SLD

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: uff » 22 mar 2007, o 19:49

Szambo!!! Tak wyjaśnia tow. Oleksy. A z jakich środków finansował kampanię "nasz" tow. Kleszcz? Kosztowała jak wszyscy mówią co najmniej 100000zł.
Na górę

Postautor: nie sld » 22 mar 2007, o 20:16

toż to byli bele (jakie) bordy, co sie czepiacie, 100000 tędy czy tędy, toż pan Lesio swój chłop (zastanawiacie się o którego Lesia chodzi?)-a i dobrze, a może oni oba dwaj, takie tomaszowskie bliźniaki z innej paki?
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2007, o 20:51

SLD to zawsze było sz...bo
Na górę

Postautor: Garfie » 22 mar 2007, o 21:12

nasza polityka i nasi politycy to sami szambiarze ze wszystkich opcji i pod kazdym sztandarem.

Czlowiek co wybory zastanawia sie ktore 'mniejsze zło' wybrać.


niestety teraz zostało wybrane wieksze zło, ale mam nadzieje ze tylko na jedną kadencje
Na górę

Postautor: SLDfanatyk » 22 mar 2007, o 22:49

nie sld sam sam jesteś Szambo :lol: Tłoku głupi :lol:
Na górę

Postautor: SLDfanatyk » 22 mar 2007, o 22:52

Bo polityke to trzeba umieć robić, szkoda ci ??? To sam kandyduj w przyszłych wyborach a nie wszczynasz jakieś pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Bo nawet jak te 100000 ukradł to był sprytniejszy od ciebie tłoku.

To tyle co chciałem dodać.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2007, o 01:14

Wyjazd stąd czerwona zarazo.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2007, o 04:11

Niech Kaczory tez się wytłumaczą z finansowania PC !!
Na górę

Postautor: uff » 23 mar 2007, o 06:40

ale wiecie co się robi z szambem? należy je wywieźć bo inaczej śmierdzi,
a w Tomaszowie cuchnie, jak cholera i co gorsza ta klika jest niereformowalna.
Na górę

Postautor: uczciwy » 23 mar 2007, o 06:47

SLDfanatyk pisze:Bo polityke to trzeba umieć robić, szkoda ci ??? To sam kandyduj w przyszłych wyborach a nie wszczynasz jakieś pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Bo nawet jak te 100000 ukradł to był sprytniejszy od ciebie tłoku.

To tyle co chciałem dodać.
Wtedy jest zwykły złodziej i powinien siedzieć w pierdlu, a jak go chronisz, to i dla ciebie tam jest miejsce. Co masz na myśli pisząc tłoku?To że siebie już wiem, a o więcej cie nie podejrzewam.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2007, o 08:14

Zlodziejom i oszustom oraz "nadetym bucom" :lol: pozostaje już tylko schowac się w jakiejś zapadlej dziurze
Na górę

Postautor: Garfie » 23 mar 2007, o 08:17

SLDFanatyk, nie wiem do kogo to pisałeś no ale.

Tak czy siak, sprytu tych co się nachapali przy rządowym korycie I NIE DALI SIĘ ZŁAPAĆ (a akurat o SLD to kazdy wie że kradnie ;) - no ale w innych partiach też kradą wcale nie gorzej) nie neguje, co nie znaczy, że to popieram.
Przez takich kradnących właśnie Polskę mamy jaką mamy.

Osobiście to może nawet wolałem jak lewica rządziłą, przynajmniej się wiedziało, że biorą w łape i takie tam. Teraz to PIS udaje ze się ostro rozlicza z przeszłością a samo tworzy cos jeszcze gorszego.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2007, o 08:31

OLEKSY - jedyny sprawiedliwy ha haha ha aha :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2007, o 09:04

Anonymous pisze:OLEKSY - jedyny sprawiedliwy ha haha ha aha :lol:
wrzucił granat ...i obryzgał wszystkich
Na górę

Postautor: uff » 23 mar 2007, o 15:44

Garfie pisze:SLDFanatyk, nie wiem do kogo to pisałeś no ale.

Tak czy siak, sprytu tych co się nachapali przy rządowym korycie I NIE DALI SIĘ ZŁAPAĆ (a akurat o SLD to kazdy wie że kradnie ;) - no ale w innych partiach też kradą wcale nie gorzej) nie neguje, co nie znaczy, że to popieram.
Przez takich kradnących właśnie Polskę mamy jaką mamy.

Osobiście to może nawet wolałem jak lewica rządziłą, przynajmniej się wiedziało, że biorą w łape i takie tam. Teraz to PIS udaje ze się ostro rozlicza z przeszłością a samo tworzy cos jeszcze gorszego.
Tak, wolałeś i wolisz czerwonych bo jak piszesz że wiedziałeś że kradną to znaczy że też masz w tym udział, a ja złodziei nigdy nie tolerowałem i nie będę tolerował ani ich popleczników i wspólników. I odwal się od PIS jak nie masz dowodów.Głupio mieć kolesi przestępców, no nie? ale sam wybrałeś.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”