Po chj komu twój wykład? Chcesz się dowartościować? Kto został zatrudniony po detronizacji bez znajomości Królika? Zmienia się władza zmienia się Królik i tyle. Taka jest rzeczywistość. A ty jesteś od niej wyraźnie jakiś odklejony.
Wstałeś wcześnie, pomyliłeś drzwi i zdefekowałeś się na forum swą mądrością.
Coraz mniej wyborców wierzy w "ludowość" PSL i odwraca się od tej skamieliny mentalnej. Spotkania partyjne przypominają spędy ZBOWiD-u, młodych nie ma. Tylko spięcie się z Kukiz'15 w 2019r. i przyklejenie do Polski 2050 w 2023 r. uchroniło kanapową partyjkę przed spadnięciem pod próg wyborczy.
Pora sztandar wyprowadzić.
A towarzysze z PSL niech rozejrzą się po efektach swych rządów trwających z małymi przerwami od 1989 r.:
- Lubelszczyzna w ogonie województw pod względem gospodarczym,
- tragiczna demografia, powiat jednym z najszybciej wyludniających się w Polsce,
- miasto i region w stanie totalnego kryzysu społecznego- według Polskiej Akademii Nauk.