O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 22:39

Takie rzeczy zgłasza się między innymi na krajową mapę zagrożeń drogowych.
Na górę

Postautor: Pytajnik » 24 lip 2021, o 23:49

Po osiedlu jeździ pijany kładem. Nikt nie reaguje.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2021, o 00:23

A barszcz rośnie i dojrzewa do żniw.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2021, o 09:44

A po uboju się mucha, nikt nie reaguje🤣
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2021, o 09:01

Czy wyrok sądu wisi już w gminie ? Jeśli tak to może by ktoś napisał na jakiej podstawie został wydany.Myślę, że dotrwa do roku szkolnego i wychowawcy będą mieli dobry materiał poglądowy na godziny wychowawcze z dziećmi.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2021, o 10:53

Czy wyrok sądu wisi już w gminie ? Jeśli tak to może by ktoś napisał na jakiej podstawie został wydany.Myślę, że dotrwa do roku szkolnego i wychowawcy będą mieli dobry materiał poglądowy na godziny wychowawcze z dziećmi.
A czego dotyczy ten wyrok sądu??
Na górę

Postautor: Anty2691 » 26 lip 2021, o 12:16

A ja mam pytanie. Kiedy Policja zajmie się osobami prowadzącymi auta, motocykle, które pokonują ulicę szkolną w mgnieniu oka. Czy trzeba czekać aż dojdzie do tragedii? Z tego co wiem wielokrotnie sprawa była zgłaszana do KPP w Tomaszowie Lubelskim. I niestety bez oddźwięku. Chodnikami chodzą rodzice z dziećmi .A jakby dziecko wybiegło na drogę? Kto wówczas poniesie odpowiedzialność za brak zainteresowania tą kwestią...?
Tomaszowska i nasza. lubycka Policjo!!! Czas upłynął!!!!!!! Należy za tych oszołomów się wziąć(morderców drogowych)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Was na Szkolnej nie widać!!!!!!!Tracicie się na 17 stce bo tam można zarobić! Panie Komendancie Policji w Tomaszowie!Jak Pan zdefiniuje mieszkańcom Szkolnej w Lubyczy słowo PREWENCJA??????????????????
Na górę

Postautor: Anty2691 » 26 lip 2021, o 12:27

Po osiedlu jeździ pijany kładem. Nikt nie reaguje.
To dlaczego nie zgłosiłeś na Policję!????????? Pytajniku!!!!!!! Wiedziałeś przestępstwo i nie zgłosiłeś!Jesteś gorszy od tego pijaka (przyszłego mordercy drogowego) i przez AP funkcjonariusze powinni Cię odnaleźć i ukarać mandatem!
Na górę

Postautor: Anty2691 » 26 lip 2021, o 14:09

Takie rzeczy zgłasza się między innymi na krajową mapę zagrożeń drogowych.
Taaaaaak! Jeszcze zgłaszam pustostana, ,,cwaniaka" , pomykającego z prędkością komety oszołoma na biało-niebieskim motocyklu ,(prawdopodobnie Suzuki) ul.Szlolną .Wiem,że Policja do Ciebie niebawem w Twoje drzwi kolbami załomoce.Ćwoku drogowy!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2021, o 19:33

Plaga pijaństwa, a przede wszystkim jazdy pod wpływem to norma na terenie naszej gminy i nie tylko.
Przykład z ostatnich dni kiedy to mlody osiołek najechał na auto przed przejściem dla pieszych będąc pod wpływem.
A propos mapy zagrożeń to w naszym powiecie to fikcja. Wielokrotnie z niej korzystałem, panowie przyjechali nic nie stwierdzili i odchaczone.
A może panowie że SG zamiast pilnować znaku stopu i pasów bezpieczeństwa odwiedzali by wioski i w ramach kontroli dokumentów wyłapywali pijaczków.

Pozdrowienia dla Pana Strażnika który polemizował że mną ostatnio na temat, czy koła toczyły się przed znakiem stopu czy jednak nie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2021, o 01:32

Czyli świat został uratowany. Ujawniono toczące się koła przy znaku stop
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2021, o 08:31

A czego dotyczy ten wyrok sądu??
Wyrok dotyczy występku pani prezes ZNP w Lubyczy B.ch. om zniesławienie b.dyrektorki szkoły.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2021, o 20:43

Czy wyrok sądu wisi już w gminie ? Jeśli tak to może by ktoś napisał na jakiej podstawie został wydany.Myślę, że dotrwa do roku szkolnego i wychowawcy będą mieli dobry materiał poglądowy na godziny wychowawcze z dziećmi.
Słyszałem że aby was zadowolić ma golf chiński ksiądz na kazaniu przez miesiąc czytać. Tak wam w dupkę będą wchodzić 🤣🙃😇
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 08:59

ci co jeszcze mają prace np w ug, milicji, bo sg to tu stadjuznie bierze niech zostana reszta wyjezdzac, gmine zaorac tak jak was zaorala debilna propaganda. tu jest jakis pustostan bantustan. bo ten od sarny se miasto zrobil tonie znaczy ze sloma z butow nie wystaje. on robote ma wy tyrajta u kumpla
Na górę

Postautor: GSSch » 28 lip 2021, o 12:11

faktycznie słoma z ciebie straszna ito taka nie ze zboża tylko taka z łopianu hehehe
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”