O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Pytajnik » 9 sty 2023, o 17:08

Co się działo dzisiaj na dębach?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2023, o 17:27

Gościowi po wyroku trza dać posadę w gminie, on za darmo wypromował gminę lepiej niż te całe kształcone za dobre piniondze promują. Dziś cała Polska mówi o Lubyczy 😄
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2023, o 14:13

Coraz mniej mi się ta mała architektura podoba w centrum wejścia ram wybetonowane jakby miały dwa tiry wjeżdżać chodnik do przystanku rozebrany tz ze teraz nie będzie? Chodnika na osiedle bloków brak jak była wydeptana ścieżka tak znowu będzie? Czy ktoś mysli żeby to jakoś wkomponować czy to maja być wysepki piekna w morzu syfu na około
Na górę

Postautor: wykop » 10 sty 2023, o 14:59

Gość pisze:
> Coraz mniej mi się ta mała architektura podoba w centrum wejścia ram
> wybetonowane jakby miały dwa tiry wjeżdżać chodnik do przystanku rozebrany
> tz ze teraz nie będzie? Chodnika na osiedle bloków brak jak była wydeptana
> ścieżka tak znowu będzie? Czy ktoś mysli żeby to jakoś wkomponować czy to
> maja być wysepki piekna w morzu syfu na około
A widziałeś projekt na który głosowali mieszkańcy gminy czy jesteś tak wizjonerski że już się nie podoba mimo że nie skończony?
Na górę

Postautor: Pawe55 » 10 sty 2023, o 17:40

A czy tobie smerfie marudo kiedykolwiek coś się podoba. Z zasady nic ci się nie podoba. Może jeszcze chodnik do twojego kibla powinni ci zrobić. 😈
Na górę

Postautor: Dewajtis » 10 sty 2023, o 20:26

Pawe55 pisze:
> A czy tobie smerfie marudo kiedykolwiek coś się podoba. Z zasady nic ci się
> nie podoba. Może jeszcze chodnik do twojego kibla powinni ci zrobić. 😈
A mi się bardzo podoba! Przypominam, że w kwestii wyboru projektu zagospodarowania tego placu odbyły trzydniowe konsultacje społeczne. Postawiono namiot w którym można było wyrazić swoje opinie na temat różnych wariantów planu i zagłosować. Prawdopodobnie był to pierwszy przypadek w tej gminie,żeby mieszkańcy tak szeroko mieli wpływ na wygląd miejscowości i wydawanie publicznych pieniędzy. Tak zawsze powinno być ,bo działanie takie jmożna nazwać demokratycznym. Marudom zadedykuję takie wiejskie powiedzenie:,,Sama świnia wór rwie i sama kwiczy ".
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2023, o 21:09

Dewajtis pisze:
> Pawe55 pisze:
> > A czy tobie smerfie marudo kiedykolwiek coś się podoba. Z zasady nic ci się
> > nie podoba. Może jeszcze chodnik do twojego kibla powinni ci zrobić. 😈
> A mi się bardzo podoba! Przypominam, że w kwestii wyboru projektu zagospodarowania
> tego placu odbyły trzydniowe konsultacje społeczne. Postawiono namiot w którym można
> było wyrazić swoje opinie na temat różnych wariantów planu i zagłosować.
> Prawdopodobnie był to pierwszy przypadek w tej gminie,żeby mieszkańcy tak szeroko
> mieli wpływ na wygląd miejscowości i wydawanie publicznych pieniędzy. Tak zawsze
> powinno być ,bo działanie takie jmożna nazwać demokratycznym. Marudom zadedykuję
> takie wiejskie powiedzenie:,,Sama świnia wór rwie i sama kwiczy ".
Chyba się zapominasz ...namiot był na tygodniu w godzinach pracy wiec Ci co za to naprawdę płacą nie mieli szans zagłosować
Na górę

Postautor: Serce » 11 sty 2023, o 07:16

Gość pisze:
> Dewajtis pisze:
> > Pawe55 pisze:
> > > A czy tobie smerfie marudo kiedykolwiek coś się podoba. Z zasady nic ci się
> > > nie podoba. Może jeszcze chodnik do twojego kibla powinni ci zrobić. 😈
> > A mi się bardzo podoba! Przypominam, że w kwestii wyboru projektu
> zagospodarowania
> > tego placu odbyły trzydniowe konsultacje społeczne. Postawiono namiot w którym
> można
> > było wyrazić swoje opinie na temat różnych wariantów planu i zagłosować.
> > Prawdopodobnie był to pierwszy przypadek w tej gminie,żeby mieszkańcy tak
> szeroko
> > mieli wpływ na wygląd miejscowości i wydawanie publicznych pieniędzy. Tak zawsze
> > powinno być ,bo działanie takie jmożna nazwać demokratycznym. Marudom
> zadedykuję
> > takie wiejskie powiedzenie:,,Sama świnia wór rwie i sama kwiczy ".
> Chyba się zapominasz ...namiot był na tygodniu w godzinach pracy wiec Ci co za to
> naprawdę płacą nie mieli szans zagłosować
Na górę

