Co chcielibyście zmienić w naszej Gminie Tomaszów Lubelski?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: 35 » 15 mar 2007, o 22:54

czytam różne posty. fakt jest, że w niektórych jest duzo hamstwa. więc kultury dnia powszedniego nigdy za duzo.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 10:07

Człowieku czyś ty po raz pierwszy siadł do "jenterneta". Kim jesteś, że żądasz by zwracać sie (nie wypowiadać - trochę kultury słowa nie zaszkodzi) do ciebie per Pan - może jeszce jaśnie pan. Przedstaw się to może coś z tego będzie

a czemu takie oburzenie od razu? Podstawy kultury i dobrego wychowania obowiązują nawet na forum internetowym, widocznie sam Pan jestes pierwszy raz w dyskusji, poważnej dyskusji, i za nic masz "netykietę".
Maniery nic nie kosztują....a niektórych i tak na nie nie stać :(
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 10:34

niektórzy mieszkańcy chcą aby gmina płaciła za akty notarialne za wykreślenie wpisów to też jest problem. w końcu komu ma zależeć na tym aby droga w Lipce istniała gminie czy Mieszkańcom Majdanu-Lipka. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 11:21

Widzę, że nie znasz tematu. Taka była wola władz gminy. Mieszkańcy zobowiązali się odsprzedać grunty za przysłowiową złtówkę bo w gminie nie ma pieniędzy na ich wykup. Za darmo tez nie mozna oddać bo tak mówia przepisy. Niektórzy za ileś arów otrzymali zapłatę w kwocie od 3- 30 złtych za sprzadaż gruntów w zalezności od powierzchni. Czy to jest niechęć mieszkańców do budowy drogi. Co dzieje się w innych stronach Polski gdzie ludzie chcą wykorzystać sytuację i chcą astronomicznych kwot za swoje grunty. Więc nie przesadzaj z tymi kosztami. Obowiązkiem gmin jest budowa infrastruktury.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 18:53

Anonymous pisze:
Człowieku czyś ty po raz pierwszy siadł do "jenterneta". Kim jesteś, że żądasz by zwracać sie (nie wypowiadać - trochę kultury słowa nie zaszkodzi) do ciebie per Pan - może jeszce jaśnie pan. Przedstaw się to może coś z tego będzie

a czemu takie oburzenie od razu? Podstawy kultury i dobrego wychowania obowiązują nawet na forum internetowym, widocznie sam Pan jestes pierwszy raz w dyskusji, poważnej dyskusji, i za nic masz "netykietę".
Maniery nic nie kosztują....a niektórych i tak na nie nie stać :(

Kochany rozmówco. Nie znasz pojęcia netykiety, co mi jako inżynierowi informaykowi nie jest obce. Nie wiem więc czy mam do czynienia z panem czy z panią, jeśli mi nikt tego nie ujawnia. Rośmiesza więc mnie pan (który może czuje się panią) z tym "wyjazdem" inicjacji na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 19:04

Panie Piotrze W. Jestem absolwentką tego wydziału na którym Pan studiuje. Ale proszę Pana o daleko idącą ostrożniość w formułowaniu wniosków mających charakter prawny. Popełnia Pan mnóstwo błedów , przede wszystkim semantycznoprawnej natury czym może Pan kompromitować tutejsze środowisko braci studenckiej. Proszę więc o umiarkowane oceny w ramach osobistych sądów na określone tematy. Gorąco pozdrawiam.

Koleżanka
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 20:10

Jak nie wiesz to się zapytaj a nie kochaj bo ci można nastawić dupy lub pschy, żebyś sie nie pomylił?. Takich mamy dzisiaj mgr i inż. za jajko.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2007, o 20:11

przpraszam - miało być ,,pachy"
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 07:52

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Człowieku czyś ty po raz pierwszy siadł do "jenterneta". Kim jesteś, że żądasz by zwracać sie (nie wypowiadać - trochę kultury słowa nie zaszkodzi) do ciebie per Pan - może jeszce jaśnie pan. Przedstaw się to może coś z tego będzie

a czemu takie oburzenie od razu? Podstawy kultury i dobrego wychowania obowiązują nawet na forum internetowym, widocznie sam Pan jestes pierwszy raz w dyskusji, poważnej dyskusji, i za nic masz "netykietę".
Maniery nic nie kosztują....a niektórych i tak na nie nie stać :(

Kochany rozmówco. Nie znasz pojęcia netykiety, co mi jako inżynierowi informaykowi nie jest obce. Nie wiem więc czy mam do czynienia z panem czy z panią, jeśli mi nikt tego nie ujawnia. Rośmiesza więc mnie pan (który może czuje się panią) z tym "wyjazdem" inicjacji na forum.


Powiem krótko - pańskie EGO jest przerośniete ale chyba jeszcze ciągle mniejsze od pańskiej bezczelności. Znawca netykiety, wiedziałby, że piszac nie na temat zwyczajnie SPAMUJE, wiec jest pan niekonsekwentny. Po drugie skoro z łaski swojej uczestniczy pan posrednio w dyskusji to może sie Pan szanowny inżynier informatyk wypowie sie na temat, zamiast wtrącać sie ot tak sobie i łapać za słówka. Człowieka wykształconego stać na bardziej inetligentne zabieranie głosu niż tylko chełpienie sie swoim wykształceniem! Miłego dnia życzę
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2007, o 09:21

Powiem krótko - pańskie EGO jest przerośniete ale chyba jeszcze ciągle mniejsze od pańskiej bezczelności. Znawca netykiety, wiedziałby, że piszac nie na temat zwyczajnie SPAMUJE, wiec jest pan niekonsekwentny. Po drugie skoro z łaski swojej uczestniczy pan posrednio w dyskusji to może sie Pan szanowny inżynier informatyk wypowie sie na temat, zamiast wtrącać sie ot tak sobie i łapać za słówka. Człowieka wykształconego stać na bardziej inetligentne zabieranie głosu niż tylko chełpienie sie swoim wykształceniem! Miłego dnia życzę


Oj tutaj też widać przerost ego i bezczelność, bo nie jest przecież do końca jasne czy krytykując naszego przedmówcę nie popełnia pan (pani)jego błedów. Jaką definicję spamu pan preferuje ? Poza tym animowo można być kim się nie jest i to jest dopuszczalne. Opisywać fakty, które nie istnieją - to jest przecież przestrzeń wirtualna. Natomiast brak chęci czytania przez pana (panią) określonej informacji nie świadczy o tym, że jest ona spamem.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”