Apel

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 10:43

Może w sprawie zaawansowania prac zwiazanych z budową dróg w Majdanie Górnym (Lipka) wypowie sie Radny Gminy pochodzący z tej miejscowości. Powinien wiedzieć najlepiej bo wiem, że jest też zainteresowany. więc czekam na wypowiedź.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 08:23

Anonymous pisze:Może w sprawie zaawansowania prac zwiazanych z budową dróg w Majdanie Górnym (Lipka) wypowie sie Radny Gminy pochodzący z tej miejscowości. Powinien wiedzieć najlepiej bo wiem, że jest też zainteresowany. więc czekam na wypowiedź.


człowieku Romka interesuje tylko moralnośc uczennic i to , czy do szkoły założyły stringi czy figi
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 12:50

Nie interesują minie jego poglady w tytułu wykonywanej pracy. Interesuje mnie jego działalnosc na rzecz mieszkańców gminy a szczególnie Majdanu Górnrgo jako Radnego Rady Gminy.Wiec nie poruszaj tematu, który mnie nie interesuje.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 12:54

Prosiłem, żeby sie wypowiedział w sprawie dróg w Majdanie Górnym (LIPKA) - szczególnie o zaawansowaniu prowadzonych prac z ich budową. Chyba, że sie nimi nie interesuje- chociaż powinien bo codziennie nimi jeździ do Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2007, o 20:10

Może w tym temacie wypowie się inny Radny. Chyba, że jako Radni Gminy nie maja nic do powiedzenia. Jak nic to po co zawracają sobie gitarę z tym rajcowaniem?.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2007, o 20:12

kasa, kasa, i pycha posiadania,,władzy"
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 10:33

Widać jacy radni zostali wybrani, gdzie ich honor itd.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 20:47

Siedzą cichutko jak myszy kościelne,
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2007, o 07:17

Mam pytanie. Dlaczego nikt z Radnych Gminy Tomaszów L. nie chce się wypowiedzieć na temat dróg w Majdanie Górnym. Oczywiscie chodzi mi o LIPKĘ. Czyżby wielka tajemnica?. Może Wójt się wypowie, jak nie ma odwagi sam to ma przecież pr4acowników.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 14:39

Czyżby mnie wzrok zawiódł - podsypane niektóre dziury na drodze przez Lipkę oznaczaja, że budowa drogi zakończona?. Jak właściwie jest z tą budowa drogi?. Dlaczego nikt z Radnych nie chce sie konkretnie wypowiedzieć?. O Wójcie już nie wspomnę.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2007, o 15:36

Wysoka Rado wypowiedz sie w koncu cos o drodze, bo kto wie wiecej w tym temacie jak nie wy Radni.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2007, o 13:24

Radni jak zwykle boją się odezwać. Dla nich przecież czas dziła na ich korzyść. Kasa leci a obietnice wyborcze?. Wisi im to wszystko teraz.
Na górę

Postautor: cosc » 27 maja 2007, o 15:55

jezeli mowa o Majdanie Górnym to może ktos wie dlaczego Pan Wójt zwolnił Panią kierownik Stromidło z Wiejskiego Domu Kultury . Ta Pani to osoba która potrafiła pracowac z młodzieżą-czyżby była niewygodna .
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2007, o 12:31

jest to droga powiatowa i radni gminy mogo spac spokojnie
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2007, o 21:26

Nie chodzi o droge asfaltowa przez Majdan Gorny. Chodzi o droge przez Lipke.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”