...wiejsko-miejski zgiełk

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: 1 z dwudziestu » 17 maja 2007, o 12:33

jakiś starszy śledczy się obudził czy co!!!
Proszę Pana raptem po kilku miesiącach rajcowania dokumentacji są już kilogramy. nie dziwię się że Pan MD nie pamięta bo i ja nie pamiętam...
Na górę

Postautor: MarianSuperstar » 17 maja 2007, o 15:13

, przeciez taka kwota mogła umknąć w pamięci. Któż spamięta zera..
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2007, o 19:08

1 z dwudziestu pisze:jakiś starszy śledczy się obudził czy co!!!
Proszę Pana raptem po kilku miesiącach rajcowania dokumentacji są już kilogramy. nie dziwię się że Pan MD nie pamięta bo i ja nie pamiętam...
a czy mozna się dowiedzieć ?zaraz sledczy,pytam bo mnie ciekawi na co konkretnie wydane beda pieniadze
Na górę

Postautor: MarianSuperstar » 17 maja 2007, o 22:43

a czy mozna się dowiedzieć ?zaraz sledczy,pytam bo mnie ciekawi na co konkretnie wydane beda pieniadze



Musiałeś brzdęknąć jakimś gralem w cerkwi skoro majestat klerowski obraziłeś dużą ilością pytań .... :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2007, o 23:27

MarianSuperstar pisze:
a czy mozna się dowiedzieć ?zaraz sledczy,pytam bo mnie ciekawi na co konkretnie wydane beda pieniadze[/quote]


Musiałeś brzdęknąć jakimś gralem w cerkwi skoro majestat klerowski obraziłeś dużą ilością pytań .... :wink:[/quote]
bo ja nie lubie słowa- ogolne , a ogólnie wydatki maja taka enigmatyczna moc ze nie wiadomo gdzie sa i na co.
ALE JAK TO TAJEMNICA? to spoko
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2007, o 13:28

ojejku ale problem... kupka pieniędzy została zmarnowana. ciekawi to trzeba ruszyc sie do urzędu albo zatrudnić rzecznika prasowego... podziwiam wytrwalość
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2007, o 13:54

Anonymous pisze:ojejku ale problem... kupka pieniędzy została zmarnowana. ciekawi to trzeba ruszyc sie do urzędu albo zatrudnić rzecznika prasowego... podziwiam wytrwalość
hm...a moze włassnie nie została zmarnowana :twisted: moze wykorzystano je na cos naprawde pozytecznego? te ploty trzeba ukrócić !
i powiedziec wreszcie na co konkretnie ( na ławki, podłogę...?)na jedzenie dla biednych?
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2007, o 14:10

1 z dwudziestu pisze:jakiś starszy śledczy się obudził czy co!!!
Proszę Pana raptem po kilku miesiącach rajcowania dokumentacji są już kilogramy. nie dziwię się że Pan MD nie pamięta bo i ja nie pamiętam...

kilku gosci tez doznało amnezji moze to przypadłośc władzy,Oleksy to nawet zapomniał gdzie był i kiedy a o czym mówił to ....ale jest mu przykro :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2007, o 22:55

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:ojejku ale problem... kupka pieniędzy została zmarnowana. ciekawi to trzeba ruszyc sie do urzędu albo zatrudnić rzecznika prasowego... podziwiam wytrwalość
hm...a moze włassnie nie została zmarnowana :twisted: moze wykorzystano je na cos naprawde pozytecznego? te ploty trzeba ukrócić !
i powiedziec wreszcie na co konkretnie ( na ławki, podłogę...?)na jedzenie dla biednych?
:)
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 21 maja 2007, o 12:47

walcie jak w dym do przewodniczącego. tutaj jest cała wiedza i wątpliwości do rozwiania.hej
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 16:19

1 z dwudziestu pisze:walcie jak w dym do przewodniczącego. tutaj jest cała wiedza i wątpliwości do rozwiania.hej
i zaczyna sie" spychologia" :lol: P.PRZEWODNICZACY co pan na to?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 19:41

a wiadomo kto za co odpowiada!!! MOŻE WOŹNEGO ZAPYTAĆ...
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 20:27

Anonymous pisze:a wiadomo kto za co odpowiada!!! MOŻE WOŹNEGO ZAPYTAĆ...
kurcze,
a jest jaki rzecznik prasowy?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2007, o 22:52

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:a wiadomo kto za co odpowiada!!! MOŻE WOŹNEGO ZAPYTAĆ...
kurcze,
a jest jaki rzecznik prasowy?
o! jego zapytac
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2007, o 11:47

hahahahaha
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”