SLD

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ferdek » 31 mar 2007, o 22:05

Widzę Uff,że Cię rajcują i podniecają ostatnie medialne wystąpienia min. Ziobry i chcesz zainicjować na tych postach temat, który nie dotyczy tylko SLD ale i wielu innych ludzi. Jeśli znasz temat z przekazów tylko jednego człowieka a nie masz wiedzy o wątpliwościach w tej sprawie zgłaszanych przez wielu innych ludzi i to z innych opcji politycznych to nie mamy o czym rozmawiać .
Korupcja jest od wielu lat plagą nie tylko w naszym kraju,ale i w wielu ościennych .Podobnie jak marnowanie publicznych pieniędzy przez polityków i elity rządowe, samorządowe . Problem w tym, że jedne sprawy są mocno przestawiane i nagłaśniane medialnie , a o drugich wcale nie mniejszej rangi milczy się,lub bardzo niewiele mówi . I dlatego nic mnie już nie dziwi ,a tym bardziej ostatnie medialne wystąpienia ministra, które przeczą podstawowym zasadom prawa które ma on przestrzegać . A przecież do końca kadencji tego rządu zostało jeszcze ponad 2,5 roku . Napewno będzie jescze ciekawiej !
Na górę

Postautor: Garfie » 31 mar 2007, o 22:59

uff pisze:I co Garfi, czekamy na spełnienie twojego postulatu, ciekawe czy kolesie z SLD ale niestety i inni "prawicowi" np. z PO zgodzą się na pozbawienie swojej koleżanki immunitetu poselskiego za to, że brała w łapę. I kto tu się chce nachapać?! A może zastanowimy się na forum, kto był łapownikiem u nas w Tomaszowie, albo jeszcze nim jest. Przynajmniej pisząc o takich gnidach nie będziemy się spierać o ich przynależność partyjną.


Skoro sa podejrzenia ze brala lapowki, to ok niech przeprowadzą śledztwo a potem przed sądem osądzą. No ale najpierw niech jej ten imunitet zabiorą.
Wcale nie jestem przeciwko osądzaniu łapowników.

Tylko, że jak są wyłapywane ciemne sprawy na posłów koalicji rządowej, to zaraz sie mówi, że to zamach stanu, że dziennikarz ktory to napisał to pewnie z wywiadem w PRL współpracował.
Na górę

Postautor: uff » 1 kwie 2007, o 10:24

Ok. ważne że umiemy określić, że złodziej to złodziej, a skorumpowany polityk to przestępca. Pozostaje problem kto, kiedy i w jaki sposób ma go osądzić. Trudności powoduje siła lobbujących kolesi. Niestety, ale w naszej rzeczywistości póki co może metodą jest, by każdy aktualnie sprawujący władzę ścigał, i to bez litości, malwersantów, łapowników tudzież wszystkich innych wirtuozów sztuki bezpodstawnego i niezgodnego z prawem bogacenia się. Przy systemie, z grubsza, co czteroletniej wymiany ekip rządzących byłoby to formą przewidywalną, a więc może też zaporową. Patologiczne w sobie, ale zawsze coś. Podobno najważniejsze, by kara była pewna i nieunikniona. Zatem sam system ścigania winien w pierwszej kolejności się tego dopracować. To, że w historii III i IV RP ujawnia się zdecydowaną większość przestępców gospodarczych spośród SLD, dla mnie nie jest to zaskoczenie. To w końcu oni uwłaszczyli się na naszym majątku narodowym za bezcen, gdyż pierwsi mieli do tego dostęp. Prawda to oczywista. A że ktoś im to wyceniał na grosze i godził się na takie wartości, to też musiał dostać odsyp. Z grubsza to taki mechanizm. Dlatego jestem wściekły na czerwonych, bo przede wszystkim mnie, ale i tysiące innych bezczelnie okradli śmiejąc się w twarz.
Natomiast pomogę w ściganiu każdemu, kto takich gnoi znajdzie i po prawej stronie. I to jest "słabość" prawicy. Komuchów niestety nie stać, aby z własnego grona wydać pod sąd, siła wzajemnych powiązań, zależności, zobowiązań, kumoterskich przyjaźni jest zbyt wielka. A najbardziej chyba łączy ich wspólna, proletariacka przeszłość, czasy ścigania wroga klasowego, ciężki los funkcjonariuszy zomo i sb i wiele, wiele innych. Ale o tym może później. Więc kto w Tomaszowie? W końcu my żyjemy tu i teraz i to w naszym mieście powinniśmy zrobić porządek, a wdzięczność naszych dzieci, a kiedyś i wnuków, nie będzie znała granic.
Na górę

