O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 kwie 2026, o 10:07

Starostwo wydzierżawiło na trzy lata 63 ha z gospodarstwa w Zatylu za 175 tysięcy złotych rocznie, co daje niemal 3 tysiące za hektar.
Teraz pisowska bando wzajemnej adoracji i kombinacji powiedz ile czynszu spłynęło w ciągu 5 lat za pozostałą powierzchnię i dlaczego władza tak kurczowo trzyma się tego samego dzierżawcy.
Na górę

Postautor: Olo987 » 19 kwie 2026, o 10:19

Na tym forum imiennym jest wyselekcjonowane grupa piszących i mogących komentować ( tzw. nasi miejscowi silni razem bo niewygodnych się nie przyjmuje lub blokuje).
Jest też grupa wsparcia lajkowego. Wystarczy sprawdzić piszą i lajkują te same osoby. 🤣
😂
Na górę

Postautor: Typ » 19 kwie 2026, o 21:02

A pomyślałeś o tych, ktorym Ska biegnie pod samym domem, a wjechać na nią sie nie da bo trzeba jechac do Belzca? To jest OK? Jaki rozwój miasta?
Ile wy będziecie ględzić o tym rozwoju? Aktualnie cały ruch biegnie od x lat przez środek Lubyczy. W czym wy się niby rozwinęliście? Chyba jedynie w narzekaniu.
Na górę

Postautor: Rule » 19 kwie 2026, o 21:40

To właśnie dzieki DK 17 Lubycza Krolewska sie rozwinęła a S-ka, w takim przebiegu jak jest budowana, bez węzła w Lubyczy spowoduje wykluczenie, uwstecznuenie i zahamowanie rozwoju miasta.
Na górę

Postautor: MigotkaL » 19 kwie 2026, o 22:07

Na tym forum imiennym jest wyselekcjonowane grupa piszących i mogących komentować ( tzw. nasi miejscowi silni razem bo niewygodnych się nie przyjmuje lub blokuje).
Jest też grupa wsparcia lajkowego. Wystarczy sprawdzić piszą i lajkują te same osoby. 🤣
🤣🤣🤣🤣🤣 Komentarz zloto
Na górę

Postautor: byly » 20 kwie 2026, o 09:36

Ile wy będziecie ględzić o tym rozwoju? Aktualnie cały ruch biegnie od x lat przez środek Lubyczy. W czym wy się niby rozwinęliście? Chyba jedynie w narzekaniu.
Jak widać sprawa budowy węzła razem z siedemnastką została bezpowrotnie zaprzepaszczona. Pozostaje tylko nadzieja, że procedury projektowe i związane z wszelkimi zezwoleniami przebiegną w miarę szybko i będzie można dobudować węzeł po uruchomieniu siedemnastki. No i jeszcze najważniejsza sprawa. Czy i kiedy znajdą się na to pieniądze? Mam również nadzieję, że lokalizacja węzła zapewni poprowadzenie ruchu dojazdowego i zjazdowego z węzła poza miejscowością a nie przez jej środek, czyli zostanie wybrana opcja węzła przy cmentarzu a nie od strony Potok. Choć biorąc pod uwagę kontakty towarzysko-biznesowe to różnie może być.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 08:56

W naszym, nie wiadomo po co, miasteczku pipidówku nie ma i nie będzie wiele i trzeba będzie jeszcze długo w wielu sprawach jeździć do Tomaszowa, albo nawet do Lublina. Przez pewien czas była rehabilitacja, której wcześniej nie było, a teraz znowu jej nie ma. No i co? Nie było domu dla geriatryków i jakoś ludzie dawali radę bez tego, a teraz jest i wiele osób z pipidówka i okolicy z tego korzysta oddając najbliższych pod opiekę. Może biznesmen/ka który tą działalność prowadzi pójdzie na dłużej do pierdla, albo z jakiś powodów zakończy tę działalności i co wtedy - połowie Lubyczy świat się zawali?
Niesłychanie zapracowany biznesmen działacz aktywista (i wielu innych) narzeka na portalu społecznościowym, że na rehabilitację musi wozić matkę do Jarczowa, bo pewnie gdyby to było na miejscu to zaoszczędziłby godzinę czasu. Jak ci tak ciężko to oddaj matkę do ośrodką i nie będziesz wcale musiał dla niej tracić czasu, tak jak to zrobił twój serdeczny przyjaciel, i zamiast pomóc matce będziesz bił pianę w sprawie zjazdu, albo jak przyjaciel będziesz szukał felerów pipidówkowej infrastruktury. Żyj, ciesz się zdrowiem i pomagaj dopóki możesz.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 12:57

