O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: COV_FAKE » 6 lis 2021, o 18:52

To już chyba w Rawie Ruskiej te bramy. Ale faktycznie . Witali najpierw ruskich a potem hitlerowców.
Na górę

Postautor: 2050 » 7 lis 2021, o 08:20

Czas na zmiany...... :) dla mnie i mojej famili praca załatwiona od szwagra wszyscy etaty mają no i git.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 10:33

Czas na zmiany...... :) dla mnie i mojej famili praca załatwiona od szwagra wszyscy etaty mają no i git.
O co chodzi? Przecież jest realizowany program rządowy ,,RODZINA NA SWOIM,,
Na górę

Postautor: 2050 » 7 lis 2021, o 11:20

He he dobre.... jeszcze jedno jaki zakres pracy ma 1 dama w szkole?? Bo z tego co widzę to fotki tylko robi
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 11:42

He he dobre.... jeszcze jedno jaki zakres pracy ma 1 dama w szkole?? Bo z tego co widzę to fotki tylko robi
Nie to nie to od fotek jest jeden pełny etat jest tez jeden dla pani od Facebooka wiec to odpada musi być wiec jakaś inna super funkcja
Na górę

Postautor: Rudolf 1 » 7 lis 2021, o 12:39

Dziękujemy za piękną fotorelacje ,impreza udana, a może ty pajacu nie załapałes się do zdjęć a tyle było fotoreporterów .Może wszystkich zaczniesz rozliczać przy każdej imprezie kto ma jaką funkcje hehe , a może chciałeś się załapać do pracy w UM,ale odrzucili twoje podanie 😂
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 13:19

He he dobre.... jeszcze jedno jaki zakres pracy ma 1 dama w szkole?? Bo z tego co widzę to fotki tylko robi
Dama ma być, pachnieć no i oczywiście klaskać.
Na górę

Postautor: Ghdi » 7 lis 2021, o 13:44

Tak jak wszyscy pracownicy UM,szkoły , przedszkola itd.maja być widoczni 😂
Na górę

Postautor: Ufo » 7 lis 2021, o 13:53

Co to za wypadek dzisiaj był w Machnowie ? Ktoś pijany jechał ?
Na górę

Postautor: Zazu » 7 lis 2021, o 20:20

Wydaje mi się że to pytanie nie jest stosowne aby rozmawiać o nim na forum. Ktoś przeżywa tragedię uszanujemy to.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 22:06

https://radio.lublin.pl/2021/11/smiertelny-wypadek-w-machnowie-starym-nie-zyje-17-latek
Na górę

Postautor: Gruby » 8 lis 2021, o 17:12

Moje dziecko przyszło ze szkoły z płaczem bo sprzątaczka która siedzi na portierni nakrzyczała że nie ma maseczki ,tej pani dziecko nie zna ale opisało że grubsza osoba z długimi włosami i nosi plecak ,pytam się jakim prawem będzie mojemu dziecku zwracać uwagę a czy ty kobieto nosisz ?od zwracania uwagi jest nauczyciel ,z tego co wiem dzieci nie noszą maseczek
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2021, o 17:38

Moje dziecko przyszło ze szkoły z płaczem bo sprzątaczka która siedzi na portierni nakrzyczała że nie ma maseczki ,tej pani dziecko nie zna ale opisało że grubsza osoba z długimi włosami i nosi plecak ,pytam się jakim prawem będzie mojemu dziecku zwracać uwagę a czy ty kobieto nosisz ?od zwracania uwagi jest nauczyciel ,z tego co wiem dzieci nie noszą maseczek
Moja sąsiadka latała non stop na skargę do szkoły że na jej chłopca krzyczą. Teraz ten sam 15 letni chłopiec potrafi jej przyłożyć.
Nie wiem czy rozumiesz co mam na myśli?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2021, o 08:38

Haha znam tę panią i to jest raczej nie możliwe, Ta pani jest życzliwa i kocha dzieci, ale brawo za spostrzegawczość dziecka, nawet wiedziało, że nosi plecak. Żenada.. niektórym osobom jad wylewa się wszelkimi możliwymi otworami
Na górę

Postautor: Sekk » 9 lis 2021, o 09:06

Hihi zajmij się lepiej robota a nie tym co kto powiedział a czego nie ,w szkole panuje ład i porządek 😀czep się innej instytucji .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”