Postautor: Ferdek » 1 kwie 2007, o 12:16

No Uff rozczarowałeś mnie swoją wypowiedzią . Marnujesz swoje chęci i talent oraz wiedzę tutaj w Tomaszowie . Zgłoś się do CBA w Warszawie, o ile wiem robią jeszcze rekrutację. Masz spore szanse z uwagi na zaangażowanie i chęci . Znacznie gorzej co prawda z wiedzą prawną i ekonomiczną , ale chęć szczera zrobi z Ciebie ... Człowieku, jad sączy się z Twoich ust i myślisz, że znajdziesz w Tomaszowie pomocnika . Skończ wpierw jakieś porządne studia , to mając nieco wiedzy , obycia może wówczas zmienisz spojrzenie na swój kraj . Życzę powodzenia !
Na górę

Postautor: uff » 1 kwie 2007, o 12:25

Ferdek pisze:No Uff rozczarowałeś mnie swoją wypowiedzią . Marnujesz swoje chęci i talent oraz wiedzę tutaj w Tomaszowie . Zgłoś się do CBA w Warszawie, o ile wiem robią jeszcze rekrutację. Masz spore szanse z uwagi na zaangażowanie i chęci . Znacznie gorzej co prawda z wiedzą prawną i ekonomiczną , ale chęć szczera zrobi z Ciebie ... Człowieku, jad sączy się z Twoich ust i myślisz, że znajdziesz w Tomaszowie pomocnika . Skończ wpierw jakieś porządne studia , to mając nieco wiedzy , obycia może wówczas zmienisz spojrzenie na swój kraj . Życzę powodzenia !

Bo przekracza ona twoje możliwości percepcji rzeczywistości, Ferdek jesteś po prostu żałosny, a w zasadzie wręcz g.... . Sic!
Na górę

Postautor: Ferdek » 1 kwie 2007, o 13:47

Nie jestem obrażalski, ani też nie zrewanżuję się podobnej treści odpowiedzią. Rozumiem,że zapalczywość ,chęć dowalenia komus nawet z klawiatury są przewodnią Twoja myślą Uff . A życie i fakty są niestety nieco inne . Zacznij więcej myśleć i analizować fakty i opinie .
Na górę

Postautor: uff » 1 kwie 2007, o 20:15

Ferdek pisze:Nie jestem obrażalski, ani też nie zrewanżuję się podobnej treści odpowiedzią. Rozumiem,że zapalczywość ,chęć dowalenia komus nawet z klawiatury są przewodnią Twoja myślą Uff . A życie i fakty są niestety nieco inne . Zacznij więcej myśleć i analizować fakty i opinie .

Niestety nie poprawię ci samopoczucia, jesteś zerem. Pilnuj się żeby nie było jeszcze mniej.
Na górę

Postautor: Ferdek » 1 kwie 2007, o 22:21

Koleś Uff nie bierz przykładu z wypowiedzi b.premiera z opcji na która nieco wyżej mocno plułeś . Zaczerpnij wiedzy jak Ci nie sprawi to kłopotu i trudności z wypowiedzi bardziej dostojnych ludzi . Są lepsze wzorce do naśladowania !
Na górę

Postautor: uff » 2 kwie 2007, o 18:35

ale z pewnością nie twój
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 05:09

Sld to przeszłosc
Na górę

Postautor: Garfie » 30 kwie 2007, o 09:45

w Polsce to bedzie lepiej dopiero wtedy jak pomrze już to całe towarzystwo prawicowe, lewicowe i tak dalej.

W obecnych polityków to nie ma co wierzyć.
Na górę

Postautor: uff » 30 kwie 2007, o 13:00

i zostaną same obojnaki?
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 13:12

nie zrozumiałeś uff. Chodzi mi o to ze musi sie wykrystalizowac mlode pokolenie politykow ktore nie bedzie mialo nic (lub prawie nic) wspolnego z obecnymi (nie wiem czy to wogle mozliw w Polsce, no ale)
Na górę

Postautor: uff » 30 kwie 2007, o 14:30

Anonymous pisze:nie zrozumiałeś uff. Chodzi mi o to ze musi sie wykrystalizowac mlode pokolenie politykow ktore nie bedzie mialo nic (lub prawie nic) wspolnego z obecnymi (nie wiem czy to wogle mozliw w Polsce, no ale)
...................................................................................................
zrozumiałem zrozumiałem,podpowiem ci tylko, że obojnak to istota bez tożsamości więc to co w nawiasie jest do przyjęcia
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:33

A co się dzieje z Tomaszwskim SLD? Jeszcze żyja?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”