O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Mors 123 » 29 lis 2021, o 21:35

Bo jest fachowcem a nie takim niudacznikiem jak ty który tylko umi pisać na forum. 😡
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2021, o 05:32

Bo jest fachowcem a nie takim niudacznikiem jak ty który tylko umi pisać na forum. 😡
Zara,zara a to nie ten sam fachowiec który podczas kampani miał być podstawiony aby ratować tomka i spółkę?
Eh świat się zmienia🤣
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2021, o 16:01

Znowu jakaś warszawska firma spieszy cywilizować Lubyczę przy pomocy fotowoltaiki.
https://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=150&p1=szczegoly&p2=1695872

Kumple Sasina? Już nie tylko Zatyle, ale i Szalenik.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2021, o 18:46

Znowu jakaś warszawska firma spieszy cywilizować Lubyczę przy pomocy fotowoltaiki.
https://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=150&p1=szczegoly&p2=1695872

Kumple Sasina? Już nie tylko Zatyle, ale i Szalenik.
Moze wolałbyś tutejszego pseudo bisnesmena unikającego US i ZUSu. Zatrudniającego na czrno lub na najniższą krajową?
Przykładowo pana od ronda w tomaszowie który 3 pracownikami wykonuje wielo milionowe inwestycje.A władze tego nie widzą.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2021, o 20:47

Te farmy fotowoltaiczne nie powinny w tym miejscu powstać. Z paru względów: zupełnie przyzwoitych gleb, których w skali kraju nie ma zbyt wiele, położenia na obszarze chronionym, gigantycznej skali inwestycji i przekształceń środowiska, w tym powstania prawie czterokilometrowej bariery. A polityka w tym miejscu jest po to, by pokonywać opory związane ochroną środowiska i ekonomią ( państwowa spółka musi przebudować linie energetyczne by ten prąd odebrać).
PiS pokazał przy okazji przekopu Mierzei Wiślanej, planowanej budowy stopnia wodnego w Siarzewie, dokonywanego rabunku Lasów Państwowych, że nie ma dlań przeszkód.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2021, o 23:42

Te farmy fotowoltaiczne nie powinny w tym miejscu powstać. Z paru względów: zupełnie przyzwoitych gleb, których w skali kraju nie ma zbyt wiele, położenia na obszarze chronionym, gigantycznej skali inwestycji i przekształceń środowiska, w tym powstania prawie czterokilometrowej bariery. A polityka w tym miejscu jest po to, by pokonywać opory związane ochroną środowiska i ekonomią ( państwowa spółka musi przebudować linie energetyczne by ten prąd odebrać).
PiS pokazał przy okazji przekopu Mierzei Wiślanej, planowanej budowy stopnia wodnego w Siarzewie, dokonywanego rabunku Lasów Państwowych, że nie ma dlań przeszkód.
no lasy to tną fest nawet w parku krajobrazowym roztocza południowego np Potoki czy Siedliska, za Potokami budują wielkie rozjazdy pod samochody do wywózki drzewa sprzęt budowlany jak na obwodnicę miliony wydają by okraść nas z naszej własności( lasy należą do społeczeństwa a nie do lp) i zasadzić albo i nie krzaczki wielkości dłoni
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2021, o 11:07

Halo tu mieszkańcy !!! Dlaczego nie ma transmisji sesji ???? coś do ukrycia !!!!
Na górę

Postautor: J23 » 3 gru 2021, o 13:59

Halo tu mieszkańcy !!! Dlaczego nie ma transmisji sesji ???? coś do ukrycia !!!!
[/quote]
Ja grab 3 ja grab 3 oka jak mnie słyszysz?
J23 znowu nadaje
Na górę

Postautor: Ukf » 3 gru 2021, o 22:27

J23 znowu nadaje.🤣 Dobre.
Na górę

Postautor: Tik Tak » 4 gru 2021, o 22:25

Nigdy nie udzielałam się na forach ale mam pytanie. Dlaczego Szkoła w Lubyczy nie ogłosiła przetargu na artykuły spożywcze do stołówki? Według mnie miała obowiązek. Proszę radnych oraz rodziców uczniów uczęszczających do szkół i przedszkola o sprawdzenie cen zakupu artykułów spożywczych do stołówek. Szkoła kupuje sporo produktów gotowych typu pierogi, kopytka, naleśniki, gołąbki i innych. Przy tak dużym zatrudnieniu pracowników obsługi w szkole jest to niepotrzebne i bardzo kosztowne. Czy dyrekcja szkoły, kierownik oświaty oraz intendent nieogłaszając przetargu mają coś do ukrycia?
Na górę

Postautor: Mors 123 » 5 gru 2021, o 00:48

J23 znowu nadaje.🤣 Dobre.
Ze szkoły też nadaje J23 ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 10:52

Nigdy nie udzielałam się na forach ale mam pytanie. Dlaczego Szkoła w Lubyczy nie ogłosiła przetargu na artykuły spożywcze do stołówki? Według mnie miała obowiązek. Proszę radnych oraz rodziców uczniów uczęszczających do szkół i przedszkola o sprawdzenie cen zakupu artykułów spożywczych do stołówek. Szkoła kupuje sporo produktów gotowych typu pierogi, kopytka, naleśniki, gołąbki i innych. Przy tak dużym zatrudnieniu pracowników obsługi w szkole jest to niepotrzebne i bardzo kosztowne. Czy dyrekcja szkoły, kierownik oświaty oraz intendent nieogłaszając przetargu mają coś do ukrycia?
Aż dziwne że nie jesteś starym wyjadaczem na forum. Styl jak u starego wyjadacza, zadaj po prostu to pytanie na radzie gminy i tyle. Chyba że jednak?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 12:54

Aż dziwne że nie jesteś starym wyjadaczem na forum. Styl jak u starego wyjadacza, zadaj po prostu to pytanie na radzie gminy i tyle. Chyba że jednak?
To karmią dzieci tym gotowym gownem z plastiku?? … a manu w przedszkolu to PRL pełna gęba a podobno dietetyczka ustala manu …
Na górę

Postautor: Zbysiu58 » 5 gru 2021, o 21:33

Zamiast farm lepiej by gmina poszła w ślady innych gmin woj lubelskiego i mieszkańcom zaproponowała cokolwiek. Dlaczego inni mają solary i fotowoltanike a tutaj jak zwykle nic
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2021, o 08:21

Zamiast farm lepiej by gmina poszła w ślady innych gmin woj lubelskiego i mieszkańcom zaproponowała cokolwiek. Dlaczego inni mają solary i fotowoltanike a tutaj jak zwykle nic
Jak to nic, masz przecierz spotkania poetyckie i muzykę poważną w parku.🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”