O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Stal » 2 lut 2022, o 13:17

Brawooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!
Wielki szacun dla czterech osób z tzw,,rady parafialnej"(ciała doradczego)w L.K. ,którzy nie poddali się skarleniu,nie ulegając urągających namowom nie zaakceptowali połamania i odcięcia skrzydeł św.Aniołom Stróżom naszej šwiątyni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Pgrus » 2 lut 2022, o 23:20

Do was to trzeba lekarza i nie od Covid-19
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2022, o 23:27

RANCZO. się kłania.
Na górę

Postautor: Pgrus » 2 lut 2022, o 23:56

Przerost zatrudnienia Gmina, Szkoły Lubycza Machnów, Biblioteka, Urząd Gminy a my kur.. debatujemy o nazwie budynku który za 100 lat przestanie istnieć (afery kleru) już mnie nie dziwi poparcie dla Jarka w tym regionie. Nie żal mi was niech wm do.... ten nowy wał i dalej popierajcie tego komucha. Dobrze że kilka lat temu uciekłem z tego bur.........Alelyuja i do przodu.
Na górę

Postautor: Kem » 3 lut 2022, o 07:32

Do was to trzeba lekarza i nie od Covid-19
Wzajemnie! Nieuku! Zwracając się do czytających słowo,,Was" zaczynaj pisać z wielkiej litery!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2022, o 16:20

Do was to trzeba lekarza i nie od Covid-19
Nooo musisz pisać z tej dużej litery Was. Lubycza to miasto Wiesz przez duże M. Tu nawet majtki noszą wysoko bo pempek przeszkadza.🤣
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2022, o 16:24

Przerost zatrudnienia Gmina, Szkoły Lubycza Machnów, Biblioteka, Urząd Gminy a my kur.. debatujemy o nazwie budynku który za 100 lat przestanie istnieć (afery kleru) już mnie nie dziwi poparcie dla Jarka w tym regionie. Nie żal mi was niech wm do.... ten nowy wał i dalej popierajcie tego komucha. Dobrze że kilka lat temu uciekłem z tego bur.........Alelyuja i do przodu.
O którym wale mówisz o tym podatkowym czy o tym z podwyżkami dla urzędników po 20/30%?
Na górę

Postautor: Kat 87 » 3 lut 2022, o 19:06

Dla mnie,człowieka bez tytułów naukowych termin ,,erygować" to oznacza budować coś,powoływać do życia np.klasztor,parafię. Jeśli chodzi o koniec lat 70-tych to nie przypominam sobie,że była jakaś budowa kościoła. Natomiast dobrze pamiętam o pracach nad r o z b u d o w ą świątyni wzniesionej jeszcze w1903r, Odnośnie co do dokumentów dot.powołania parafii to wskaż mi miejsce gdzie się znajdują.Chętnie się z nimi zapoznam. Zobaczyć legat z końca lat czterdziestych mówiący o erygowaniu będzie dla mojej skromnej osoby wielkim przeżyciem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
Jak zbieranie podpisów pod petycją?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2022, o 19:30

Nie chciałbym dopuszczać
krążących domysłów
że Lubycza to nie miasto,
że to stan umysłu.
Na górę

Postautor: Piekarz » 4 lut 2022, o 11:32

Ależ Wy durni jesteście. I od razu widać że lewactwo. Co Wam przeszkadza ta petycja niech sobie zbierają. Każdy w miarę ogarnięty człowiek rozumie że gmina a parafia to dwie całkowicie odrębne instytucje/społeczności. Każda ma swoje sprawy. To co się dzieje w Polsce, co robi rząd to wiadomo ale chyba nie myślicie, że na to pomoże jakąkolwiek petycja? Za to na takie samowolki jak ta proboszcza, owszem. Więc skoro na sprawy gminy i kraju mogą pomóc dopiero wybory, a tu jest okazja żeby zaprotestować w - jakby nie było słusznej sprawie, to wielkie oburzenie zamiast jeszcze pomóc. Hipokryci, k***a ich mać.
Na górę

Postautor: Rysio » 10 lut 2022, o 15:08

Cisza,jak makiem zasiał ;)
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2022, o 10:02

Generalnie popieram tą listę sprzeciwu co do zmiany parafii ( swoją drogą robić coś takiego beż żadnych konsultacji!? przypominam że tak jak i w większości gmin kościół i parafia wszystko zostało zbudowane ze składek parafian a dziś nie mamy nawet wpływu na błahe rzeczy )

Ale zastanawia mnie jedno nazwa parafii nie odbija się na naszym życiu codziennym a potrafiła zmobilizować sporo ludzi i o dziwo również młodych co jest bardzo pozytywnym sygnałem. Szkoda tylko że w sprawach które wpływają na naszą jakość życia np wylewana gnojowica i te zapachy azotu umilające nam niedzielne grille nie ma takich inicjatyw i zaangażowania, chętnie bym taką listę podpisała choć jestem tutaj już tylko wakacyjnym gościem.
Na górę

Postautor: Taca » 12 lut 2022, o 13:00

Generalnie popieram tą listę sprzeciwu co do zmiany parafii ( swoją drogą robić coś takiego beż żadnych konsultacji!? przypominam że tak jak i w większości gmin kościół i parafia wszystko zostało zbudowane ze składek parafian a dziś nie mamy nawet wpływu na błahe rzeczy )

Ale zastanawia mnie jedno nazwa parafii nie odbija się na naszym życiu codziennym a potrafiła zmobilizować sporo ludzi i o dziwo również młodych co jest bardzo pozytywnym sygnałem. Szkoda tylko że w sprawach które wpływają na naszą jakość życia np wylewana gnojowica i te zapachy azotu umilające nam niedzielne grille nie ma takich inicjatyw i zaangażowania, chętnie bym taką listę podpisała choć jestem tutaj już tylko wakacyjnym gościem.
Twoja opinia jest zbieżna z moją i moich znajomych.Jeśli chodzi o tę tzw ,,grupę ośmiu" to uważam,że to nie są źli ludzie tylko mało w nich dobra.Wedle mnie w przyszłości takich społeczeństwo nie powinno do rad parafialnych czy gminnych wybierać! Człowiek bez kręgosłupa moralnego pasuje li tylko jako maszynka do głosowania!Przepraszam za słowa prawdy tych co czują do piszącego urazę ,ale proszę wziąć pod uwagę,że nasi przodkowie spoczywający na ul.Spokojnej w grobach się przewracają! Przypomnę słowa pewnego ,znanego Polaka -,,Warto być przyzwoitym"!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gab » 12 lut 2022, o 14:13

Twoja opinia jest zbieżna z moją i moich znajomych.Jeśli chodzi o tę tzw ,,grupę ośmiu" to uważam,że to nie są źli ludzie tylko mało w nich dobra.Wedle mnie w przyszłości takich społeczeństwo nie powinno do rad parafialnych czy gminnych wybierać! Człowiek bez kręgosłupa moralnego pasuje li tylko jako maszynka do głosowania!Przepraszam za słowa prawdy tych co czują do piszącego urazę ,ale proszę wziąć pod uwagę,że nasi przodkowie spoczywający na ul.Spokojnej w grobach się przewracają! Przypomnę słowa pewnego ,znanego Polaka -,,Warto być przyzwoitym"!!!!!!!!!!
Przepraszam!Nie ,,przodkowie "tylko pszodkowie".
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2022, o 19:18

Jesteśta jedwabiści🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”