...wiejsko-miejski zgiełk

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 9 maja 2007, o 13:16

Sesja VII 07.05.2007

"Jakże często, głośno lub tylko w myślach, domagamy się od współuczestników naszego codziennego życia, zachowań przewidywalnych, ustalonych doświadczalnie, albo przez wieki w formie zwyczajów lub przez świadomych znaczenia, coraz powszechniejszej niestety swobodnej interpretacji, prawników, praw, mających w końcowym wyrazie wpływ na nasze samopoczucie i bezpieczeństwo także, o oszczędności ubywającej energii nie wspominając wcale.
Tradycyjnie już prawie, w ten to sposób, silę się by wyrazić swój sprzeciw przeciw niczym nie skrępowanej dowolności naszych, chwilami uzasadnionymi tylko dla wysublimowanej i niedostępnej powszechnie kategorii nieomylnych tzw. obiektywnymi przyczynami, poczynań.(...)"

Kolejna relacja nieocenionego Mirosława Drzewosza z sesji RM.
Całość na stronie:

http://niwa.org.pl

Zapraszamy
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2007, o 13:53

Jezusicku !
Na górę

Postautor: jontek » 9 maja 2007, o 16:26

czy jest na forum lekarz?
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 08:02

aczkolwiek dekokt z urodnika pieciolistnego najpewniej pomoze ,jednakowoz wątpliwe jest
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 10:16

w kwestii formalnej
do której bedzie czynny ten sklep na Lipowej?
do której czynna Perełka?
jaka to kwota dla parafi i na co konkretnie?
o jaki parking chodzi?

tyle zrozumiałem ,prosze o odpowiedz.
dziekuje :?
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 11:55

początek tradycyjnie ciężki, środek aż za konkretyny /też źle parkuję czasami/ ale koniec jak najbardziej normalny
Na górę

Postautor: mirosław drzewosz » 10 maja 2007, o 12:04

tak się starałem i znowu się nie podoba... niedobrze!
Perełka ma być czynna do 1.00 a sklep na Lipowej do 2.00 o ile właścicele zapanują nad przestrzeganiem ciszy. Dotacja na stary kościół i cerkiew jest przeznaczona na renowację, kwoty nie pamiętam ale jest do ustalenia.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2007, o 12:11

o czyli co czwartek jest pan dostepny na forum od 11?
Na górę

Postautor: miroslaw drzewosz » 11 maja 2007, o 17:05

niestety moja dostępność na forum nie jest za regularna mimo że się staram. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2007, o 13:24

mirosław drzewosz pisze:tak się starałem i znowu się nie podoba... niedobrze!
Perełka ma być czynna do 1.00 a sklep na Lipowej do 2.00 o ile właścicele zapanują nad przestrzeganiem ciszy. Dotacja na stary kościół i cerkiew jest przeznaczona na renowację, kwoty nie pamiętam ale jest do ustalenia.
dla scisłosci na renowację czego konkretnie w Cerkwi i Kosciele ?
Na górę

Postautor: miroslaw drzewosz » 12 maja 2007, o 15:06

Właśnie wrociłem z zawodow rolkowych, lekko zmęczony. jeżeli to takie ważne to sprawdzę albo zapraszam do urzędu- każdy ma wgląd w uchwały /powinny być w sieci/albo w czwartek na dyżur. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2007, o 18:04

miroslaw drzewosz pisze:Właśnie wrociłem z zawodow rolkowych, lekko zmęczony. jeżeli to takie ważne to sprawdzę albo zapraszam do urzędu- każdy ma wgląd w uchwały /powinny być w sieci/albo w czwartek na dyżur. pozdrawiam
poczekamy
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2007, o 13:30

czyżby nowa "łoter-gejt" się szykowała z tym dofinansowaniem???
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2007, o 13:23

konkretene dane o dofinansowaniu są w Tygodnieku Tomaszowskim a i rewizje też coś chyba napisały
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2007, o 21:11

Anonymous pisze:konkretene dane o dofinansowaniu są w Tygodnieku Tomaszowskim a i rewizje też coś chyba napisały
to nie pamieta Pan?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”