Spotkanie kobiet - Ewa Piwko-Witkowska

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 19:33

Masz rację, to są normalne niemoty posługujące się frazesami. Jedno "znam się na sporcie"
drugie "wiem jak pozyskiwać pieniądze z funduszy". Klęska!!! To ludzie zatrudnieni przez burmistrza powinni znać się na pozyskiwaniu pieniędzy i na sporcie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 20:14

Oliwia pisze:Nie wiem jakim będzie prezydentem, ale prezentuje się na tych filmach jako osoba błyskotliwa.



no jasne .... a może biskupem, papieżem ....;-P
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 20:24

Czy nikt na tej debacie nie powiedział tym kandydatom, że dobry burmistrz to jest to ktoś, kto nie musi się znać na medycynie, sporcie, oświacie, czy pisaniu aplikacji do funduszy europejskich ale musi być człowiekiem o szerokich horyzontach myślowych, świetnym organizatorem oraz szefem potrafiącym zarządzać zasobami ludzkimi. Powinien mieć także niezłe doświadczenie w kierowaniu instytucją i ludźmi. Taki dopiero będzie odnosił sukcesy i miasto będzie kwitło. Niemoty, które nie wiedzą po co tak naprawdę startują powinny dać se spokój.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 20:46

Widać na zdjęciach http://ewapiwkowitkowska.blog.pl/ tylko niwa siedzi i ich znajomi. niezły teatrzyk! jak to ktoś napisał na tym forum "puste garnki robią najwięcej hałasu"

dajcie spokój
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 22:00

A kto to był na tej debacie co popisywał się , że ma laptopa i coś tam na nim klikał. No i wychwalał się, że jest przedsiębiorcą, wielokrotnie się wychwalał?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 22:40

chwali się Pani bezpartyjnością ale co z tego jak w przypadku wygrania wyborów zza pleców będzie sterował Panią Pan Lesław K.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2010, o 23:13

bezpartyjność Niwy- śiechu warte! W powiecie startowali z Niwy a założyli klub PO. Członkowie Niwy to też członkowie PO. ORMO czuwa.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2010, o 15:42

Uff, już myślałam, że kandydatura Pani Ewy przejdzie bez echa. Myliłam się. Kilkanaście napastliwych tekstów powyżej świadczy o tym, że jej popularność rośnie. Zjednoczenie przeciwników jest wprost propocjonalne do przyrostu zwolenników :) Wyznawcy konkurencyjnych kandydatów poczuli to i zaczęli rozpisywać się o tym jaka to złaaa kobieta :) Jeszcze prawie 2 tygodnie -brawo! W tym tempie druga tura jest w zasięgu ręki.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2010, o 15:50

Gość pisze:Uff, już myślałam, że kandydatura Pani Ewy przejdzie bez echa. Myliłam się. Kilkanaście napastliwych tekstów powyżej świadczy o tym, że jej popularność rośnie. Zjednoczenie przeciwników jest wprost propocjonalne do przyrostu zwolenników :) Wyznawcy konkurencyjnych kandydatów poczuli to i zaczęli rozpisywać się o tym jaka to złaaa kobieta :) Jeszcze prawie 2 tygodnie -brawo! W tym tempie druga tura jest w zasięgu ręki.


taak; powtarzaj to sobie często, skoro porawia samopoczucie moze nawet w to uwierzysz???? po tym co pokazała na debacie i po tym co ,,mamrocze" napewno wygra talon na zkupy u kazia P.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2010, o 20:03

był ktoś na tym spotkaniu? :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2010, o 20:28

Gość pisze:
Oliwia pisze:Aż żaluję, że nie będzie mnie wtedy w Tomaszowie ponieważ na pewno bym przyszła. Obejrzałam fragmenty debat, które p. Ewa ma na swojej stronie. Nie wiem jakim będzie prezydentem, ale prezentuje się na tych filmach jako osoba błyskotliwa. Jeśli z taką błyskotliwością będzie myślała o Tomaszowie to miasto, wydaje się, że będzie prowadzone z głową, ale jeśli ta błyskotliwość posłuży tylko do myślenia o swojej rodzinie, to właśnie tak błyskotliwie nasze miasto będzie okradzione.


