Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 lut 2025, o 10:39

A wszyscy zatrudniani po detronizacji są całkowicie nie związani z żadną partią i nie mają poparcia Królika. Na jakim świecie ty żyjesz???
Tą wypowiedzią wpisujesz się w mentalność kacyka z bantustanu.

Państwa które osiągnęły najwyższy poziom rozwoju cywilizacyjnego- nie te które bazują na zasobach surowców- osiągnęły to dzięki wykorzystaniu kapitału społecznego, w tym na zwalczaniu korupcji, likwidacji nierówności i uczciwej konkurencji.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2025, o 05:43

Po chj komu twój wykład? Chcesz się dowartościować? Kto został zatrudniony po detronizacji bez znajomości Królika? Zmienia się władza zmienia się Królik i tyle. Taka jest rzeczywistość. A ty jesteś od niej wyraźnie jakiś odklejony.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2025, o 07:34

Po chj komu twój wykład? Chcesz się dowartościować? Kto został zatrudniony po detronizacji bez znajomości Królika? Zmienia się władza zmienia się Królik i tyle. Taka jest rzeczywistość. A ty jesteś od niej wyraźnie jakiś odklejony.
Wstałeś wcześnie, pomyliłeś drzwi i zdefekowałeś się na forum swą mądrością.

Coraz mniej wyborców wierzy w "ludowość" PSL i odwraca się od tej skamieliny mentalnej. Spotkania partyjne przypominają spędy ZBOWiD-u, młodych nie ma. Tylko spięcie się z Kukiz'15 w 2019r. i przyklejenie do Polski 2050 w 2023 r. uchroniło kanapową partyjkę przed spadnięciem pod próg wyborczy.
Pora sztandar wyprowadzić.
A towarzysze z PSL niech rozejrzą się po efektach swych rządów trwających z małymi przerwami od 1989 r.:
- Lubelszczyzna w ogonie województw pod względem gospodarczym,
- tragiczna demografia, powiat jednym z najszybciej wyludniających się w Polsce,
- miasto i region w stanie totalnego kryzysu społecznego- według Polskiej Akademii Nauk.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2025, o 07:47

Wstałeś wcześnie, pomyliłeś drzwi i zdefekowałeś się na forum swą mądrością.

Coraz mniej wyborców wierzy w "ludowość" PSL i odwraca się od tej skamieliny mentalnej. Spotkania partyjne przypominają spędy ZBOWiD-u, młodych nie ma. Tylko spięcie się z Kukiz'15 w 2019r. i przyklejenie do Polski 2050 w 2023 r. uchroniło kanapową partyjkę przed spadnięciem pod próg wyborczy.
Pora sztandar wyprowadzić.
A towarzysze z PSL niech rozejrzą się po efektach swych rządów trwających z małymi przerwami od 1989 r.:
- Lubelszczyzna w ogonie województw pod względem gospodarczym,
- tragiczna demografia, powiat jednym z najszybciej wyludniających się w Polsce,
- miasto i region w stanie totalnego kryzysu społecznego- według Polskiej Akademii Nauk.

To wszystko prawda ,a psl to jedna klika ,obłuda i hipokryzja .Towarzystwo wzajemnej adoracji .Tak jak pisał poprzednik ,sztandar wyprowadzić i się rozejść w niebyt.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 04:21

Ale dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy po detronizacji PSL w Bełżcu zatrudniani są ludzie bez znajomości z nową władzą. Bo jeśli cała zmiana polega na tym, że teraz MY a nie ONI to całe twoje wywody psu na budę.

I wytłumacz Czarnkowi jaki to PSL zły bo prdolca dostał z radości z koalicji z PSL w Puławach:)

https://wiadomosci.wp.pl/czarnek-oglosil-koalicje-z-psl-w-swoim-regionie-ujawniamy-kulisy-7120161723054880a

PSL byłby cacy gdyby wszedł w koalicję z PIS

W sobotnim wywiadzie dla Interii premier Mateusz Morawiecki został zapytany, czy wyobraża sobie sytuację, że jest w rządzie, którego premierem jest Władysław Kosiniak-Kamysz.

"Tak" - odpowiedział i został dopytany, czy to poważna propozycja.

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9339155,kosiniak-kamysz-premierem-to-moze-byc-jego-jedyna-zyciowa-szansa.html


Pisowska moralność
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 07:32

Wstałeś wcześnie, pomyliłeś drzwi i zdefekowałeś się na forum swą mądrością.

Coraz mniej wyborców wierzy w "ludowość" PSL i odwraca się od tej skamieliny mentalnej. Spotkania partyjne przypominają spędy ZBOWiD-u, młodych nie ma. Tylko spięcie się z Kukiz'15 w 2019r. i przyklejenie do Polski 2050 w 2023 r. uchroniło kanapową partyjkę przed spadnięciem pod próg wyborczy.
Pora sztandar wyprowadzić.
A towarzysze z PSL niech rozejrzą się po efektach swych rządów trwających z małymi przerwami od 1989 r.:
- Lubelszczyzna w ogonie województw pod względem gospodarczym,
- tragiczna demografia, powiat jednym z najszybciej wyludniających się w Polsce,
- miasto i region w stanie totalnego kryzysu społecznego- według Polskiej Akademii Nauk.


