PLAC ZABAW

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 maja 2007, o 19:29

jezeli sa pieniadzena dofinansowania róznych miejskich inwestycji to czy znalazłoby sie parę złotych na plac zabaw np .na Koszarach ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2007, o 09:23

Ciekawe czy nasi Radni tez przejmą sie takim małym problemem jak plac zabaw dla dzieci?.Ile tez moze kosztowac urządzenie takiego przybytku?
Z roku na rok odkładane sa takie decyzje z róznych względów bo nie ma pieniedzy,
a na inne są?a moze Radni maja juz duze dzieci i uważaja ze to głupota?.
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 12 maja 2007, o 15:15

po co ta uszczypliwość. temat placów zabaw dla dzieci juz dawno zawitał w rozmowach i sie bada. niestety postawienie czegokolwiek na placu to niesamowite koszty wynikające z ATESTÓW koniecznych dla każdej głupiej deski i nie każdy teren jest miejski...!!!! HEJ
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2007, o 18:07

1 z dwudziestu pisze:po co ta uszczypliwość. temat placów zabaw dla dzieci juz dawno zawitał w rozmowach i sie bada. niestety postawienie czegokolwiek na placu to niesamowite koszty wynikające z ATESTÓW koniecznych dla każdej głupiej deski i nie każdy teren jest miejski...!!!! HEJ
to nie uszczypliwość to brak juz cierpliwości :)
prosze wskazac chociaz jeden miejski plac zabaw dla dzieci w
20 tys. mieście
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2007, o 18:10

A jeszcze,czy ten dół przy zielonym rynku (dawny plac zabaw)jest jeszcze miejski?
jeszcze niedawno był .
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2007, o 13:27

a może tak wskazać poprzednich burmistrzów i radnych, ktorzy tyle obiecywali... zasiadają dalej czekając być może tylko na podwyżki diet!!! WTEDY PLACE ZABAW NIE BYŁY POTRZEBNE...
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2007, o 13:32

Anonymous pisze:a może tak wskazać poprzednich burmistrzów i radnych, ktorzy tyle obiecywali... zasiadają dalej czekając być może tylko na podwyżki diet!!! WTEDY PLACE ZABAW NIE BYŁY POTRZEBNE...
zaraz zaraz,teraz moało być juz ekstra :lol: mozna sie wykazać.
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2007, o 19:16

Anonymous pisze:A jeszcze,czy ten dół przy zielonym rynku (dawny plac zabaw)jest jeszcze miejski?
jeszcze niedawno był .
CZY JEST MIEJSKI?
Pytam bo nie wiem ,moze sprzedany :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2007, o 11:30

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:A jeszcze,czy ten dół przy zielonym rynku (dawny plac zabaw)jest jeszcze miejski?
jeszcze niedawno był .
CZY JEST MIEJSKI?
Pytam bo nie wiem ,moze sprzedany :roll:

Słyszałem że sprzedany i to gościowi, który i tak już ma pół Tomaszowa.
Na górę

Postautor: xyz » 14 maja 2007, o 19:49

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:A jeszcze,czy ten dół przy zielonym rynku (dawny plac zabaw)jest jeszcze miejski?
jeszcze niedawno był .
CZY JEST MIEJSKI?
Pytam bo nie wiem ,moze sprzedany :roll:

Słyszałem że sprzedany i to gościowi, który i tak już ma pół Tomaszowa.

A czy nie jest sprzedany panom N. i K. ?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2007, o 21:27

ups
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 08:48

a gdzie jeszcze istnieja place, działki tereny miejskie które mozna wykorzystac do tego celu ?
czy wszystko sprzedane?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2007, o 19:49

no nic :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2007, o 13:22

chyba będziemy musieli rozpocząć poszukiwania, bo sprawa wymaga załatwienia raz a dobrze
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2007, o 23:30

Anonymous pisze:chyba będziemy musieli rozpocząć poszukiwania, bo sprawa wymaga załatwienia raz a dobrze
niom,ciekawe czy co jeszcze zostało
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”