O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 12:45

A za co go chwalą zrobił coś na Machnowie czy Siedliskach?
Ta sprawa, załatwienia innej lokalizacji zjazdu z obwodnicy Lubyczy (nie na ul. Szkolną) świadczy o tym, że wbrew narzekaniom i obelgom dyżurnych ujadaczy władzy zależy na mieszkańcach i że ich sprawna współpraca może odnieść wręcz natychmiastowy dobry skutek. Władzy zależy i władza sie stara, co widać nie tylko w Lubyczy (sprawa rewitalizacji kąpieliska, nowa uliczka koło "Olka", ...), ale też np. w kierunku Szalenika, gdzie po kilkudziesięciu latach zrobiono nową, piękną nawierzchnię drogi z grubą warstwą asfaltu, a także np. po zapowiedzi modernizacji ujęć wody w gminie. Dzieje się i mam nadzieję że będzie tego coraz więcej, ale zabiegać i pomagać muszą wszyscy i dbać o to co nowe zgłaszając np. na policję że nowa droga została zasypana dużymi grudami blota przez wjeżdżające na nią z pól i dróg leśnych traktory (wyrzucane do rowów śmieci).
[/quote]
Zerowa zasługa burmistrza w kwestii zjazdu wybudowanie 2 odcinków dróg właściwie 1 na żurawcach bo za stadionem dopiero początek prac przez 3 lata to mało, droga na szalenik idzie chyba z powiatu albo województwa … propagandę siejecie jak w ścieku ku..rskiego ale to nie zmieni rzeczywistości
Na górę

Postautor: Kazio09 » 2 sie 2021, o 14:59

No właśnie nie możesz przeboleć, że tyle dróg jest budowanych. W Lubyczy dwie drogi w Żurawcach droga w Machnowie Nowym droga w Wierzbicy kilka dróg i w Dębach dwie drogi. Weź się puknij w głowę i nie pisz głupot. Wszyscy widzą ile się buduje dróg. Przestań ujadać. A zjazd to zasługa burmistrz i przewodniczącego rady i mieszkańców. Sołtys teraz się obudził a gdzie był przez poprzednie lata? Przecież był sołtysem i radnym to dlaczego wtedy nie protestował. Najlepiej nic nie wiedziałem powiedzieć.
Na górę

Postautor: Siwy 66 » 2 sie 2021, o 15:04

A może pani kadrowa wybiera się do sklepu bo są promocje i by mie co kupiła bo ja tylko moge po pracy i niech kupi swojej niuni kawkę bo trzeba przez kilka godzin tylko pic i latać bo biurach ,no można tez się spóźnić lub wyjść wcześniej nikt nie zauważy a kasa na koncie nie mała za nic nie robienie ,a co na to burmistrz ,pozwala ?czy dalej nic nie widzi 🤣
Na górę

Postautor: Zibi01 » 2 sie 2021, o 15:47

Oczywiście ze sołtys nic nie zrobił to zasługa burmistrza i przewodniczącego a pani radna A.B będzie ludziom mówić ze to zasługa sołtysa ,nie rozśmieszaj mnie 😃😃 a co ona zrobiła dla mieszkańców ?nic !!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 20:37

My tu gadu gadu a kiedy sesja kiedy podwyżki? Ponoć bida w kręgach władzy. Do roboty państwo radni.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2021, o 21:20

Oczywiście ze sołtys nic nie zrobił to zasługa burmistrza i przewodniczącego a pani radna A.B będzie ludziom mówić ze to zasługa sołtysa ,nie rozśmieszaj mnie 😃😃 a co ona zrobiła dla mieszkańców ?nic !!!
Czy i co sołtys zrobił dowiemy się na początku nowego roku kiedy będzie spotkanie sołeckie. 😉
Na górę

