Relacja z Rady Gminy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 2 kwie 2007, o 11:42

"Witam wszystkich zainteresowanych, którzy czytają sprawozdania z posiedzeń Rad. Dnia 16 marca odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej, której zadaniem było zaopiniowanie wykonania budżetu za rok 2006 przez Wójta i wystąpieniem z wnioskiem do Rady w sprawie o udzielenie absolutorium. Oczywiście materiały z wykonania tak jak do tej pory otrzymałem przy wejściu na salę obrad o czym wcześniej już wspominałem i co na forum rady gminy wyraziłem wobec Wójta, że oczekuję tak jak w innych radach miasta czy powiatu, aby dokumenty które będą podlegały opiniowaniu na komisji otrzymywać przynajmniej 3 dni wcześniej nie odniosły żadnego skutku. Osobiście nie miałem czasu zapoznać się z tą kwestią tylko zostało odczytane to przez wójta szereg cyfr w ciągu ok. godziny i praktycznie z tego toku cyfr i procentów nie można było sobie wyrobić zdania a co dopiero opiniować dobre wykonanie budżetu, więc przy głosowaniu nad wnioskiem do Rady gminy nad udzieleniem absolutorium powstrzymałem się od głosowania z komentarzem, że niestety nie miałem okazji zapoznać się z dokumentami i nie mogę głosować za ani przeciw ! (...)"

Całość relacji Piotra Wójtowicza z pracy Rady Gminy Tomaszów Lubelski
na stronie NIWY.

http://www.niwa.org.pl

Zapraszamy !
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2007, o 12:50

a bedą sprawozdania z Rad Powiatu??Czy NIWA wstydzi sie swoich działań a może nie działań?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”