Heniuś, pomożesz?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 20:39

"Kłodzko jest daleko stąd ? Co ty bredzisz człowieku. Kwestia krzywdzenia dzieci i zwierząt, ta kwestia nie ma ani odległości ani granic. Nie ma nic gorszego po za tym procederem. To dziecko będzie żyło z traumą do końca swoich dni. A im osoba będzie starsza, tym świadomość będzie większa. O czym ty w ogóle bredzisz.
Co boli, że to jest w partii, której jesteś zwolennikiem?"

A urzędy i różne biura wcale nie są lepsze. Ta historia urzędniczki i urzędnika chyba z przed dwóch lat też nie była zabawna. Wszystkie partie i ich członkowie mają wiele za uszami. Takie rzeczy się zdarzają wszędzie ,nawet dziadek alkoholik zgwałci wnuczkę .
Co ty pierd....lisz, o jakiś urzędnikach czy alkoholiku dziadku. Czy w którymś przypadku ktoś to nagrywał, czy ktoś sprzedawał nagrania w interneci, jak robili to ci z platformy obywatelskiej z Klodzka i to wielokrotnie. Zanim coś napiszesz, to pomyśl czasem jak masz mózg.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 16:54

Co ma patologia z Klodzka do patologi w Tomaszowie?

Nikt tu nie usprawiedliwial, czy popieral tego, co dzialo sie w Klodzku.

Ty bronisz tomaszowskiej patologii tym, ze w Klodzku dziala sie inna.

Sprawa jest prosta. Kierowca zamiast przyjac po mesku mandat za przekroczenie predkosci probowal wykorzystac znajomosci, ale nie pyklo.
Koniec histori. Czy on z KO czy z PiS nie ma tu znaczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 17:37

Co ma patologia z Klodzka do patologi w Tomaszowie?

Nikt tu nie usprawiedliwial, czy popieral tego, co dzialo sie w Klodzku.

Ty bronisz tomaszowskiej patologii tym, ze w Klodzku dziala sie inna.

Sprawa jest prosta. Kierowca zamiast przyjac po mesku mandat za przekroczenie predkosci probowal wykorzystac znajomosci, ale nie pyklo.
Koniec histori. Czy on z KO czy z PiS nie ma tu znaczenia.
Ty jednak nie masz mózgu. Co to za porównanie. Tylko wyznawca chorej partii z koalicji, mógł połączyć te dwie biegunowo odmienne sprawy.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 19:35

Ty jednak nie masz mózgu. Co to za porównanie. Tylko wyznawca chorej partii z koalicji, mógł połączyć te dwie biegunowo odmienne sprawy.
No widzisz i teraz sam sobie wystawiles swiadectwo, bo to Ty polaczyles te dwie sprawy.
Obnizajac wartosc sytuacji opisanej w artykule, tym, ze przeciez w Klodzku to dopiero byla KO patologia.
Nie jestem wyznawca zadnej partii, takie sa fakty i z nimi nie ma co dyskutowac, sam siebie pozycjonujesz jako wyznawca.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 21:08

No widzisz i teraz sam sobie wystawiles swiadectwo, bo to Ty polaczyles te dwie sprawy.
Obnizajac wartosc sytuacji opisanej w artykule, tym, ze przeciez w Klodzku to dopiero byla KO patologia.
Nie jestem wyznawca zadnej partii, takie sa fakty i z nimi nie ma co dyskutowac, sam siebie pozycjonujesz jako wyznawca.
Z tego co mi wiadomo, to ja cały czas pisze o sprawie Kłodzkiej i z tego co mi wiadomo nie łącze żadnych spraw.
Co boli czytanie ze zrozumieniem. Jak widać, że boli. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 22:53

Chcesz robić z siebie wariata, to twoj wybór. Zerknij na tytuł tego wątku, pierwszy post i na swoją odpowiedź o Kłodzku.. Wygląda na to, że nie ogarniasz co piszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2026, o 06:20