Postautor: Anez » 3 sie 2021, o 08:42

A może pani kadrowa wybiera się do sklepu bo są promocje i by mie co kupiła bo ja tylko moge po pracy i niech kupi swojej niuni kawkę bo trzeba przez kilka godzin tylko pic i latać bo biurach ,no można tez się spóźnić lub wyjść wcześniej nikt nie zauważy a kasa na koncie nie mała za nic nie robienie ,a co na to burmistrz ,pozwala ?czy dalej nic nie widzi 🤣
Burmistrz chyba zaślepiony ale rozliczymy go przy najbliższych wyborach.
Na górę

Postautor: Kopfal » 3 sie 2021, o 21:45

My mieszkancy od wielu lat czekaliśmy na takiego Burmistrza jak Pan Marek ,to dzięki Panu Lubycza staje się miasteczkiem,widać to z dnia na dzień ,dziękujemy .
Łubu dubu, Łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu.... jprdl. Bareja miałby kolejny temat na komedię.
A co do zasług wlodarza w sprawie zjazdu to z "Rancza" zerżnięte. Witebski z Kusym działali a zasługi przypisał sobie Kozioł z Czerepachem. 🤣🤣🤣 tam to macie mix komedii 🤣🤣
Na górę

Postautor: Monty 66 » 3 sie 2021, o 23:25

Nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza ani PiSu ale wiem, że sprawę zmiany lokalizacji zjazdu w PiSowskich władzach które teraz rządzą mógł i napewno załatwił burmistrz który jest z PiSu. Możecie mówić i pisać co chcecie ale tą sprawę musiał politycznie załatwić burmistrz. Nikt inny nie byłby w stanie tego przeforsować nawet sołtys który bardzo się starał ale on trzyma z zieloną koniczynką.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2021, o 08:00

Nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza ani PiSu ale wiem, że sprawę zmiany lokalizacji zjazdu w PiSowskich władzach które teraz rządzą mógł i napewno załatwił burmistrz który jest z PiSu. Możecie mówić i pisać co chcecie ale tą sprawę musiał politycznie załatwić burmistrz. Nikt inny nie byłby w stanie tego przeforsować nawet sołtys który bardzo się starał ale on trzyma z zieloną koniczynką.
Odrazu widać ze jesteś zwolennikiem pisu po tym bolszewickim myśleniu ze tylko coś po politycznych układach można załatwić. Że partia Przewałek i Synektur dla rodziny działa jak mafia nie znaczy ze burmistrz jest tam bossem
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2021, o 08:08

Nie rozumiem waszej głupoty pisania o jakiś zasługach plan był stary plan warunki się zmieniły mieszkańcy zebrali podpisy napisali formalny wniosek a dyrekcja dróg zrobiła coś co z niczym nie kolidowało i było ich psim obowiązkiem ile jeszcze będziemy dziękować urzędnikom ze robią to co do nich należy to samo tyczy się burmistrza jeśli coś zrobił w tej sprawie to to jego był obowiązek nie ma za co dziękować on za ta prace bierze te 5/8 tys miesięcznie wam ktoś dziekuje co miesiąc za prace?
Na górę

Postautor: Kazio09 » 4 sie 2021, o 08:39

Widać potężny jad wylewający się z twoich ust bo udało się coś odkręcić a ty pewnie jesteś jednym z tych którzy zawalili sprawę zjazdu w 2016 roku.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2021, o 15:59

