId,23329583
Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty wykluczył z obrad posłów Dariusza Mateckiego i Michała Wosia. Politycy PiS przynieśli na salę transparenty ze zdjęciami nawiązującymi do sprawy z Kłodzka z podpisami "Tylko nie mów nikomu".
W marcu Sąd Okręgowy w Świdnicy wymierzył karę 6,5 roku pozbawienia wolności Kamili L. - byłej działaczce Platformy Obywatelskiej z Kłodzka. Kobieta została oskarżona o nieudzielenie pomocy córce, która doświadczyła wykorzystania przez jej męża. Mężczyzna znęcał się również nad zwierzętami. Tydzień wcześniej mąż Przemysław L. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności.
W piątek w Sejmie posłowie PiS pokazali dwa zdjęcia - premiera Donalda Tuska oraz wicemarszałek Moniki Wielichowskiej z Kamilą L. Podpis pod nimi brzmiał "Tylko nie mów nikomu".
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-awantura-w-sejmie-poslowie-pis-wykluczeni-z-obrad,nId,23329583
Niebać tuska i tych całych PO j........... również zaplecze tomaszowskie.
Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
Za karę został wcześniej emerytem. Straszna kara.
Księżulo miał łeb do interesów. Opędzlował kościelną działkę na końcu ulicy Kościuszki, czyli tzw. Księży Lasek miejscowemu biznesmenowi obiecując, że przekształci las na tereny budowlane. I rzeczywiście poruszył niebo, ziemię i miejscowego senatora by dzieła dopiąć ( taka procedura do łatwych nie należy).
Równocześnie wydębił od miasta działkę na rogu Wojska Polskiego i Józefowskiej pod budowę kościoła, przy okazji roztaczając miraże jak to zachodni kapitał sypnie groszem na świątynię.
W sumie efekt taki, że osiedla na rogu ulicy Asnyka i Kościuszki nie ma, las sobie dalej rośnie. I całe szczęście. Kościół wybudowany za wdowi grosz bezlitośnie łupiony przez proboszcza. Ile mamony wylądowało poza systemem- czort jeden wie.
Równocześnie wydębił od miasta działkę na rogu Wojska Polskiego i Józefowskiej pod budowę kościoła, przy okazji roztaczając miraże jak to zachodni kapitał sypnie groszem na świątynię.
W sumie efekt taki, że osiedla na rogu ulicy Asnyka i Kościuszki nie ma, las sobie dalej rośnie. I całe szczęście. Kościół wybudowany za wdowi grosz bezlitośnie łupiony przez proboszcza. Ile mamony wylądowało poza systemem- czort jeden wie.
Biznesy biznesami, ale za co innego powinien zostać ukarany.
Wiadomo o kogo chodzi jego podopieczni niezbyt kumaci życiowo i niezbyt inteligentni w większości absolwenci tomaszowskiego kulu , nigdzie po za te pseudo studia w Tomaszowie się nie nadawali buahah okupują służby mundurowe.Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
A może tym podopiecznym tego księżulka to odpowiadało coś za coś. Kariera i praca załatwiona w przyszłości a w młodości bujanie się furą księżulka.Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣A może tym podopiecznym tego księżulka to odpowiadało coś za coś. Kariera i praca załatwiona w przyszłości a w młodości bujanie się furą księżulka.
Forumowym to ty jesteś i to idiotą.Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣
Każdy sądzi według siebie forumowy. 🤣🤣🤣Forumowym to ty jesteś i to idiotą.
Dziennikarze podają informację że podobno wicemarszałek uczestniczyła z Kamilą L. w spotkaniach swingerskich - grubo ! Ciekawe czy doniek brał w tym udział, podobno u wicemarszałek nocował :) hahaha A gdzie była w tym czasie gosia ?!
Cicho, nie mówcie Nikomu !!!
Cicho, nie mówcie Nikomu !!!
Czym innym jest wykorzystywanie nieletnich, a czym innym spotkania dorosłych w klubie swingersow.
podobno to w Australii kangury skaczą po drzewach.Dziennikarze podają informację że podobno wicemarszałek uczestniczyła z Kamilą L. w spotkaniach swingerskich - grubo ! Ciekawe czy doniek brał w tym udział, podobno u wicemarszałek nocował :) hahaha A gdzie była w tym czasie gosia ?!
Cicho, nie mówcie Nikomu !!!
Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”