Najnowszy gminnym hit. Wedle uczonego w piśmie winą za ostatnio przegrany mecz Granicy z Machnowem trzeba obarczać pośrednio władze samorządowe. Czy leci z nami lekarz?🤣
Na górę

Postautor: Zarrra3 » 24 kwie 2026, o 13:07

Najnowszy gminnym hit. Wedle uczonego w piśmie winą za ostatnio przegrany mecz Granicy z Machnowem trzeba obarczać pośrednio władze samorządowe. Czy leci z nami lekarz?🤣
Lekarz zbędny. Niektórym na fejsbukach peron już dawno odjechał 🤣.
Na górę

Postautor: Kibic73 » 24 kwie 2026, o 14:09

Uczony w obecnej formie to już nie uczony tylko hejter zatrudniony przez silnych razem.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 19:06

W naszym, nie wiadomo po co, miasteczku pipidówku nie ma i nie będzie wiele i trzeba będzie jeszcze długo w wielu sprawach jeździć do Tomaszowa, albo nawet do Lublina. Przez pewien czas była rehabilitacja, której wcześniej nie było, a teraz znowu jej nie ma. No i co? Nie było domu dla geriatryków i jakoś ludzie dawali radę bez tego, a teraz jest i wiele osób z pipidówka i okolicy z tego korzysta oddając najbliższych pod opiekę. Może biznesmen/ka który tą działalność prowadzi pójdzie na dłużej do pierdla, albo z jakiś powodów zakończy tę działalności i co wtedy - połowie Lubyczy świat się zawali?
Niesłychanie zapracowany biznesmen działacz aktywista (i wielu innych) narzeka na portalu społecznościowym, że na rehabilitację musi wozić matkę do Jarczowa, bo pewnie gdyby to było na miejscu to zaoszczędziłby godzinę czasu. Jak ci tak ciężko to oddaj matkę do ośrodką i nie będziesz wcale musiał dla niej tracić czasu, tak jak to zrobił twój serdeczny przyjaciel, i zamiast pomóc matce będziesz bił pianę w sprawie zjazdu, albo jak przyjaciel będziesz szukał felerów pipidówkowej infrastruktury. Żyj, ciesz się zdrowiem i pomagaj dopóki możesz.
Ja wożę ojca po zawale na kontrolę do Zamościa, czy pan biznesmen otworzy w Lubyczy poradnię kardiologiczną?
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2026, o 20:20

Czytajcie te ich posty, wypociny na tym niby imiennym forum i pomyślcie o tych ludziach przy władzy. Jak ta gmina by wyglądała? Bylibyście oceniani po wyglądzie a nie po charakterze sprawy, jak miało to miejsce dziś w którymś poście nawiedzonego syjonisty.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 09:13

Jeżeli ktoś myśli, że ludzie w naszej gminie nie potrafią rozróżnić "gadaczy" i znawców rozwiązań wszelakich problemów od tych, którzy pracują, może i wolno, może nie zawsze tak jak byśmy to widzieli ale pracują, a nie głoszą swoje teorie, to się jak zwykle przy wyborach zdziwi.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 11:21

Czytajcie te ich posty, wypociny na tym niby imiennym forum i pomyślcie o tych ludziach przy władzy. Jak ta gmina by wyglądała? Bylibyście oceniani po wyglądzie a nie po charakterze sprawy, jak miało to miejsce dziś w którymś poście nawiedzonego syjonisty.

Ludzie dajcie sobie spokój z tymi dwoma frustratami mających obsesje na punkcie władz Lubyczy. Szkoda czasu. I pamiętajcie o starym powiedzeniu « nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdziało ».
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2026, o 15:24

Ludzie dajcie sobie spokój z tymi dwoma frustratami mających obsesje na punkcie władz Lubyczy. Szkoda czasu. I pamiętajcie o starym powiedzeniu « nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdziało ».
W sedno
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”