Gmina

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 kwie 2007, o 13:04

Zastanawiam się nad urlopem wójta Gminy Tomaszów Lubelski czy po tylu latach nie uzbierało mu się tam tego trochę i po zakończeniu jego działalności politycznej nie będzie tak jak w Lubyczy Królewskiej zostanie mu wypłacona ogromna kwota za niewykorzystany urlop wypoczynkowy? natchnęło Mnie czytając posty z Lubyczy!
Słyszałem że przewodniczący Rady Gminy to szwagier Wójta!czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2007, o 20:38

niestety żle slyszaleś, to nie jest prawda. Znam jednego i drugiego i muszę cię zmartwic że to zwykła plotka. A szkoda, prawda? Byłaby znowu jakas sensacja...... ha, ha, ha!!!! ale ludzie maja pomysły... :D
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2007, o 00:24

Ale wójt gminy Tomaszów Lubeslki fakt faktem to raczej nic nie robi ... a szambo znów przez 4 lata będzie, dziwie się że znów go wybrali ehhh :/
Na górę

Postautor: email » 4 kwie 2007, o 15:00

jezeli chodzi o urlop to nie moze kumulowac az tak dlugo po roku jezeli go nie wykozysta lub niezrezygnuje z pracy to go straci, a jezeli jest inaczej to lepiej go spytac w jaki sposob sie to dbywa i na jakiej podstawie prawnej, warto to wiedziec aby moze samemu sie zastosowac do tego przepisu jezeli oczywiscie takowy istnieje
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2007, o 18:32

hej email w Lubyczy wót nie chodził na urlo0p przez 4 lata i po zakonczeniu kadencji dostał 13 tyś za ten urlop niewykorzystany tak przeczytałem na forum
takze niezla sumka
pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2007, o 18:53

Nie pisz głupot. Urlop przepada po 3 latach jeżeli go nie wykorzystasz. Ale zeby nie przepadł wystarczy, ze napiszesz wniosek o urlop a nie będzie on pozytywnie rozpatrzony przez przełozonego (zmowa) i nic sie nie dzieje - urlop nalezy sie w dalszym ciagu i nie przepada.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2007, o 20:40

jeśli dobrze kojarzę a myślę że dobrze rolę pracodawcy wobec wójta, burmistrza i prezydenta miasta wykonuje przewodniczący rady gminy i odpowiednio przewodniczący rady miasta i to on rozlicza go z urlopu lub też nie a jak wiadomo wójt to sąsiad przewodniczącego rady gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”