Sesja kolejna na przednówku 29.03.2007

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 30 mar 2007, o 15:38

"Z pamięcią tęczy kolorów i chwytliwych zdań wyborczej agitacji usiłuję podkolorować, mimo netowych skojarzeń z literaturą czeską, tak wszechogarniającą, szarzyznę nie tylko biologicznego przednówka. Co tu kryć, pozimowy dołek dopadł i mnie mimo weekendowej tak mi bliskiej i bardzo potrzebnej, snowboardowej eskapady. Całkiem spore, ale jednak resztki białego puchu oklapły tu jakoś dziwnie dając radość nielicznym, z wolna zamieniając się w cienki strumyk.

Jak to na wiosnę, cała drzemiąca przyroda wychodzi z ukrycia, nawet skład rady w końcu urósł do wyznaczonych prawem rozmiarów. Bez jakichkolwiek dodatków i zwiększania pulsu sprawnie i miarowo zostaje dokooptowany aktualny trener TKS „Tomasovia”, Zbigniew Kuczyński. Siła „kolegów wuefmenów” znacząco wzrosła, na ten czas ,mimo zdecydowanie różnych chyba zapatrywań na priorytety dyscyplin podobnie jak i dokończone niezrównoważenie stołów.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z budżetowej sesji Rady Miasta
Tomaszowa Lubelskiego na stronie NIWY

http://niwa.org.pl

Zapraszamy
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 15:48

Co za bzdury. Człowieku mówisz do ludzi a nie obok nich.
Na górę

Postautor: pod trybuną » 30 mar 2007, o 16:28

Anonymous pisze:Co za bzdury. Człowieku mówisz do ludzi a nie obok nich.


oj nie wszystkim leży wolność słowa a jakoś przegapiłem chyba w przepisach nakaz czytania. wątpliwości mam sporo ale jak se kurnia poczytam to mam kolorowe sny... pa
Na górę

Postautor: kOvAl » 30 mar 2007, o 20:12

To sprawdozdanie jest chyba najkonkretniejszym jak do tej pory...

Oby tak dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2007, o 20:34

artyzm :lol:
Na górę

Postautor: maso » 30 mar 2007, o 22:23

Bravissimo! Co prawda moje posty zdjęła cenzura o mej platonicznej miłości do prześwietnej NIWY, ale gratulacje za okupację kilku pierwszych miejsc. Z tego powodu moje uczucie z pewnością się będzie pogłębiać. Niech żyje, niech żyje, niech żyje naaaaaaaam. A kto? NIIIIWAAAA!
Na górę

Postautor: wieczorny » 30 mar 2007, o 22:48

niby za malo konkretnie sie kolo wypisuje ale da sie ten artyzm jakos strawic, a poprawa az nad to zauwazalna. hej
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2007, o 22:23

wieczorny pisze:niby za malo konkretnie sie kolo wypisuje ale da sie ten artyzm jakos strawic, a poprawa az nad to zauwazalna. hej
:twisted: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2007, o 14:00

NIWA pisze:"Z pamięcią tęczy kolorów i chwytliwych zdań wyborczej agitacji usiłuję podkolorować, mimo netowych skojarzeń z literaturą czeską, tak wszechogarniającą, szarzyznę nie tylko biologicznego przednówka. Co tu kryć, pozimowy dołek dopadł i mnie mimo weekendowej tak mi bliskiej i bardzo potrzebnej, snowboardowej eskapady. Całkiem spore, ale jednak resztki białego puchu oklapły tu jakoś dziwnie dając radość nielicznym, z wolna zamieniając się w cienki strumyk.

Jak to na wiosnę, cała drzemiąca przyroda wychodzi z ukrycia, nawet skład rady w końcu urósł do wyznaczonych prawem rozmiarów. Bez jakichkolwiek dodatków i zwiększania pulsu sprawnie i miarowo zostaje dokooptowany aktualny trener TKS ?Tomasovia?, Zbigniew Kuczyński. Siła ?kolegów wuefmenów? znacząco wzrosła, na ten czas ,mimo zdecydowanie różnych chyba zapatrywań na priorytety dyscyplin podobnie jak i dokończone niezrównoważenie stołów.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z budżetowej sesji Rady Miasta
Tomaszowa Lubelskiego na stronie NIWY

http://niwa.org.pl

Zapraszamy


poza tym w domu wszyscy zdrowi??
Na górę

Postautor: mirosław drzewosz » 2 kwie 2007, o 15:14

jakoś nie widzę związku ale dziękuję za zainteresowanie. pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”