A ja byłem na debacie.
Widać że pani Piwko była była bardzo dobrze przygotowana do pytań zadawanych przez jej kolegę z Niwy, po prostu znała je wcześniej, a mimo to nie udało się pogrążyć p. Koprowskiego.
Debata prowadzona była tak samo jak 4 lata temu z p. Rechuliczem gdy zapytano o liczbę psów w Tomaszowie i tylko on znał poprawną odpowiedź, po prostu żenada.
Nie wiem czy zwrócił ktoś uwagę na fakt że prowadzący miał przygotowane kilka zestawów pytań w zależności kto z kandydatów przyjdzie na debatę.
Dlaczego kilka osób z publiczności przed zadaniem pytania uczyła się je z kartek ??
Zbieg okoliczności ???
Czy robienie nas w ......
Jeśli chce Pani zostać burmistrzem to niech Pani będzie sobą,
a nie osobą wykonującą polecenia.
Ma pani szansę, ale takimi metodami szybko ją straci.

kapitał Pana K!!robi swoje!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2010, o 18:57

Gość pisze: W tym tempie druga tura jest w zasięgu ręki.


Druga tura bez Tej pani z Pasiek
Gość pisze:
Doradca Kluczowy Ewa Piwko-Witkowska
.... W Regionalnym Ośrodku EFS w Zamościu zajmuje się świadczeniem usług doradczych.
http://www.zamosc.roefs.pl/Advisors/exeConcrete/?id=720

wszystko jasne, z tymi projektami !! Oszustwo totalne, żadnych projektów nie było!!!! to jest firma co podpuszcza chętnych na fundusze unijne a jak co do czego to finał taki, że sobie w brodę plują jak dali się naciągnąć
Może pochwali się co komu doradziła, i jaki biznes założył????
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2010, o 19:00

Gość pisze:
Gość pisze:Uff, już myślałam, że kandydatura Pani Ewy przejdzie bez echa. Myliłam się. Kilkanaście napastliwych tekstów powyżej świadczy o tym, że jej popularność rośnie. Zjednoczenie przeciwników jest wprost propocjonalne do przyrostu zwolenników :) Wyznawcy konkurencyjnych kandydatów poczuli to i zaczęli rozpisywać się o tym jaka to złaaa kobieta :) Jeszcze prawie 2 tygodnie -brawo! W tym tempie druga tura jest w zasięgu ręki.


taak; powtarzaj to sobie często, skoro porawia samopoczucie moze nawet w to uwierzysz???? po tym co pokazała na debacie i po tym co ,,mamrocze" napewno wygra talon na zkupy u kazia P.


raczej we śnie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2010, o 19:07

Gość pisze:
Gość pisze: W tym tempie druga tura jest w zasięgu ręki.


Druga tura bez Tej pani z Pasiek
Gość pisze:
Doradca Kluczowy Ewa Piwko-Witkowska
.... W Regionalnym Ośrodku EFS w Zamościu zajmuje się świadczeniem usług doradczych.
http://www.zamosc.roefs.pl/Advisors/exeConcrete/?id=720

wszystko jasne, z tymi projektami !! Oszustwo totalne, żadnych projektów nie było!!!! to jest firma co podpuszcza chętnych na fundusze unijne a jak co do czego to finał taki, że sobie w brodę plują jak dali się naciągnąć
Może pochwali się co komu doradziła, i jaki biznes założył????



doradczych czyli jakich.
co może doradzać teoretyk ???
byłem na takim spotkaniu, to co usłyszałem to można mówić dzieciom w szkole a nie ludziom co prowadzą firmy po kilkanaście lat, niemal wszyscy wyszli po godzinie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2010, o 19:13

Gość pisze:chwali się Pani bezpartyjnością ale co z tego jak w przypadku wygrania wyborów zza pleców będzie sterował Panią Pan Lesław K.


A kto finansuje Pani kampanię wyborczą ???

Wiem NIWA !!!

A kto finansuje NIWE ???

I gdzie tu bezstronność i niezależność ???
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”