Postautor: andrz » 11 sty 2023, o 10:11

DEBILE, cały ten wątek w setkach stron składa się głównie z cytowania poprzednich wpisów, debilnych dodatków jednozdaniowych, nic z tego nie wynika, Lubycza od ponad 30 lat - kiedy tam mieszkałem - niewiele się zmieniła i chyba nie zmieni, w tym jej urok. Jak czasami tam wpadam widzę tylko beznadzieję, pustkę i nicość, jak zwykle. Zamknijcie ten wątek administratorzy i wykasujcie z historii portalu, kompletnie nic nigdy nie wniósł, to tylko przekrzykiwanie się kilku nawiedzeńców lub znudzonych ludzi przed komputerem. Wiem, że teraz będzie hejt, ale wystarczy trochę chęci i czasu aby przeglądnąć wątek "o lepsze jutro ... Lubyczy...", żeby zobaczyć że jest nijaki, jałowy, drobne pyskówki, nic istotnego. DEBILE.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2023, o 15:08

Pawe55 pisze:
> A czy tobie smerfie marudo kiedykolwiek coś się podoba. Z zasady nic ci się
> nie podoba. Może jeszcze chodnik do twojego kibla powinni ci zrobić. 😈
Na machnowie robili😄
Na górę

Postautor: Ania 99 » 11 sty 2023, o 15:11

Konsultacje w sprawie zagospodarowania centrum Lubyczy Królewskiej były też w sobotę i niedzielę. Ja byłam w niedzielę. Więc kto chciał był i mógł wyrazić swoją opinię. Nie marudź.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2023, o 21:02

andrz pisze:
> DEBILE, cały ten wątek w setkach stron składa się głównie z cytowania
> poprzednich wpisów, debilnych dodatków jednozdaniowych, nic z tego nie
> wynika, Lubycza od ponad 30 lat - kiedy tam mieszkałem - niewiele się
> zmieniła i chyba nie zmieni, w tym jej urok. Jak czasami tam wpadam widzę
> tylko beznadzieję, pustkę i nicość, jak zwykle. Zamknijcie ten wątek
> administratorzy i wykasujcie z historii portalu, kompletnie nic nigdy nie
> wniósł, to tylko przekrzykiwanie się kilku nawiedzeńców lub znudzonych
> ludzi przed komputerem. Wiem, że teraz będzie hejt, ale wystarczy trochę
> chęci i czasu aby przeglądnąć wątek "o lepsze jutro ...
> Lubyczy...", żeby zobaczyć że jest nijaki, jałowy, drobne pyskówki,
> nic istotnego. DEBILE.
Niestety coś w tym jest, jestem w sumie tutaj obcym. Ale tak ponurego i dziadowskiego rejonu to ciężko szukać w Polsce. Ludzie smętni, mściwi, egoistyczni. Wszędzie po podwórkach smród i dziadostwo. Drogi zaniedbane chodniki zarośnięte. Ale co ja nic nie robię bo mi się należy. Umiecie tylko krytykować i narzekać, nic od siebie. Już ktoś kiedyś powiedział , polska kończy się na Świeciu tu już inny świat. I choć by burmistrz był ze złota nic nie poradzi, taki macie tutaj klimat.
Na górę

Postautor: Men » 12 sty 2023, o 06:13

Ktoś wie czym zakończyła się sprawa tego pobicia w bibliotece lubyckiej, chyba już kilkanaście lat temu? Opisywała to jakaś gazeta, tylko nie bardzo pamiętam jaka.
Na górę

Postautor: Jag76 » 12 sty 2023, o 09:20

Było o tym głośno. Dyrektor GOK M K okazał się damskim boksrem. Pobił jedną że swoich pracownic. Chyba musiał pożegnać się z pracą.
Na górę

Postautor: Men » 12 sty 2023, o 10:11

A więc człowiek który krytykuje całą gminę takie miał dokonania na jej rzecz, gdy był pracownikiem. A coś pozytywnego wtedy zrobił? Wszak chyba taki krytyk, nie mógł siedzieć i pierdzieć w stołek.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”