O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lub88 » 11 sty 2022, o 18:04

Europejska Partia Ludowa do której należą eurodeputowani Platformy i Tusk rządzą Unią europejską od kilkunastu lat. Efekt ich rządów jest taki że za wszelką cenę chcą być eko. Więc narzucają rozwiązania strasznie drogie ale niby eko. Gospodarki USA, Chin, Japonii, Indii, Rosji itd. tym się nie przejmują i nas odgrywają. I z tego są rosnące ceny w całej unii. Sma Kopacz mówiła że energia podrożeje. 🙂 A my dalej zajmujemy się krzywizną ogórka. Droga sprawa to całe hordy nierobów muzułmanów przyjmowanych przez państwa unii. Dobrze że PiS rządzi bo jakby PO to przyjęli byśmy każdą ilość. I tego LGBT i na siłę wyciskanie że mniejszość ma rządzić większością. Jakby rządził PO to granice byłyby chronione. Wątpię.
Prawie we wszystkim się zgadzam tylko jeszcze nie tak dawno i PiS chwalił unię. A wiadomo, że kołchozy nikomu na dobre nie wyszły.😡
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2022, o 20:24

pis rządzi już 8 lat większość tych umów podpisywał i godził się na nie pis a NIE PO więc pora przestać okłamywać ludzi. A największe przekazanie władzy Unii a odebranie państwom członkowskim czyli traktat Traktat Nicejski podpisywał lech kaczyński i rząd pis ... chyba że już wam eskimos kurski wytłumaczył że to jednak był TUSK przebrany za kaczyńskiego ;D :D
A jak tam pertraktacje o przekazanie mienia bez-spadkowego co chwila wychodzą nowe informacje ze pertraktacje trwają i pis obiecuje coś po wyborach diasporze ..z którą kaczor tak się utożsamia
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2022, o 20:06

Pracodawcy mają wam sprawdzać paszporty covisrowe, ale posłowie i senatorowie czyli sort najlepszy sie z projektu ustawy wymiksowali. Ich to nie dotyczy. Kto takie bezprawne prawo wprowadza? PO, a może bezzębny obłąkany krwawy karzeł i jego banda. A wy się dalej żryjcie między sobą
Na górę

Postautor: Piekarz » 12 sty 2022, o 22:40

Musisz być fanatykiem i katolikiem, tylko zapomniałeś co to znaczy być katolikiem i człowiekiem
A to do czego miało być, bo nie bardzo rozumiem?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2022, o 15:02

Jednak twierdzenie że Lubycza to stan umysłu potwierdza się znowu. Działania władz no i oczywiście mieszkańców Lubyczy doprowadziły do tego że zostaliśmy pozbawieni węzła komunikacyjnego przy drodze ekspresowej S17. Brawo Lubycza!!
Zaorać i zasadzić bratki..
Na górę

Postautor: Lubxc » 13 sty 2022, o 17:10

Radzę sprawdzić stan swojego umysłu bo wymaga szybkiej interwencji. Pytanie czy coś ci jeszcze pomoże.😂
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2022, o 17:34

Radzę sprawdzić stan swojego umysłu bo wymaga szybkiej interwencji. Pytanie czy coś ci jeszcze pomoże.😂
No wam napewno nie pomoże.
Ale jak napisałem stan umysłu, a jeszcze te pismo do Generalnej iż Lubyczy wogóle nie potrzebny jest węzeł. Super😆
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2022, o 22:30

Jeśli chodzi o eseje, konferencje, występy itp to są organizowane co chwilę A jeśli chodzi o jakieś inwestycje to cisza. Tylko wirtualne czeki pokazują.
Na górę

Postautor: Pani R » 13 sty 2022, o 22:56

Jednak twierdzenie że Lubycza to stan umysłu potwierdza się znowu. Działania władz no i oczywiście mieszkańców Lubyczy doprowadziły do tego że zostaliśmy pozbawieni węzła komunikacyjnego przy drodze ekspresowej S17. Brawo Lubycza!!
Zaorać i zasadzić bratki..
Z tego co wiem (chociaż mogę się mylić) ludziom chodziło o to - zresztą całkowicie słusznie - żeby zjazd nie przebiegał ul. Szkolną. To, że być może z tego powodu nie będzie węzła to raczej zaniedbanie władz.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2022, o 03:37

Z tego co wiem (chociaż mogę się mylić) ludziom chodziło o to - zresztą całkowicie słusznie - żeby zjazd nie przebiegał ul. Szkolną. To, że być może z tego powodu nie będzie węzła to raczej zaniedbanie władz.
No i słusznie,o to im chodziło, użyłes mózgu. Bravo.
Pobierzcie sobie wniosek o wypłatę dodatku osłonowego 4 do 6 stów za gaz i prąd. Wpisz w wyszukiwarce.
PiS propaganda mówi, że da się Ja złożyłem.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2022, o 10:05

Z tego co wiem (chociaż mogę się mylić) ludziom chodziło o to - zresztą całkowicie słusznie - żeby zjazd nie przebiegał ul. Szkolną. To, że być może z tego powodu nie będzie węzła to raczej zaniedbanie władz.
Według informacji z GDDKIA na ten moment brak jest w projekcie węzła komunikacyjnego Lubycza Krolewska. Owszem dyrekcja rozważa umiejscowienie go w nowym projekcie ale nie napewno. Jak zaznaczono jest to spowodowane działaniem byłej i obecnej władzy samorządowej. Super.
Na górę

Postautor: mieszka » 14 sty 2022, o 11:34

Z tego co wiem (chociaż mogę się mylić) ludziom chodziło o to - zresztą całkowicie słusznie - żeby zjazd nie przebiegał ul. Szkolną. To, że być może z tego powodu nie będzie węzła to raczej zaniedbanie władz.

hahahaa... Z tego co wiem Generalna planowała zjazd w innym miejscu- ale MIESZKAŃCY ulic Sobieskiego i Zamojskiej skopiowali pismo MIESZKAŃCÓW Szkolnej i mają w gotowości żeby wysłać do Dyrekcji w razie publikacji planów zjazdu na ich ulice... Ot taka samoobrona lokalnych SPOŁECZNIKÓW! Dyrekcja zrozumiała że z MIESZKAŃCAMI nie wygra, władza też to zrozumiała. Dla doba LUBYCZY!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2022, o 12:35

wiecie, zę chcą zburzyć nadaleśniczówkę w Lubyczy, k.. to jest zabytkowy budynek. Lasy Prezesa. Polska w ruinie 2015 hasło prezesa ch z nim ale to
Na górę

Postautor: zatylak » 14 sty 2022, o 13:05

wiecie, zę chcą zburzyć nadaleśniczówkę w Lubyczy, k.. to jest zabytkowy budynek. Lasy Prezesa. Polska w ruinie 2015 hasło prezesa ch z nim ale to
Wojtek, stawiaj przecinki.
Na górę

Postautor: Gooooosc » 14 sty 2022, o 15:42

Pracodawcy mają wam sprawdzać paszporty covisrowe, ale posłowie i senatorowie czyli sort najlepszy sie z projektu ustawy wymiksowali. Ich to nie dotyczy. Kto takie bezprawne prawo wprowadza? PO, a może bezzębny obłąkany krwawy karzeł i jego banda. A wy się dalej żryjcie między sobą
Tak dokładnie PO chce żeby szczepienia były obowiązkowe, mam nadzieję że PiS tego nie przyjmie. PO naciska żeby PiS to wprowadził oby nie 😘
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”