jarczów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: henio » 20 lis 2006, o 19:58

a w jarczowie .....jak myślicie ?
kro wygra?
tyrka czy wojnar?
Na górę

Postautor: zainteresowana » 20 lis 2006, o 22:22

:) Mam nadzieje że wygra Tyrka. To fajny gość znam go osobiście.
Dosyć rzadów PiS i ich przepychanki do władzy.A Wojnar niech sobie nie robi kampanii za pomocą księdza z Jarczowa ludzie otwórzcie oczy.Głosujcie na młodego, który chce coś zrobić dla tej gminy a nie tylko obsadzic Urząd Gminy swoimi ludzmi a tak planuje Wojnar(PiS) dobrze się kamufluje.
Na górę

Postautor: ......... » 21 lis 2006, o 18:55

bedzie ciekawie
Na górę

Postautor: you » 22 lis 2006, o 22:57

wojnar to najuczciwszy czlowiek jakigo znam a co ten tyrka moze?jezdzi po domach i namawia ludzi na dodatek zmysla wojnar przynajmniej ma dosiadczenie i odpowiednie wyksztalcenie jest prawnikem :!: nie oklamujmy sie
Na górę

Postautor: zainteresowana » 23 lis 2006, o 17:55

Prawnik to nie wszystko, trzeba wiedzieć co sie w gminie dzieje a nie ludziom obiecywać gruszki na wierzbię np. brykieciarnie.Tyrka zna problemy gminy bo przecież przez 4 lata pełnił funkcję przewodniczącego rady gminy.A zresztą to wykształcony i bardzo uczciwy człowiek.Jak mnie słuchy doszły to pieski Pana Wojnara ładnie szczekają namawiając ludzi do oddania głosu na swoją osobę ale mam nadzieje, że ludzie otworzą oczy i wybiorą Tyrkę ktory zrobi coś dla gminy.
Na górę

Postautor: tyrka » 23 lis 2006, o 19:00

Tak. Soptykam się z mieszkańcami. I myślę że nie ma w tym nic złego. Uważam, że bezpośredni kontakt z ludźmi jest wskazany. Dlaczego mam się nie spotkać z wyborcami skoro ich znam. I bynajmniej nie wyręczają mnie listonosze. Uważam że naszej gminie potrzebny jest dobry gospodarz... a nie ....prawnik.
Na górę

Postautor: tyrka » 24 lis 2006, o 14:54

informuję , że w związku z rozpowszechnianymi na mój temat kłamliwymi i bezpodstawnymi zarzutami w formie nie podpisanych ulotek (ze strony wiadomej) w dniu dzisiejszym postanowiłem zwrócić sie w tej sprawie do organów ścigania. Mam nadzieję iż miejscowy sąd powszechny oceni ten materiał jak najbardziej sprawiedliwie. niech wygra ....prawda.
Na górę

Postautor: tyrka » 24 lis 2006, o 14:56

niechaj wygra uczciwość
Na górę

Postautor: zainteresowana » 26 lis 2006, o 21:10

MAM NADZIEJE ŻE, WYGRAŁ TYRKA DOBRY GOSPODARZ DLA GMINY JARCZÓW :D
Na górę

Postautor: gość » 27 lis 2006, o 18:46

Czy Senior Tyrka to ten były I sekretarz komitetu gminnego PZPR?
Na górę

Postautor: OBSERW » 27 lis 2006, o 19:25

TYRKA BL KOLEGą PARTYJNYM TOW. WOJNARA Z OKRESU STANU WOJENNEGO
Na górę

Postautor: gość » 1 gru 2006, o 10:18

tyrkał tyrkał i nie wygrał :)
Na górę

Postautor: gośc » 1 gru 2006, o 20:50

Brak czystej kampanii w Jarczowie !!!!! Teraz bedziemy sie bacznie przyglądać pracy nowego wójta i jego bandy :D
Na górę

Postautor: gosc » 3 gru 2006, o 18:33

Zobaczymy co Zwojnarują. :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2006, o 22:38

hehe jakie ograniczenie i zacofanie w tych waszych komentarzach :lol: jestescie wsciekli ze to wasza banda nie wygrala nie mozecie pogodzic sie z tym ze wreszcie jest uczciwie pan Wojnar przynajmniej nie chodzil od domu do domu i nie wciskal taniego kitu mieszkancom gminy wygrala prawda hehe i dobrze :)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”