O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Piekarz » 10 kwie 2024, o 22:12

Zgadzam się, nie nadaje się Artur, niech zacznie od radnego gminy, ale że tak na Burmistrza od razu, to nie. Pietrek czuł, że nie ma szans dlatego się nie wychylał, partia+koalicja sondaże mu ciągną do dołu, więc jakąś świadomość chyba ma tego co się dzieje, ale źdźbła śle dalej. Mariusz za to kandydatem byłby znakomitym, proponuję rozważyć start w kolejnych wyborach samorządowych.
No pewnie nie ma to jak zrezygnować z pracy w urzędzie i nowej szukać żeby móc zostać radnym gminy 🤣🤣🤣 weźcie już się lepiej zajmijcie sobą i swoimi rodzinami a burmistrzowi dajcie spokój.
Na górę

Postautor: Oto » 11 kwie 2024, o 06:15

A co do Pietra, to jego plakaty czekają na wybory do europarlamentu?
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 12:42

Teraz nie pykło, to badacie teren na kolejne wybory, stratedzy od siedmiu boleści :)Już pokazaliście co potraficie, poczekajcie na doktorów, już się pakują, ta druga połowa tez przejrzy na oczy. W czerwcu ważne wybory te zielone g*wno trzeba pogonić. Nowocześni intelektualiści :) ciężkiej pracy wam trzeba!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 16:00

Grupa Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przeprowadza badanie dotyczące wyborów i postaw politycznych mieszkańców Lubyczy Królewskiej i okolic. Badanie ma formę wywiadu trwającego około godziny. Bardzo chętnie porozmawiamy z każdym chętnym. Telefon kontaktowy: 796 588 875
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 16:22

Grupa Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przeprowadza badanie dotyczące wyborów i postaw politycznych mieszkańców Lubyczy Królewskiej i okolic. Badanie ma formę wywiadu trwającego około godziny. Bardzo chętnie porozmawiamy z każdym chętnym. Telefon kontaktowy: 796 588 875
To chyba widać w ostatnim głosowaniu, lewactwo i pseudo demokracje precz :)
Na górę

Postautor: errni » 12 kwie 2024, o 09:16

Widać ambicje drugiej połówki były zdecydowanie większe, komentarze przed wyborami nie pomagały, bo były nachalne. Zdrowa ambicja jest ok, podnosi morale, motywuje do działania. Tzw. chora ambicja, zaś jest zarozumiała i nachalna. Życzę tej zdrowej, bo wyższy poziom intelektualny i pokazowa kultura osobista, czasami nie ma nic wspólnego z dobrym człowiekiem, a prości ludzie, szybko to oceniają. Nie daliście się poznać z tej dobrej strony, wierzę że jednak ją macie. Nie wyszło, trudno, ale obecne konwersacje to wszystko potwierdzają. Nie zaczyna się programu od krytyki, tym bardziej, że nastroje społeczne były pozytywnie nastawione do obecnego Burmistrza, który zdobył ponad cztery razy więcej głosów. Z takim podejściem, to w przyszłych wyborach kariery Wam też nie wróżę, o ile zamierzacie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 12:49

Myślę że mąż swoim działaniem działa na jej niekorzyść. Byłbym skłonny do oddania na nią swojego głosu lecz po tym co przeczytałem to już bym się zawahał. Chyba nie tędy droga. Zresztą skoro tak wiele chciał ten Pan zrobić a nie było mu po drodze to trzeba było wcześniej, w czasie trwania kadencji, pokazywać problemy. Wystarczyło pokazać swoje interpelacje na papierze byśmy wszyscy wiedzieli że chciał a jednak mu nie umożliwiono.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 06:57

Myślę że mąż swoim działaniem działa na jej niekorzyść. Byłbym skłonny do oddania na nią swojego głosu lecz po tym co przeczytałem to już bym się zawahał. Chyba nie tędy droga. Zresztą skoro tak wiele chciał ten Pan zrobić a nie było mu po drodze to trzeba było wcześniej, w czasie trwania kadencji, pokazywać problemy. Wystarczyło pokazać swoje interpelacje na papierze byśmy wszyscy wiedzieli że chciał a jednak mu nie umożliwiono.
Chcieć to oni chcieli, ale do koryta. Nic w nich nie było budującego, obrażanie ludzi w mediach, telefony z pretensjami o lajkowanie postów konkurenta. Wyborca jak dawniej jest tylko złem koniecznym przy wyborach. Puki co nie ma konkurenta dla obecnego. Uczyć się pokory, macie na to pięć lat. Chyba że obecny namaści szwagra na stanowisko wtedy z głowy kolejna kadencja.
Na górę

Postautor: Shrek » 13 kwie 2024, o 07:37

Czasami trzeba pogodzić się z porażką. Mieszkańcy wybrali 7 kwietnia, należy to zrozumieć, że nie chcą Was tutaj. Niestety Pani jak i jej mąż nie potrafią. Po tych wszystkich komentarzach widać jakimi są ludźmi. Mówić do nich, że to jest kolor czarny a Oni myślą, że to jest biały. Porażka.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 07:59

Chcieć to oni chcieli, ale do koryta. Nic w nich nie było budującego, obrażanie ludzi w mediach, telefony z pretensjami o lajkowanie postów konkurenta. Wyborca jak dawniej jest tylko złem koniecznym przy wyborach. Puki co nie ma konkurenta dla obecnego. Uczyć się pokory, macie na to pięć lat. Chyba że obecny namaści szwagra na stanowisko wtedy z głowy kolejna kadencja.

