www.platforma-tomaszow.pl

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 sie 2021, o 20:41

Za te słowa powinien odpowiadać karnie, bo to są groźby karalne kierowane pod adresem konkretnej grupy wyznaniowej. Prokuratura powinna z urzędu wszcząć postępowanie przeciw temu oprychowi.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2021, o 21:57

Do sprawy postanowił się odnieść popularny katolicki publicysta Tomasz Terlikowski. „Powiedzenie, że w Polce katolicy nie będą większością, nie jest atakiem, ale nieaktualną już w dużej mierze diagnozą. Nieaktualną, bo w Polsce katolicy większością już nie są. Realnie wierzących i praktykujących jest mniej niż połowę, a wśród młodzieży jest kilka, może kilkanaście proc. Inni są już poza Kościołem. I dotyczy to zarówno prawicy, jak i lewicy. Nieustanna histeria, zamykanie oczu na fakty, budowanie wizerunku nieustannie skrzywdzonych nie pomaga w przyciąganiu tych, którzy odeszli”
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2021, o 23:08

Uczciwa kara za to, co się stało, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, bo jeżeli nie to znowu podniesiecie głowę. Jeżeli zapowiedzi opiłowania milionów wiernych nie są groźbami karalnymi to czym są? Niewinnymi igraszkami szurniętego oszołoma z immunitetem? Takim językiem posługiwali się niemieccy naziści wobec Żydów. Wkrótce potem przeszli do czynów.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2021, o 06:04

Uczciwa kara za to, co się stało, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, bo jeżeli nie to znowu podniesiecie głowę. Jeżeli zapowiedzi opiłowania milionów wiernych nie są groźbami karalnymi to czym są? Niewinnymi igraszkami szurniętego oszołoma z immunitetem? Takim językiem posługiwali się niemieccy naziści wobec Żydów. Wkrótce potem przeszli do czynów.

„To będzie krwawa vendetta, w której ludzie PiS-u zostaną wycięci do samej kości”

https://wpolityce.pl/polityka/334698-profesor-spiewak-pozazdroscil-wernyhorze-i-wieszczy-to-bedzie-krwawa-vendetta-w-ktorej-ludzie-pis-u-zostana-wycieci-do-samej-kosci

Małe hitlerki
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2021, o 07:39

„To będzie krwawa vendetta, w której ludzie PiS-u zostaną wycięci do samej kości”

https://wpolityce.pl/polityka/334698-profesor-spiewak-pozazdroscil-wernyhorze-i-wieszczy-to-bedzie-krwawa-vendetta-w-ktorej-ludzie-pis-u-zostana-wycieci-do-samej-kosci

Małe hitlerki
Jak my wycinamy to OK, wszystko super. Jak nas będą wycinać to hitlerki. Moralność Kalego.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2021, o 10:23

Zapewne nie chodziło mu o katolików , tylko o rozpasanie kleru.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2021, o 19:23

Myślę, że to jest problem tej partii politycznej, która z jednej strony uważa się za chadecję (...), a z drugiej strony sama nie wie, co ma mówić. Ja nie chcę być ironiczny, ale pamiętam jak przed wyborami prezydenckimi lider tej partii pan Donald Tusk brał ślub kościelny (...) tylko po to, przypuszczam że to był główny element, żeby zjednać sobie katolików. Później mówił, że nie będzie klękał przed katolikami. No, dobrze. Ale później widziałem panią Kopacz z panem ministrem Kamińskim, którzy klęczeli przed papieżem Franciszkiem i całowali go po rękach. Więc myślę, że to jest jakaś niespójność tego ugrupowania – odparł ks. Isakowicz-Zaleski.

https://dorzeczy.pl/opinie/196925/ks-isakowicz-zaleski-o-slowach-nitrasa-nt-katolikow.html

Nitras prdlnął głupotę a już inny przygłup zaczyna go tłumaczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2021, o 05:22

"Dzisiaj katolicy w Polsce są większością, więc należałoby zadać sobie pytanie, jakich środków chciałby użyć poseł Nitras, żeby stali się mniejszością"
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2021, o 08:51

"Dzisiaj katolicy w Polsce są większością, więc należałoby zadać sobie pytanie, jakich środków chciałby użyć poseł Nitras, żeby stali się mniejszością"
Wystarczy że powie prawdę o kościele katolickim i ta prawda dotrze do tych, którzy dla kk poszli by na krucjatę.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2021, o 19:35

To niech mówi prawdę a nie straszy opiłowaniem. Naprawdę tak chcecie wygrać z PIS-em? Obrażacie wierzących, mniej wykształconych, mniej zarabiających. A przy urnie każdy głos jest tak samo ważny. Naprawdę jesteście inaczej inteligentni pokemony?
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 08:01

To niech mówi prawdę a nie straszy opiłowaniem. Naprawdę tak chcecie wygrać z PIS-em? Obrażacie wierzących, mniej wykształconych, mniej zarabiających. A przy urnie każdy głos jest tak samo ważny. Naprawdę jesteście inaczej inteligentni pokemony?
A znasz jakichś niewierzących, dobrze zarabiających i dobrze wykształconych platfusów w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 12:24

A znacie dobrze wykształconych pis...ów w Tomaszowie L?? Co to znaczy dobrze wykształcony??
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 13:45

A znacie dobrze wykształconych pis...ów w Tomaszowie L?? Co to znaczy dobrze wykształcony??
A czujesz, że masz coś do nadrobienia w swoim wykształceniu? Masz na tym tle kompleksy? Jak masz, to znaczy, że nie jesteś dobrze wykształcony🙄🙄🙄.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 18:56

Akurat to ja jestem dobrze wykształcony, nie to co elity polityczne.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 19:31

Akurat to ja jestem dobrze wykształcony, nie to co elity polityczne.
I dlatego właśnie jesteś Cesarzem Francuzów. Czyli nie byle kim.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”