PSL to przeżytek ,historia i niech idzie w niepamięć .
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 11:48

PSL to przeżytek ,historia i niech idzie w niepamięć .

Powiedz to Czarnkowi bo cieszy sie jak gupi jakiś


Prawo i Sprawiedliwość oraz Polskie Stronnictwo Ludowe od czwartku wspólnie sprawują rządy w Puławach.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/lubelskie/news-radna-nagle-zmienila-front-pis-przejmuje-wladze-w-pulawach,nId,7903072#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 12:20

Powiedz to Czarnkowi bo cieszy sie jak gupi jakiś


Prawo i Sprawiedliwość oraz Polskie Stronnictwo Ludowe od czwartku wspólnie sprawują rządy w Puławach.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/lubelskie/news-radna-nagle-zmienila-front-pis-przejmuje-wladze-w-pulawach,nId,7903072#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
W powiecie wieluńskim (woj. łódzkie) doszło do zawiązania koalicji między radnymi wybranymi z list Prawa i Sprawiedliwości a tymi, którzy w wyborach samorządowych startowali z PSL. Radni wspólnie zaproponowali kandydatów na stanowisko starosty, wicestarosty i przewodniczącego rady powiatu wieluńskiego

https://wiadomosci.onet.pl/lodz/nietypowy-sojusz-w-powiecie-wielunskim-koalicja-pis-i-psl/wyb0gy5
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 20:50

Powiedz to Czarnkowi bo cieszy sie jak gupi jakiś


Prawo i Sprawiedliwość oraz Polskie Stronnictwo Ludowe od czwartku wspólnie sprawują rządy w Puławach.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/lubelskie/news-radna-nagle-zmienila-front-pis-przejmuje-wladze-w-pulawach,nId,7903072#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Syreni śpiew Czarnka. Władze krajowe PSL wiedzą doskonale, że ich partia w koalicji z Kaczyńskim skończy dokładnie tak samo jak ZChN, Samoobrona, gowiniści, czy wreszcie ziobryści- czyli pożarciem. Aktyw terenowy już jest bardziej gotów na kompromisy i ewentualne transfery.
PSL byłby cacy gdyby wszedł w koalicję z PIS
PiS reprezentuje ten sam poziom sk... co PSL, tylko ma w tej kategorii o niebo większe możliwości wykonawcze.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2025, o 21:17


Syreni śpiew Czarnka. Władze krajowe PSL wiedzą doskonale, że ich partia w koalicji z Kaczyńskim skończy dokładnie tak samo jak ZChN, Samoobrona, gowiniści, czy wreszcie ziobryści- czyli pożarciem. Aktyw terenowy już jest bardziej gotów na kompromisy i ewentualne transfery.


PiS reprezentuje ten sam poziom sk... co PSL, tylko ma w tej kategorii o niebo większe możliwości wykonawcze.
A to ty nie wyborca PIS:) To wiele zmienia. Głosuję na Konfederację ale co potem. Druga tura Nawrocki bo przecież nie Czaskowski
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2025, o 16:23

Nie wstyd wam katolicy za KOalicjanta?


https://www.niedziela.pl/artykul/109518/Skandal-75-dni-aresztu-dla-rozanca?fbclid=IwY2xjawIUVchleHRuA2FlbQIxMAABHUvTfCIY6bsOpkZUuwOHx0-PVbO_Mt7HalGD4rxND5G7EZpqNQ6Xokmr5Q_aem_HBJlP-8TFEhvFJZjSWYoQw
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2025, o 12:37

Gdyby mieli choć odrobinę wstydu, to już dawno by wyszli z tej koalicji. A właściwie to nigdy by do niej nie weszli.
Na górę

Postautor: Tommal » 9 lut 2025, o 21:14

Wstydu i ograniczeń to nie miała ta niby zjednoczona prawica w kombinowaniu i kradzieżach społeczeństwa polskiego!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2025, o 21:30

Wstydu i ograniczeń to nie miała ta niby zjednoczona prawica w kombinowaniu i kradzieżach społeczeństwa polskiego!

Za PiSu sam Orlen przynosił do budżetu kilkadziesiąt (nawet 70) mld rocznie. Teraz Orlen musi brać pożyczki. Ktoś z KałOlicji musi z@pierqalać te pieniądze. No kto z was?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2025, o 23:03

Prawie 300 mld deficytu w 2025. Więcej niż przez 8 lat rządów PiS. To kto w końcu ukradł te pieniądze? Rzeczywiście wstydu nie macie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”