Pan Mariusz, nadawałby się znakomicie!
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 08:40

Chcieć to oni chcieli, ale do koryta. Nic w nich nie było budującego, obrażanie ludzi w mediach, telefony z pretensjami o lajkowanie postów konkurenta. Wyborca jak dawniej jest tylko złem koniecznym przy wyborach. Puki co nie ma konkurenta dla obecnego. Uczyć się pokory, macie na to pięć lat. Chyba że obecny namaści szwagra na stanowisko wtedy z głowy kolejna kadencja.
Ostatnie wybory (ich wyniki) świadzczą o głębokiej demoralizacji lubyckiej społeczności. Niebawem nastąpi sanacja (oby skuteczna). Najprawdopodobniej
nie obędzie się bez komisarza. A lubycka trzódka do pierdla.
Na górę

Postautor: Ami » 13 kwie 2024, o 09:31

Ostatnie wybory (ich wyniki) świadzczą o głębokiej demoralizacji lubyckiej społeczności. Niebawem nastąpi sanacja (oby skuteczna). Najprawdopodobniej
nie obędzie się bez komisarza. A lubycka trzódka do pierdla.
Nie obrażaj lubyckiej społeczności, sam jesteś zdemoralizowany. Mieszkańcy mają prawo wyboru i wybrali. Nie jesteśmy ciemnogrodem i wszystko widzimy. Najwyższa pora się z tym pogodzić!
Na górę

Postautor: errni » 13 kwie 2024, o 12:40

Nie obrażaj lubyckiej społeczności, sam jesteś zdemoralizowany. Mieszkańcy mają prawo wyboru i wybrali. Nie jesteśmy ciemnogrodem i wszystko widzimy. Najwyższa pora się z tym pogodzić!
Prawicowe poglądy nazywane są ciemnogrodem, a wiarę w kłamstwa i nowoczesność już widać w Szwecji. Samolubna "tolerancja" dba o to by poprawnie była nazywana, a bezbronnych w łonie matki, uważa za pasożytów. To wstyd dla ludzkości! Ja bym nie potrafił, jako ojciec, bo wiem że nigdy bym sobie tego nie wybaczył. To samo powinna czuć przyszła matka, a nawet i więcej! Płcie są dwie, na resztę mam inne określenie, ale zostawię dla siebie. Homoseksualizm jest akceptowany w społeczeństwie, nie jest traktowany jak trędowaty, ale normą nie powinien być, bo za chwilę okaże się że pedofilia jako "odmienność" za przyzwoleniem, też stanie się normą? NIE!!! Wolę w takim razie ciemnogród, przynajmniej cisza i spokój. Wy "nowocześnie myślący" nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mózgi macie wyprane :) Rządzący noszą się z zamiarem zaostrzenia "mowy nienawiści" :) interpretacje pewnie zostawią dla siebie, bo "jeba* ***" to wolność słowa, a reszta to mowa nienawiści. Zdrowia Wam wszystkim życzę.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 13:32

Prawicowe poglądy nazywane są ciemnogrodem, a wiarę w kłamstwa i nowoczesność już widać w Szwecji. Samolubna "tolerancja" dba o to by poprawnie była nazywana, a bezbronnych w łonie matki, uważa za pasożytów. To wstyd dla ludzkości! Ja bym nie potrafił, jako ojciec, bo wiem że nigdy bym sobie tego nie wybaczył. To samo powinna czuć przyszła matka, a nawet i więcej! Płcie są dwie, na resztę mam inne określenie, ale zostawię dla siebie. Homoseksualizm jest akceptowany w społeczeństwie, nie jest traktowany jak trędowaty, ale normą nie powinien być, bo za chwilę okaże się że pedofilia jako "odmienność" za przyzwoleniem, też stanie się normą? NIE!!! Wolę w takim razie ciemnogród, przynajmniej cisza i spokój. Wy "nowocześnie myślący" nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mózgi macie wyprane :) Rządzący noszą się z zamiarem zaostrzenia "mowy nienawiści" :) interpretacje pewnie zostawią dla siebie, bo "jeba* ***" to wolność słowa, a reszta to mowa nienawiści. Zdrowia Wam wszystkim życzę.
Już był we współczesnym świecie człowiek, który chciał uznać pedofile "za orientację seksualną" . To chyba było rok czy 2 lata temu tak oburzający postulat. To się dzieje w rzeczywistości, urzedniczka z Niemiec pracująca w Brukseli powiedziała, że "Polskę należy zagłodzić ". To jest współczesny faszyzmu, eksterminacja z powodów eugenicznych np. Zabijanie z powodu wad rozwoju. Przecież to Hitler pierwszy dla Polek wprowadził aborcję, gdy Niemcy napadły na Polskę w czasie wojny.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 13:52

Już był we współczesnym świecie człowiek, który chciał uznać pedofile "za orientację seksualną" . To chyba było rok czy 2 lata temu tak oburzający postulat. To się dzieje w rzeczywistości, urzedniczka z Niemiec pracująca w Brukseli powiedziała, że "Polskę należy zagłodzić ". To jest współczesny faszyzmu, eksterminacja z powodów eugenicznych np. Zabijanie z powodu wad rozwoju. Przecież to Hitler pierwszy dla Polek wprowadził aborcję, gdy Niemcy napadły na Polskę w czasie wojny.
Bo to się robi małymi kroczkami, a potem traktuje jako normę. Zielony ład jest taki sam.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”