O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 wrz 2021, o 15:57

Dobrze że ty już tych poborów nie bierzesz.
W głowach niektórych nie mieści się ze można pracować gdzieś poza budżetówka ... powiedz co o korycie jeszcze no śmiało
Na górę

Postautor: 2050 » 3 wrz 2021, o 07:36

Z tego co się dowiedziałem szkoła ma obowiązek prowadzić zajęcia świetlicowe dla dzieci do lat 10 czyli klasa 4
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2021, o 14:07

Jakie zespoły z naszej gminy- gospodarza dożynek- wystąpią w niedzielę?
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2021, o 15:44

Gospodarzem dożynek wojewódzkich jest marszałek woj. Lubelskiego i starosta, gmina do tego niema nic.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 00:43

Właśnie to jest zadziwiające. Dlaczego na zaproszeniach, w internecie, w kwestii dożynek pojawia się Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Tomaszowskiego, a nie ma gospodarza miejsca? Aż tak został zmarginalizowany?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 07:13

Właśnie to jest zadziwiające. Dlaczego na zaproszeniach, w internecie, w kwestii dożynek pojawia się Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Tomaszowskiego, a nie ma gospodarza miejsca? Aż tak został zmarginalizowany?
Przecież to wojewoda jest gospodarzem, impreza odbędzie się na terenie powiatowym.
Tak więc? Czego nie rozumiesz?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 08:56

Nie wojewoda a Marszałek Województwa Lubelskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 11:32

Przecież to wojewoda jest gospodarzem, impreza odbędzie się na terenie powiatowym.
Tak więc? Czego nie rozumiesz?
Dziwię się. Bardzo się dziwię, bo jest jeszcze gospodarz gminy,, który na zaproszeniach nie istnieje. Przynajmniej na tych, które znam. Dla mnie to totalne zmarginalizowanie władzy, która jest gospodarzem tego miejsca, a więc władz gminy Lubycza Królewska. Może świadome działanie, może faux pas. W każdym razie bardzo źle to wygląda dla gminy. Bardzo.
Na górę

Postautor: Kat 87 » 7 wrz 2021, o 17:05

Już większej durnoty nie słyszałem. Nie lubią naszych włodarzy i za karę robią dożynki wojewódzkie. Promują Lubyczę Królewską i jeszcze robią drogę i sprzątają. Takich kar chciałby każdy wójt gminy.🤣
Na górę

Postautor: XxDZ » 7 wrz 2021, o 18:24

Za rok za karę dożynki proszę zrobić u nas w Hucie Lubyckiej. Droga powiatowa czeka 😉
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 19:47

Już większej durnoty nie słyszałem. Nie lubią naszych włodarzy i za karę robią dożynki wojewódzkie. Promują Lubyczę Królewską i jeszcze robią drogę i sprzątają. Takich kar chciałby każdy wójt gminy.🤣
No z tą promocją bym nie przesadzał, nie ma żadnego spotu mowiacego o samej gminie, o walorach turystycznych, rolniczych. No taka typowa Ukraina. Coś tam coś Lubycza i tyle.
Może jakiś znawca terenu, może historyk z urzędu powinien coś wspomnieć o tej pro ukraińskiej gminie?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 19:48

Już większej durnoty nie słyszałem. Nie lubią naszych włodarzy i za karę robią dożynki wojewódzkie. Promują Lubyczę Królewską i jeszcze robią drogę i sprzątają. Takich kar chciałby każdy wójt gminy.🤣
A potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy jakieś szkolne deficyty? Czy coś zostało napisane w poprzednim poście o jakiejś karze, o jakimś braku promocji? Nie, nie zostało! Imputujesz coś, czego nie napisano. Stwierdzony został tylko niezaprzeczalny fakt, że głównego gospodarza miejsca nie ma na plakatach oraz innych zaproszeniach. Aż tyle albo tylko tyle. A czy jest to niezręczna pomyłka czy też świadomy zamiar to już inna sprawa. Tego po prostu nie wiem.
Na górę

Postautor: Nw45 » 7 wrz 2021, o 19:49

NEPOTYZM, wszędzie nepotyzm :Urząd Miasta, szkoła, biblioteka i nawet już dopadł nasze przedszkole.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2021, o 22:39

A potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy jakieś szkolne deficyty? Czy coś zostało napisane w poprzednim poście o jakiejś karze, o jakimś braku promocji? Nie, nie zostało! Imputujesz coś, czego nie napisano. Stwierdzony został tylko niezaprzeczalny fakt, że głównego gospodarza miejsca nie ma na plakatach oraz innych zaproszeniach. Aż tyle albo tylko tyle. A czy jest to niezręczna pomyłka czy też świadomy zamiar to już inna sprawa. Tego po prostu nie wiem.
Gospodarzem i właścicielem terenu znajdującego się w gminie Lubycza Królewska jest starostwo powiatowe w Tomaszowie Lubelskim współorganizator dożynek wojewódzkich w tym właśnie miejscu.
Na górę

Postautor: Rodzic35 » 7 wrz 2021, o 22:54

https://www.facebook.com/362206680604786/posts/2002825056542932/
Pomóżmy dziecku w walce o życie. Mateusz Knap z Lubyczy Królewskiej, 8 lat
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”