O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lol45 » 8 lis 2022, o 18:02

Widzę, że w centrum Lubycza prace szybko postępują. Pracownicy firmy sadzą rośliny na działce przy plebanii w centrum Lubyczy Królewskiej. Zaraz pewnie wszystkowiedzacy naukowiec napisze na fb, że wszystko źle bo tam gdzie miały być buki są sosny a tam gdzie miały być sosny są buki .🤣
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2022, o 18:33

Lol45 pisze:
> Widzę, że w centrum Lubycza prace szybko postępują. Pracownicy firmy sadzą
> rośliny na działce przy plebanii w centrum Lubyczy Królewskiej. Zaraz
> pewnie wszystkowiedzacy naukowiec napisze na fb, że wszystko źle bo tam
> gdzie miały być buki są sosny a tam gdzie miały być sosny są buki .🤣
Jarząbek to ty?😃Łubu dubu? Weź się ocknij .buduje się jakieś śmieszne scieźki w Lubyczy a tym czasem wójt nie ma rzekomo z czego dołożyć na potrzebne ludziom na wsiach drogi powiatowe czy gminne, Wiesz ludzie w gminie dalej chodzą po zabłoconych i dziurawych drogach.
Na górę

Postautor: Piekarz » 8 lis 2022, o 22:13

Gość pisze:
> > Ty taki mądry a nie wiesz że gmina musi rozliczać się nie tylko z dróg ale i z
> > kultury. I w budżecie pieniądze muszą się znaleźć i na to i na to. I jak
> pieniądze są
> > przeznaczone na kulturę to nie wolno ich brać na budowanie dróg. Ja wiem że
> najlepiej
> > jakby tylko i wyłącznie robione były rzeczy najpotrzebniejsze i praktyczne, ale
> > niestety tak się nie da. A może stety bo tej naszej wiesniackiej Lubyczy co to
> nudzi
> > się na koncercie smyczkowym a skacze w rytm Power Playa, trochę tego typu
> wydarzeń
> > kulturalnych się przyda. Może coś zostanie
>
> akurat koncert symfoniczny w parku to jedyne wydarzenie na plus z ostatnich
> dwóch/trzech lat ale co poza tym?! bo ja widzę tylko pseudo wydarzenia na które
> przychodzi po 10 osób poza organizatorami wszystko po to żeby uzasadnić pensje tych
> 10/15 osób to jest parodia lubyckie k... perpetuum mobile, Ile idzie i na co ustala
> burmistrz i rada wiec mi tutaj nie pier....
> A jeszcze jak chcesz zobaczyć jak organizować imprezy sportowe i kulturalne spójrz na
> Narol 5 rajdów rowerowych rocznie z trasami dla każdego po 30/40 ale i 80 km chyba
> wszystkie darmowe ... dalej biegi no dwa na pewno z biegiem po wielkim dziale już z
> uznana marką ale to samo z innymi wydarzeniami są i miej i bardziej rozrywkowe jak
> choćby festiwal nalewek.
> Ale po pierwsze Narol ma gdzie sama otoczka wydarzenia się liczy nasze sala w POMie
> to jeszcze smrodek PRL czuć po drugie Narol ma już niezbędne inwestycje za sobą po
> trzecie pomysł na siebie co i dlaczego promować a my!?
Po pierwsze co Ty porownujesz Narol z Lubyczą? U nas takie wydarzenia dopiero raczkują. Ma.powstac prawdziwa sala koncertowa, będzie gdzie się spotykać bo imprezy w tym nieszczęsnym pomie to jakaś tragiczna pomyłka. Co do wydarzeń typu koncert smyczkowy było tego więcej - mam oczywiście na myśli poziom (choćby koncert "mojemu miastu" na jarmarku w sierpniu). Rajdów i biegów tez jest u nas kilka rocznie nie wiem czego chcesz więcej, tylko się zainteresować. Brakuje organizacji i promocja tych wydarzeń strasznie kuleje, powinny być o wiele bardziej nagłaśniane bo nieraz mieszkańcy gminy dowiadują się o czymś na ostatnią chwilę albo już po wszystkim
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2022, o 06:58

