Żukowski czy Grad

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 09:16

Anonymous pisze:Czyżby on to sam pisał czy jego żona :twisted:


ale głupoty piszesz, to już nie można o kimś powiedzieć coś pozytywnego :!: :!: :!: widać to forum istnieje tylko po to by krytykować, a ja myślałem że po to by dyskutować... eh
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 09:24

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Czyżby on to sam pisał czy jego żona :twisted:


ale głupoty piszesz, to już nie można o kimś powiedzieć coś pozytywnego :!: :!: :!: widać to forum istnieje tylko po to by krytykować, a ja myślałem że po to by dyskutować... eh
nie no... :roll:
tylko moze goscia przytłoczył ten nawał zalet i komplementów w jednym poscie :lol:
trzeba było rozbic na trzy albo cztery...
chwalimy jak jest za co :roll:
krytykujemy tez za... coś :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2007, o 14:21

Wybory chyba będą. Ciekawe czy Panowie wystartują?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 21:25

Myślę że obaj wystartują. I chyba mają szansę zostać posłami. Dwóch posłów z Tomaszowa to jest to. Zamość by sie wściekł. Ale zobaczymy.....
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 22:20

Anonymous pisze:Myślę że obaj wystartują. I chyba mają szansę zostać posłami. Dwóch posłów z Tomaszowa to jest to. Zamość by sie wściekł. Ale zobaczymy.....


Obaj nic nie mogą dobrego zrobić dla miasta to jak mogą dla narodu. Jeden wsławil sie, jak wieść gminna niesie, zakulisowym poparciem dla dyrekcji LO na górce, a to raczej spowodowało trudności mieszkańców (rodziców) w postaci pielgrzymek do szkoł zamojskich setek (tak, tak setek) uczniów z rejonu Tomaszowa. Drugi właściwie nic nie zrobił, ani on dobry, ani zły. I takich mielibyśmy posłów, nie ma czego zazdrościć.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 12:16

Anonymous pisze:Wybory chyba będą. Ciekawe czy Panowie wystartują?


Grad na pewno będzie startował - informacja z zamego źródła :wink:
Na górę

Postautor: aaaaaaaa » 13 sie 2007, o 12:46

Mialam okazje poznac Marszalka Grada. Jest bardzo madrym i rzeczowym czlowiekiem. Bardzo lezy mu na sercu dobro Tomaszowa. Jezeli moze-pomaga kazdemu kto do niego sie zwroci. Mam nadzieje,ze wystartuje w wyborach i zostanie poslem.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 13:05

Co wy spekulujecie może jeszcze nie być wyborów. Ciekawe na kogo postawi SLD w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 13:12

SLD stawia na Tolka Banana :D
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 13:23

Anonymous pisze:Co wy spekulujecie może jeszcze nie być wyborów. Ciekawe na kogo postawi SLD w Tomaszowie?


Niech się zakopią pod ziemię i nie wychylają łbów, juz sie dostatecznie skompromitowali, a w ich ślady idzie PSL
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 13:26

Czy PSL ma szansę na posła?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2007, o 13:40

Anonymous pisze:Czy PSL ma szansę na posła?


Niech sie zastanowia co robią na tomaszowskimm podworku, tylko tracą głosy przez wspieranie skompromitowanych ludzi. głosy zdobywa się inaczej
Na górę

Postautor: DevV » 16 sie 2007, o 21:47

oj, ludziska widać nudzi wam się, zajmujecie się plotami i piszecie na tematy na które za przeproszeniem gówno wiecie. Usłyszy jeden od drugiego, przekręci, wymyśli coś sam... i tak właśnie wyglądają wasze wypowiedzi... DNO (taki kabaret jest).


PS: Specjalnie się zalogowałem, żeby nikt mnie nie posądził o podszywanie sie pod kogoś. :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”