Zmienna sesyjna 27.04.2007

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 30 kwie 2007, o 17:57

"Już wracając z VII sesji V kadencji, w trosce o większą zrozumiałość tzw. „relacji”… myśli me szybciutko powróciły na jedną z lekcji biologii do teorii zmian ewolucyjnych, zaraz po, czujnie rozglądając się nie mogłem jakoś zaprzeczyć, że co jak co ale zmiany są wszechobecne i być może tylko zatwardziali zwolennicy socjalistycznej taniości chleba, i nie tylko, będą przeciwni.
Idą małą parą prace przy nowym ogrodzeniu przy szkole podstawowej Nr 2, a co za tym i wnętrze tej szacownej szkoły, której jestem absolwentem, też zmieni się za sprawą odbytego, „zgodnie z prawem” wg. zapewnień burmistrza, konkursu.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z sesji RM na stronie :

http://niwa.org.pl

Zapraszamy !
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 20:42

Wolałabym jak się ma temat zakładu przetwarzjacego odpady w Rogóźnie.
W tym temacie jakoś NIWY nie słychać.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2007, o 20:52

zatracajac poniekąd zdroworozsadkowe poczucie realizmu,wywnioskowałem ,że z racji zimna i ustania swiergotliwych zwierzat ,na tych sesjach , wieje nudą.No chyba , że trafi się prawdziwa perełka konkursowa.ALE CZY TO KONKURS PIśknosci?żeby tak się egzaltować?bzdura !a że długi :roll: ,to koszmarny ból głowy wynikł ze spadku cisnienia przeciez i trzeba wypic kawe abo co innego bo majówka i nikt nie ma głowy do niczego :lol:
Na górę

Postautor: Człowiek z Rogóźna » 30 kwie 2007, o 22:55

Do koleżanki, która pisze o odpadach.
Niestety sprawa wysypiska śmieci już w roku 2006 przed rozpoczęciem V Kadencji została rozstrzygnięta.
Wysypisko będzie.
Myślę, że należy zapytać się byłych właścicieli działek, na których będzie budowane wysypisko czy niewiedzieli pod jaki cel sprzedają swoje działki.
A może nasi sąsiedzi poprostu dostali dobrą kasę i wtedy ich to nie interesowało.
A być może teraz to oni najwięcej krzyczą.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2007, o 15:33

to nie będzie wysypisko!!! nikt dzisiaj nie pozwoli na wybudowanie cuchnącego składowiska odpadów-niestety /???/ normy bardzo poszły w górę i ma to być zakład segregacji i utylizacji z odzyskiwaniem wszystkiego co się da.hej
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 6 maja 2007, o 16:22

oj, widać nasz radny stracił jakoś na poczytności... rozumiem przy grilu ruszanie nieruchawego niezbyt przyprawia kiełbaskę. pozdro
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”