Budżetowa o finansach w tle

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 22 mar 2007, o 14:10

"Przemierzając pod żaglami, czas jakiś temu, bezkresne dla ówczesnego szczura lądowego, przestrzenie Bałtyku i okolic Helgolandu, ach te studenckie czasy, nie sposób było nie zauważyć morza wody dookoła… Ale mi spostrzeżenie, ktoś powie nie bez racji??? Tam to przecież oczywistość, ale zasiadając wygodnie i nie za darmo na krześle radnego jakoś w dziwny sposób moja, pewnie wybujała fantazja, poparta mało stylistycznymi wynurzeniami pisanymi naprędce, przynosi mi podobne morze… morze nieustannie powtarzających się, stanowczo za często wypowiadanych równolegle, słów które niczego nie zmieniają w… morzu, nie tylko dokumentacji finansowej ale i morzu oczekiwań.(...)"

Relacja Mirosława Drzewosza z posiedzenia Komisji Budżetowej Rady Miasta Tomaszowa Lubelskiego.
Całość na stronie NIWY

http://niwa.org.pl

Zapraszamy !
Na górę

Postautor: Rumok » 23 mar 2007, o 09:35

oj wodolejstwo......tresciwiej proszeee :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2007, o 08:52

Rumok pisze:oj wodolejstwo......tresciwiej proszeee :wink:


chyba trza sie przenieść do prasy lokalnej tam konkretów nie brakuje i jest co poczytać.pozdro
Na górę

Postautor: Rumok » 27 mar 2007, o 09:29

Prima aprilis ?
blisko
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2007, o 19:55

oj mamy niezwykły talent w opisywaniu obrad Rady Miasta lub komisji. Po przeczytaniu wiemy wszyscy o wszystkim , czyli nic.
Na górę

Postautor: Beron » 28 mar 2007, o 01:56

Anonymous pisze:oj mamy niezwykły talent w opisywaniu obrad Rady Miasta lub komisji. Po przeczytaniu wiemy wszyscy o wszystkim , czyli nic.


To chyba jest wypowiedz nie na temat. Wnioski i zażalenia proszę kierować na adres strony niwy.
Wszystkie wypowiedzi nie związane z tematem będą kasowane przez moderatorów.
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 29 mar 2007, o 13:04

Anonymous pisze:oj mamy niezwykły talent w opisywaniu obrad Rady Miasta lub komisji. Po przeczytaniu wiemy wszyscy o wszystkim , czyli nic.


mnie sie podoba... mimo braku konkretów i nazwisk, na sesji nie bylem wiec czekam na niejsna relacje dla jak ktos ma watpliwosci niech sie ruszy od kompa i sam poslucha konkretow burmistrza i dlugich wypowiedzi czlonkow koalicji!!! heja
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 08:31

Nie slucham tych bzdurnych wypocin NIWy - wiadomo o co im chodzi
Na górę

Postautor: wypociny niwy » 30 mar 2007, o 08:53

Anonymous pisze:Nie slucham tych bzdurnych wypocin NIWy - wiadomo o co im chodzi


podziwiam wszystkich dla ktorych najwazniejsze jest KTO mowi, a milczeniem zbywaja, to co najistotniejsze: jak i o czym rozparwia. jakos nie radzimy sobie chyba z demakracją... w której /przepraszam/ kazdy może mieć swoje zdanie. pozdro
Na górę

Postautor: Rumok » 30 mar 2007, o 09:53

tylko nie to....nie odcinajmy sie od zródełka ,chociaz małego :roll: to jedyne alternatywne

jedna prosba tylko bardziej " dla ludzi" :lol:
dziekujemy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”