Tomaszowskie PO

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 kwie 2026, o 08:07

podobno to w Australii kangury skaczą po drzewach.
Co się dzieje w Australii, to mnie nie interesuje. Ale co się dzieje i jakie zboczenia są w partii rządzącej, to już tak.
W Australii, kangury mogą sobie nawet latać.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2026, o 16:14

Ale co się dzieje i jakie zboczenia są w partii rządzącej, to już tak.
W Australii, kangury mogą sobie nawet latać.
Tusk był , obecnie jest premierem. Potrzeba dzisiaj odwagi, by nie milczeć , nie bać się partii ktore obecnie tworzą rząd.

Tusk nie kłamie tylko, gdy nie śpi. To jest zły człowiek, zepsuty manipulant, i zakłamany.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2026, o 08:42

Tusk był , obecnie jest premierem. Potrzeba dzisiaj odwagi, by nie milczeć , nie bać się partii ktore obecnie tworzą rząd.

Tusk nie kłamie tylko, gdy nie śpi. To jest zły człowiek, zepsuty manipulant, i zakłamany.
To rude gówno powinno za półtora roku za kratkami wylądować . Razem z tym postkomuchem czarzastym .
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2026, o 20:34

Nie żyje poseł Łukasz Litewka - zginął podczas przejażdżki rowerem, w który uderzył czołowo samochód prowadzony przez 57 latka❗❗❗
Z wstępnych ustaleń wiadomo że kierowca był trzeźwy oraz nie był pod wpływem środków odurzających, pomimo tego zjechał w kierunku parlamentarzysty.
Pomimo że politycznie absolutnie nie było mi po drodze do niego - to nie mam zamiaru zachowywać się jak typowy lewak po tym jak dowiedziałem się że jakiś prawicowiec nie żyje i robić śmieszków pod informacjami o jego tragicznej śmierci...potępiam każde takie zachowanie!
Osobiście uważam jego odejście za wielką stratę dla Polski... szanowałem go nie tylko za pomoc potrzebującym (choć wiem że zdarzało mu się odmówić podania ręki i nie będę wnikał dlaczego - jego sprawa) ale przede wszystkim za to, że otwarcie deklarował się jako osoba wierząca w Boga. Jako poseł Lewicy wyróżniał się tym na tle swojego klubu parlamentarnego - był jedynym posłem tej formacji, który podczas ślubowania poselskiego w 2023 roku dodał formułę religijną „Tak mi dopomóż Bóg” 🇵🇱✝️
Jego przekonania religijne także wiązały się z konserwatywnym podejściem także w temacie aborcji i tu wielki szacun 💪
...w związku z tym, że pomógł tylu potrzebującym i nie byli to tylko ludzie ale także zwierzęta - a ja zawsze mówię, że jak umrę to chce trafić do raju dla psów, wierzę w to że kiedyś poznam cię osobiście Łukaszu...z Panem Bogiem i do zobaczenia, spoczywaj w spokoju wiecznym Amen 🙏🫡


Daniel S.


Jestem, prawak, czub , a, itd. W tym słucham katolickich mediow. Ale takiego czlowieka warto naśladowac. Mial szacunek do zwierząt ale nadewszystko- człowieka. Dzisiaj to mało popularne i modne, a przyklad idzie z góry, niestety, od Politykow.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 10:20

Nie żyje poseł Łukasz Litewka - zginął podczas przejażdżki rowerem, w który uderzył czołowo samochód prowadzony przez 57 latka❗❗❗
Z wstępnych ustaleń wiadomo że kierowca był trzeźwy oraz nie był pod wpływem środków odurzających, pomimo tego zjechał w kierunku parlamentarzysty.
Pomimo że politycznie absolutnie nie było mi po drodze do niego - to nie mam zamiaru zachowywać się jak typowy lewak po tym jak dowiedziałem się że jakiś prawicowiec nie żyje i robić śmieszków pod informacjami o jego tragicznej śmierci...potępiam każde takie zachowanie!
Osobiście uważam jego odejście za wielką stratę dla Polski... szanowałem go nie tylko za pomoc potrzebującym (choć wiem że zdarzało mu się odmówić podania ręki i nie będę wnikał dlaczego - jego sprawa) ale przede wszystkim za to, że otwarcie deklarował się jako osoba wierząca w Boga. Jako poseł Lewicy wyróżniał się tym na tle swojego klubu parlamentarnego - był jedynym posłem tej formacji, który podczas ślubowania poselskiego w 2023 roku dodał formułę religijną „Tak mi dopomóż Bóg” 🇵🇱✝️
Jego przekonania religijne także wiązały się z konserwatywnym podejściem także w temacie aborcji i tu wielki szacun 💪
...w związku z tym, że pomógł tylu potrzebującym i nie byli to tylko ludzie ale także zwierzęta - a ja zawsze mówię, że jak umrę to chce trafić do raju dla psów, wierzę w to że kiedyś poznam cię osobiście Łukaszu...z Panem Bogiem i do zobaczenia, spoczywaj w spokoju wiecznym Amen 🙏🫡


Daniel S.