Piekarz pisze:
> Gość pisze:
> > > Ty taki mądry a nie wiesz że gmina musi rozliczać się nie tylko z dróg ale
> i z
> > > kultury. I w budżecie pieniądze muszą się znaleźć i na to i na to. I jak
> > pieniądze są
> > > przeznaczone na kulturę to nie wolno ich brać na budowanie dróg. Ja wiem że
> > najlepiej
> > > jakby tylko i wyłącznie robione były rzeczy najpotrzebniejsze i praktyczne,
> ale
> > > niestety tak się nie da. A może stety bo tej naszej wiesniackiej Lubyczy co
> to
> > nudzi
> > > się na koncercie smyczkowym a skacze w rytm Power Playa, trochę tego typu
> > wydarzeń
> > > kulturalnych się przyda. Może coś zostanie
> >
> > akurat koncert symfoniczny w parku to jedyne wydarzenie na plus z ostatnich
> > dwóch/trzech lat ale co poza tym?! bo ja widzę tylko pseudo wydarzenia na które
> > przychodzi po 10 osób poza organizatorami wszystko po to żeby uzasadnić pensje
> tych
> > 10/15 osób to jest parodia lubyckie k... perpetuum mobile, Ile idzie i na co
> ustala
> > burmistrz i rada wiec mi tutaj nie pier....
> > A jeszcze jak chcesz zobaczyć jak organizować imprezy sportowe i kulturalne
> spójrz na
> > Narol 5 rajdów rowerowych rocznie z trasami dla każdego po 30/40 ale i 80 km
> chyba
> > wszystkie darmowe ... dalej biegi no dwa na pewno z biegiem po wielkim dziale
> już z
> > uznana marką ale to samo z innymi wydarzeniami są i miej i bardziej rozrywkowe
> jak
> > choćby festiwal nalewek.
> > Ale po pierwsze Narol ma gdzie sama otoczka wydarzenia się liczy nasze sala w
> POMie
> > to jeszcze smrodek PRL czuć po drugie Narol ma już niezbędne inwestycje za sobą
> po
> > trzecie pomysł na siebie co i dlaczego promować a my!?
> Po pierwsze co Ty porownujesz Narol z Lubyczą? U nas takie wydarzenia dopiero
> raczkują. Ma.powstac prawdziwa sala koncertowa, będzie gdzie się spotykać bo imprezy
> w tym nieszczęsnym pomie to jakaś tragiczna pomyłka. Co do wydarzeń typu koncert
> smyczkowy było tego więcej - mam oczywiście na myśli poziom (choćby koncert
> "mojemu miastu" na jarmarku w sierpniu). Rajdów i biegów tez jest u nas
> kilka rocznie nie wiem czego chcesz więcej, tylko się zainteresować. Brakuje
> organizacji i promocja tych wydarzeń strasznie kuleje, powinny być o wiele bardziej
> nagłaśniane bo nieraz mieszkańcy gminy dowiadują się o czymś na ostatnią chwilę albo
> już po wszystkim
Ludzie kur..a najpierw ludziom drogi ponaprawiajcie, do nie których miejscowości autobusów nie ma, starsze osoby wynajmują sąsiadów by do lekarza zajechać. A wy tu o smyczkach pierdo..cię. Takich jak to w tej gminie nigdy chyba nie było, A miała być dobra zmiana jest dojna zmiana. Sami swoi na stołkach począwszy od pana przy szkole skończywszy na sekretariacie w gminie. Tu nigdy nie będzie dobrze. Czas wyborów się zbliża , mam nadzieję że małe wsie i osady rozliczą wójta i jego bandę.
Na górę

Postautor: Men » 9 lis 2022, o 12:17

Ponoć nasz uczony już gotowy do startu w wyborach z listy chłopów, wczoraj w komentarzach wylazła mu słoma. Wszyscy znajomi mają ubaw.
Na górę

Postautor: Kaja44 » 9 lis 2022, o 14:11

Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza czy lis ze stadionu wykona slalom między drzewkami.
Na górę

Postautor: Takdalej » 9 lis 2022, o 17:55

Kaja44 pisze:
> Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza czy lis ze
> stadionu wykona slalom między drzewkami.

Ten uczony trafia w punkt. O tym świadczą właśnie takie komentarze :) Ktoś w końcu ma odwagę powiedzieć co o tym wszystkim sądzi. Reszta to banda włażących, temu całemu towarzystwu wzajemnej adoracji w tylną część ciała.
Na górę

Postautor: 2050 » 9 lis 2022, o 19:48

Chyba ktoś się obawia pana uczonego....No Ooo i bardzo dobrze. Jest czego.
Na górę

Postautor: Men » 9 lis 2022, o 20:18

Takdalej pisze:
> Kaja44 pisze:
> > Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza czy lis ze
> > stadionu wykona slalom między drzewkami.
>
> Ten uczony trafia w punkt. O tym świadczą właśnie takie komentarze :) Ktoś w końcu ma
> odwagę powiedzieć co o tym wszystkim sądzi. Reszta to banda włażących, temu całemu
> towarzystwu wzajemnej adoracji w tylną część ciała.

