Relacja z sesji rady miasta z 6 marca 2007 r.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 7 mar 2007, o 10:25

"Mimo wielu zawirowań własnej rzeczywistości, pocieszanej na szczęście doczekanymi genialnymi występami pana Adama Małysza na Mistrzostwach Świata, okazywanej standardowo głośnymi okrzykami w garażu, wracam do gry na arenę samorządową.
Już zapowiedzi tematyki kolejnych komisji nieco ustawiły taktykę lokalnej lub bardziej lokalowej rozgrywki. Poprzednie kumulowanie głosów radnych, w nocnej kwestii dostępności trunków, wypadło negatywnie dla tego rodzaju potrzeb. Ale po kolei.(...)"

relacja Mirosława Drzewosza z sesji rady miasta z 6 marca 2007 r.
czytaj całość na stronie http://niwa.org.pl

zapraszamy
Na górę

Postautor: Ktoś » 7 mar 2007, o 11:32

Radze popracować nad stylem wypowiedzi - bo bardzo łatwo zagubić się w
gęstwinie tych niepotrzebnych czasem słów.

Jeśli jest jakiś zamierzony przekaz, to bardzo ciężko go odnaleść.

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2007, o 11:58

Ktoś pisze:Radze popracować nad stylem wypowiedzi - bo bardzo łatwo zagubić się w
gęstwinie tych niepotrzebnych czasem słów.

Jeśli jest jakiś zamierzony przekaz, to bardzo ciężko go odnaleść.

Pozdrawiam


No to żeś sie popisał erudycją, kurna.

hehehehe :)
Na górę

Postautor: Ktoś » 7 mar 2007, o 12:33

Komentarz dotyczył tekstu zamieszzonego na stronie Niwy, a nie postu z tego forum.

Przeczytaj Gościu i sam oceń.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: kOvAl » 7 mar 2007, o 20:00

Zgadzam sie, ze nieco dziwnie pisane sa te sprawozdania. Tak do konca tez nie wiem nad czym glosuja radni i jaki jest wynik tych glosowan. I pare bledow gramatyczno- stylistycznych tez sie wkradlo...
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2007, o 20:00

mniej kwieciście bardziej rzeczowo :lol:
ale to wszysto jest do porawienia
nie zrażaj sie zbytnio
i nie obrazaj :lol:
Na górę

Postautor: piszący to » 9 mar 2007, o 12:59

+daleki jestem od pisania tylko - RELACJI / są do poczytania w Rewizjach/ sądzę, że w jakiś sposób oddaję naszą skomplikowaną rzeczywistość tymi przydługimi i wielokrotnie złożonymi zdaniami z całą masą wtrąceń i odnośników. oczywiście nie wszystkim są one znane /wybaczcie/ale "kolorują" tak naprawdę bezbarwne podejmowanie większości urzędowych decyzji a droga od potrzeby do realizacji wiedzie porzez przepisy i oczywiście jest długa, za długa. pozdro
Na górę

Postautor: Ktoś » 9 mar 2007, o 23:59

Idea jest godna polecenia i zauważenia - tylko jako odbiorca oczekiwał bym troche więcej czytelności przekazu - nie chodzi mi tu o przekazywanie tylko suchych faktów. Bo subiektywność i autorskość jest jak najbardziej wskazana.

Autor sam wybiera forme do danej treści, ale skoro taka informacja pojawia się w przestrzeni publicznej to powinna chyba być podana w przystępnej postaci.

Pozdrawiam i do następnej "relacji"
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2007, o 15:26

Mam nadzieje ze ow autor nie pracuje jako dziennikarz, bo chyba nigdzie by go nie przyjeli...
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 14 mar 2007, o 22:28

Anonymous pisze:Mam nadzieje ze ow autor nie pracuje jako dziennikarz, bo chyba nigdzie by go nie przyjeli...


nie ma obawy, jestem zwykły fizyczny. pozdrawiam gorąco
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2007, o 22:29

1 z dwudziestu pisze:
Anonymous pisze:Mam nadzieje ze ow autor nie pracuje jako dziennikarz, bo chyba nigdzie by go nie przyjeli...


nie ma obawy, jestem zwykły fizyczny. pozdrawiam gorąco

nauczyciel wf? :)
Na górę

Postautor: chwilowy » 30 mar 2007, o 16:22

Anonymous pisze:
1 z dwudziestu pisze:
Anonymous pisze:Mam nadzieje ze ow autor nie pracuje jako dziennikarz, bo chyba nigdzie by go nie przyjeli...


nie ma obawy, jestem zwykły fizyczny. pozdrawiam gorąco

nauczyciel wf? :)


tak od razu nauczyciel... znam z bliska gorsze zawody
Na górę

Postautor: DO 1 Z DWUDZIESTU » 31 mar 2007, o 09:07

Jesteś 1 z 21. chyba że 1 plus 20.
Na górę

Postautor: Do 1 z 20 » 31 mar 2007, o 09:10

bo on jest od wf a nie od matematyki, bo jakby zaczął liczyć tak jak pisze, to Opatrzność niech czuwa nad nami, więc dobrze że od wf
Na górę

Postautor: gościu » 31 mar 2007, o 09:16

Do 1 z 20 pisze:bo on jest od wf a nie od matematyki, bo jakby zaczął liczyć tak jak pisze, to Opatrzność niech czuwa nad nami, więc dobrze że od wf

ale i tu krzywdę można zrobić
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”