Jestem, prawak, czub , a, itd. W tym słucham katolickich mediow. Ale takiego czlowieka warto naśladowac. Mial szacunek do zwierząt ale nadewszystko- człowieka. Dzisiaj to mało popularne i modne, a przyklad idzie z góry, niestety, od Politykow.
uważasz ze kogoś interesują twoje opinie ? ....
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 12:23

uważasz ze kogoś interesują twoje opinie ? ....
Normalnych ludzi interesuje bardzo. Bo, pomimo różnic politycznych, zostaje jeszcze człowieczeństwo. I u człowieka normalnego, jest to normalne. A ty jak widać, nie masz za grosz empatii.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 16:35

Cisza , musicie się kłócić , spierać ? Temat jest o pedofilii i zoofili w PO !
Piszcie w tym temacie , o tym jak Pedofilia. Obywatelska próbuje wyciszyć temat o Kłodzku i wicemarszałek umoczonej w kontakty z Kamilą L. i jej psem ! Borys jej bronił z pianą na pysku jak na działacza przystało, kiedyś bronił tak jednej. Zasugerował że działacz PO molestował syna poślicy PO z jednego okręgu , a tam była tylko jedna pośliica z PO i szybko wyszło o czyjego syna chodzi ! Chlapią ozorami lemingi na lewo i LEWO zanim POmyślą – z tym myśleniem u nich to taki żart , oni jak walą gafy to i tak tego nie kumają nawet jak ktoś im o tym mówi ! Oni mają IQ na POziomie psa , mają szczekać chociaż nie wiedzą PO co !!!.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 22:59

uważasz ze kogoś interesują twoje opinie ? ....
Dziwna to sprawa śmierci posła Lewicy. Tusk u władzy i znowu w dziwnych okolicznościach giną ludzie. On ma krew na rękach razem z Putinem. Taki jest " przywódca" platformy. Manipulant i kłamca.
A wogole policjant, ktory ogadał te nagrania z afery pedofilsko-zofilskiej potrzebował porady psychologa. Czy bestie z platformy bedą siedzieć w zakładzie karnym...
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 00:00

Był swego czasu w Tomaszowie bardzo wpływowy ksiądz-pedofil. Gdyby tak zebrać wszystkich, którzy zawdzięczają mu kariery to wyszedłby niezły orszak. Bardzo chętnie zapomniano o tej historii.
Czemu chętnie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 11:05

Cisza , musicie się kłócić , spierać ? Temat jest o pedofilii i zoofili w PO !
Piszcie w tym temacie , o tym jak Pedofilia. Obywatelska próbuje wyciszyć temat o Kłodzku i wicemarszałek umoczonej w kontakty z Kamilą L. i jej psem ! Borys jej bronił z pianą na pysku jak na działacza przystało, kiedyś bronił tak jednej. Zasugerował że działacz PO molestował syna poślicy PO z jednego okręgu , a tam była tylko jedna pośliica z PO i szybko wyszło o czyjego syna chodzi ! Chlapią ozorami lemingi na lewo i LEWO zanim POmyślą – z tym myśleniem u nich to taki żart , oni jak walą gafy to i tak tego nie kumają nawet jak ktoś im o tym mówi ! Oni mają IQ na POziomie psa , mają szczekać chociaż nie wiedzą PO co !!!.
wyraźnie widać, że patoprawicę rajcują te tematy.. to może wspomnicie coś o "ciumkaniu??", czy latorośli Kurskiego?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 13:40

wyraźnie widać, że patoprawicę rajcują te tematy.. to może wspomnicie coś o "ciumkaniu??", czy latorośli Kurskiego?
Lepiej opisz zoofilię w Kłodzku. Co tam ich rajcuje.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 16:27

OPIS NR 1 Wstrząsające fakty z Kłodzka nie mogą zostać zamiecione pod dywan! To, co działo się w tym regionie, woła o pomstę do nieba. 🛑 Komisja sejmowa to jedyna droga, by przeciąć ten układ milczenia. Musimy chronić najmłodszych przed bestiami w ludzkiej skórze. Udostępniajcie ten post wszędzie – niech cała Polska dowie się, o co walczymy! 🇵🇱👊
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 18:40

I tutaj są ścierwa pisowskie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 20:39

I tutaj są ścierwa pisowskie?

A co Ty bestia ludzka?



Wincenty Witos to jeden z Ojców Niepodległości i najwybitniejszy lider polskiego ruchu ludowego. Jako trzykrotny premier II RP udowodnił, że państwo jest wspólnym dobrem wszystkich obywateli, a nie własnością jednej partii czy klasy. W 1920 roku stanął na czele Rządu Obrony Narodowej, jednocząc naród w krytycznym momencie walki o suwerenność. Jego niezłomna postawa i przywiązanie do polskiej ziemi do dziś stanowią wzór patriotyzmu.

#niepodległa #patriotyzm #duma
Co Ty tez bestia ludzka?
Ktoś kto staje w obronie tych, ktorzy nie mogą sami się obronić to "ścierwa pisowskie"?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 20:56

I tutaj są ścierwa pisowskie?
Każdy sądzi według siebie. 🤣🤣🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”