Chcesz robić z siebie wariata, to twoj wybór. Zerknij na tytuł tego wątku, pierwszy post i na swoją odpowiedź o Kłodzku.. Wygląda na to, że nie ogarniasz co piszesz.
No i co w związku z tym. Co, boli prawda o zboczonych członach partii pedofilia obywatelska. A z tego co mówią dziennikarze, to jest dopiero czubek góry zboczonych z Kłodzka. Ta afera ma dużo większe kręgi.
Na górę

Postautor: Wybtom » 16 maja 2026, o 13:47

No i co w związku z tym. Co, boli prawda o zboczonych członach partii pedofilia obywatelska. A z tego co mówią dziennikarze, to jest dopiero czubek góry zboczonych z Kłodzka. Ta afera ma dużo większe kręgi.
Zgadza się, ale pamiętaj, że jeśli zaczną pisać o pisowcach to też masz być taki podniecony 😁
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2026, o 15:32

"Były asystent społeczny posła PiS Marcina Horały został zatrzymany w ramach wielkiej policyjnej obławy o kryptonimie "Hellfire" — podaje Wirtualna Polska. Śledczy postawili mu zarzuty dotyczące produkcji, posiadania oraz rozpowszechniania pornografii dziecięcej. Mężczyźnie grozi surowa kara — nawet do 15 lat więzienia."

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/byly-asystent-marcina-horaly-zatrzymany-przez-cbzc-zarzuty-sa-bardzo-powazne/xfjddrl,79cfc278
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2026, o 22:16

Były dyrektor przedszkola, w przeszłości związany z PSL, został zatrzymany przez policję. Służby podejrzewają, że mężczyzna może być pedofilem.
Zatrzymanie odbyło się w ramach operacji „Hellfire”, która była wymierzona w przestępczość o charakterze pedofilskim. Udział w akcji brała Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Operacja odbyła się w dniach 19-20 kwietnia 2026 r. na terenie całego kraju.
https://dorzeczy.pl/kraj/883957/startowal-z-list-psl-byl-dyrektorem-przedszkola-policja-zatrzymala-go-za-pedofilie.html
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2026, o 21:56

No i co w związku z tym. Co, boli prawda o zboczonych członach partii pedofilia obywatelska. A z tego co mówią dziennikarze, to jest dopiero czubek góry zboczonych z Kłodzka. Ta afera ma dużo większe kręgi.
To w zwiazku z tym, ze jestes zdziwiony odnoszeniem afery tomaszowskiej i klodzkiej, a sam od tego zaczales. Nie jest kwestia, ze prawda boli, tylko ze zonglujesz sobie faktami jak ci wygodnie i probujesz usprawiedliwic jedna sytuacje inna sytuacja ciezszego kalibru.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2026, o 05:41

To w zwiazku z tym, ze jestes zdziwiony odnoszeniem afery tomaszowskiej i klodzkiej, a sam od tego zaczales. Nie jest kwestia, ze prawda boli, tylko ze zonglujesz sobie faktami jak ci wygodnie i probujesz usprawiedliwic jedna sytuacje inna sytuacja ciezszego kalibru.
Bo jedna sytuacja jest diametralnie odmienna od drugiej. Widzisz czyjaś drzazgę pod lasem, a swojej belki pod okiem juz nie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2026, o 07:40

Bo jedna sytuacja jest diametralnie odmienna od drugiej. Widzisz czyjaś drzazgę pod lasem, a swojej belki pod okiem juz nie.
Kocham taką poezję. Kłopot w tym, że las nasz tomaszowski, a to oko Saurona to nie nasze, bo kłodzkie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2026, o 07:50

Kocham taką poezję. Kłopot w tym, że las nasz tomaszowski, a to oko Saurona to nie nasze, bo kłodzkie.
Co tam forumowy, slovakian bełkot. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2026, o 12:44

Kocham taką poezję. Kłopot w tym, że las nasz tomaszowski, a to oko Saurona to nie nasze, bo kłodzkie.
Przeceniasz ich, oni nie są w stanie tego pojąć. Zrozumienie, że Kłodzko nijak nie usprawiedliwia tomaszowskiej patologii jest zbyt trudne. Nawet jeżeli coś zaczyna kiełkować w głowie to pojawia się argument "a u Was biją Murzynów".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”