Kto Ciebie nie pochwali, jak sam tego nie zrobisz :)
Na górę

Postautor: Obydalej » 9 lis 2022, o 20:50

Men pisze:
> Takdalej pisze:
> > Kaja44 pisze:
> > > Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza czy lis ze
> > > stadionu wykona slalom między drzewkami.
> >
> > Ten uczony trafia w punkt. O tym świadczą właśnie takie komentarze :) Ktoś w
> końcu ma
> > odwagę powiedzieć co o tym wszystkim sądzi. Reszta to banda włażących, temu
> całemu
> > towarzystwu wzajemnej adoracji w tylną część ciała.
>
> Kto Ciebie nie pochwali, jak sam tego nie zrobisz :)

Akurat w tym najlepsza jest nasza władza :) Chwalą siebie za byle co, dają kilkutysięczne nagrody za byle co i myślą, że świat zabawili.
Na górę

Postautor: Ksie99 » 10 lis 2022, o 00:02

Pracuję w dużej prywatnej firmie więc patrzę realnie na sprawy gminy. Ani mnie grzeje ani ziębi to co piszą o tej władzy. Nie jestem strasznym zwolennikiem obecnego burmistrza. Ale może nie jest to iidealnie rządzenie ale też nie jest źle. Z tego co pamiętam gmina w 2018 była na skraju katastrofy finansowej z winy pewnych ludzi. Jak teraz widzę że do władzy chcę dojść naukowiec z barmanem i sarną czyli Ci którzy doprowadzili już raz gminę do upadku to ja dziękuję wolę już tych co teraz rządzą. Dochodzi jeszcze sprawa roszczeń przedwojennych które pewnie by ruszyły i mielibyśmy piekiełko w Lubyczy.
Na górę

Postautor: Men » 10 lis 2022, o 06:14

Obydalej pisze:
> Men pisze:
> > Takdalej pisze:
> > > Kaja44 pisze:
> > > > Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza czy lis
> ze
> > > > stadionu wykona slalom między drzewkami.
> > >
> > > Ten uczony trafia w punkt. O tym świadczą właśnie takie komentarze :) Ktoś
> w
> > końcu ma
> > > odwagę powiedzieć co o tym wszystkim sądzi. Reszta to banda włażących, temu
> > całemu
> > > towarzystwu wzajemnej adoracji w tylną część ciała.
> >
> > Kto Ciebie nie pochwali, jak sam tego nie zrobisz :)
>
> Akurat w tym najlepsza jest nasza władza :) Chwalą siebie za byle co, dają
> kilkutysięczne nagrody za byle co i myślą, że świat zabawili.


To może niech zrobi taką listę osób co doją pieniądze "za byle co", a propos, ponieważ wspomniał o Gardias, która za darmo przyjechała do Lubyczy. Niech nie zapomni że biorąc udział w 600 leciu Lubyczy, nie zrobił tego jak Gardias, tylko też doił. Bardzo mnie taka lista ciekawi.
Na górę

Postautor: Oleo » 10 lis 2022, o 18:24

Men pisze:
> Obydalej pisze:
> > Men pisze:
> > > Takdalej pisze:
> > > > Kaja44 pisze:
> > > > > Ponoć uczony w piśmie liczy buki w centrum Lubyczy i sprawdza
> czy lis
> > ze
> > > > > stadionu wykona slalom między drzewkami.
> > > >
> > > > Ten uczony trafia w punkt. O tym świadczą właśnie takie komentarze :)
> Ktoś
> > w
> > > końcu ma
> > > > odwagę powiedzieć co o tym wszystkim sądzi. Reszta to banda włażących,
> temu
> > > całemu
> > > > towarzystwu wzajemnej adoracji w tylną część ciała.
> > >
> > > Kto Ciebie nie pochwali, jak sam tego nie zrobisz :)
> >
> > Akurat w tym najlepsza jest nasza władza :) Chwalą siebie za byle co, dają
> > kilkutysięczne nagrody za byle co i myślą, że świat zabawili.
>
>
> To może niech zrobi taką listę osób co doją pieniądze "za byle co", a
> propos, ponieważ wspomniał o Gardias, która za darmo przyjechała do Lubyczy. Niech
> nie zapomni że biorąc udział w 600 leciu Lubyczy, nie zrobił tego jak Gardias, tylko
> też doił. Bardzo mnie taka lista ciekawi.

Skoro nawet first lady dostała sporą gażę za "pomoc", to z panem doktorem tym bardziej nie powinno być problemu :) zresztą Ty o tym wiesz najlepiej.
Na górę

Postautor: Abc » 10 lis 2022, o 22:46

Gość pisze:
> Nie ja uczyniłem tą miejscowość miastem ale skoro wszędzie się podkreśla
> status miejscowości to coś powinno się z tym wiązać.
"Tę" miejscowość. Nie powiekajcie błędów językowych naszych rządzących.
Na górę

Postautor: Machxx » 11 lis 2022, o 00:03

Czy coś wiadomo jaki węgiel będzie u nas w Gminie?
Może czy ten z importu?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”