Odrazu widać ze jesteś zwolennikiem pisu po tym bolszewickim myśleniu ze tylko coś po politycznych układach można załatwić. Że partia Przewałek i Synektur dla rodziny działa jak mafia nie znaczy ze burmistrz jest tam bossem
Pisząc ten tekst od razu zaznaczam ,że ani mój pies i moją skromna osoba nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z Pieniędzmi i Stołkami(pis).Tyle wstępu.Otóż w okresie wczesnej wiosny2020r Sołtys Lubyczy-Pan Józef zaczął informować mieszkańców ul. Szkolnej ,że GDDKiA będzie budowała zjazd z obwodnicy naszego miasteczka ulicą Szkolną. Gdy oświadczał-,,Ludzie Szkolnej!!!!!! Róbcie coś!!!!'' to wówczas pomyślałem,że nam Sołtys zwariował(oczywiście za to słowo serdecznie przepraszam). Bo Proszę Państwa ten zjazd Szkolnej pasuje tak,jak naszemu cmentarzowi komunalnemu dom uciech.Ale Pan Józef wyjął asa z rękawa w postaci dokumentów ,że taki fakt(jeśli się nie ruszymy) nastąpi.Otóż co było robić? Na początku jakąś mała grupka ludzi udała się do Przewodniczącego Rady Miasta,który także wyraził swoją dezaprobatę dla zjazdu Ale powoli zaczęło się coś dziać.Zebrania wiejskie,pisma do decydentów ,zbieranie podpisów,obiła mi się też interwencja Burmistrza u ,,pryszatego''(dane znane piszącemu) i dzięki tym czynnościom wszyscy wygraliśmy.Prawda jest taka ,że zarzutu braku aktywności w w/w sprawie obecnie panującemu nam Burmistrzowi postawić nie można(a świadczą o tym niektóre dokumenty)Natomiast Jego poprzednicy!!!!!!!Zaargumenujcie w postaci dowodów,publicznie na zebraniu wiejskim co w tej kwestii zrobiliście?I jakie skutki Wasze działania w tej sprawie odniosły? Na koniec serdecznie chciałbym podziękować Paniom,które zbierały podpisy,Panu Jakubowi(bardzo zaangażowanemu),Panu Sołtysowi,Panom Przez RM,Panu Burmistrzowi i Wam!Zacnym mieszkańcom miasteczka za sprzeciwienie się kuriozalnemu pomysłowi ustanowienia zjazdu z obwodnicy Szkolną.Ciebie Gościu serdecznie pozdrawiam i przyznasz mi antypisiorowi rację,że jak się czegoś chce to w samorządzie nawet zielony,peowiec i pisowiec mogą wspólnie dobra dokonać.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 06:46

Ta sprawa, załatwienia innej lokalizacji zjazdu z obwodnicy Lubyczy (nie na ul. Szkolną) świadczy o tym, że wbrew narzekaniom i obelgom dyżurnych ujadaczy władzy zależy na mieszkańcach i że ich sprawna współpraca może odnieść wręcz natychmiastowy dobry skutek. Władzy zależy i władza sie stara, co widać nie tylko w Lubyczy (sprawa rewitalizacji kąpieliska, nowa uliczka koło "Olka", ...), ale też np. w kierunku Szalenika, gdzie po kilkudziesięciu latach zrobiono nową, piękną nawierzchnię drogi z grubą warstwą asfaltu, a także np. po zapowiedzi modernizacji ujęć wody w gminie. Dzieje się i mam nadzieję że będzie tego coraz więcej, ale zabiegać i pomagać muszą wszyscy i dbać o to co nowe zgłaszając np. na policję że nowa droga została zasypana dużymi grudami blota przez wjeżdżające na nią z pól i dróg leśnych traktory (wyrzucane do rowów śmieci).
[/quote]
Zerowa zasługa burmistrza w kwestii zjazdu wybudowanie 2 odcinków dróg właściwie 1 na żurawcach bo za stadionem dopiero początek prac przez 3 lata to mało, droga na szalenik idzie chyba z powiatu albo województwa … propagandę siejecie jak w ścieku ku..rskiego ale to nie zmieni rzeczywistości
[/quote]
Manipulancie cienki, gdzie we wpisie do którego się odnosisz jest napisane o zasługach burmistrza? Władza = Rada, Przewodniczący Rady, Burmistrz!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 09:56

Jest kwestią czasu kiedy to gminmne psie wesele, ze względu na sytuację w szkole zakończy się w pierdlu!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”