Sławni ludzie z TL

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: mmk » 10 lut 2021, o 13:48

Wczoraj MONIKA SKINDER- MISTRZYNIĄ ŚWIATA JUNIORÓW W SPRINCIE NA NARTACH KLASYCZNYCH.
Pięknie rośnie nam druga Justyna medalistka PL.
Na górę

Postautor: Bieg » 10 lut 2021, o 20:24

Gratulacje dla naszej mistrzyni
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 21:54

A jak w tym sezonie idzie naszej mistrzyni?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2022, o 11:13

Covid ją dopadł. Ale to ambitna dziewczyna, powinna szybko powrócić do formy. Trzymajmy kciuki.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2022, o 07:40

Powinna pojechać do Pekinu
Na górę

Postautor: Marusia » 24 mar 2022, o 21:02

Bo młody jesteś i musisz pouczyć się historii i pewnie angielskiego.
Ma rację "gwiazda" miała trudności z dobraniem odpowiednich słów , jękała , stękała i tak jakoś po hamerycku (niby ) rozmawiała a była tylko kilka lat w Ameryce , jak moze stara baba (bo nie dziecko) rozmawiając 30 lat w swoim ojczystym języku zapomnieć go po paru latach , ja juz wtedy byłam w USA ponad 30 lat i ciagle swietnie rozmawiałam i pisałam po polsku (z resztą proszę spojrzeć na mój j. polski po pół wieku za granicą) jeżeli ktoś znajdzie błąd stawiam piwo. Zgadzam sie z komentujacym , byłam bardzo zniesmaczona tym wywiadem .
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2022, o 08:27

Ma rację "gwiazda" miała trudności z dobraniem odpowiednich słów , jękała , stękała i tak jakoś po hamerycku (niby ) rozmawiała a była tylko kilka lat w Ameryce , jak moze stara baba (bo nie dziecko) rozmawiając 30 lat w swoim ojczystym języku zapomnieć go po paru latach , ja juz wtedy byłam w USA ponad 30 lat i ciagle swietnie rozmawiałam i pisałam po polsku (z resztą proszę spojrzeć na mój j. polski po pół wieku za granicą) jeżeli ktoś znajdzie błąd stawiam piwo. Zgadzam sie z komentujacym , byłam bardzo zniesmaczona tym wywiadem .
"Zresztą" ;). Pzdr.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2022, o 21:03

????????
Na górę

Postautor: Edmund » 4 lip 2022, o 15:24

Emil Czeczko tak naprawde urodzil sie w Tomaszowie Lubelskim ale wy sie do tego nie przyznacie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2022, o 09:14

Socjolog dr Jakub Koper?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2022, o 17:53

Gość pisze:
> Słani ludzie z naszego ukochanego Tomaszowa może coś o nich powiecie .
> Gdzie można szukac naszych rodowitych tomaszowiaków ?
http://www.kudlicki.at/concert-organist/
Na górę

Postautor: Kolo1 » 17 sie 2022, o 16:30

Stanisław Karwat bramkarz
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2022, o 22:08

Roman Mucha - Malarz
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2022, o 13:29

Nikt tu o reklamę nie prosi, a niektórzy nie życzą sobie, żeby podawać ich nazwiska. Proszę więc o rozwagę. To nie są osoby publiczne.
Na górę

Postautor: Czytam » 24 paź 2022, o 15:41

Najpierw proszę przeczytać definicję osoby publicznej.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”