Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: qwert » 21 kwie 2021, o 18:15

Faktycznie odpowiedz godna Koziołka Matołka:)
Na górę

Postautor: Royu » 22 kwie 2021, o 09:18

Faktycznie odpowiedz godna Koziołka Matołka:)
Konia zostaw w spokoju I nie puszczaj przy tym gazów.
Na górę

Postautor: qwert » 22 kwie 2021, o 13:46

Kolejny przykład końskiego poczucia humoru:) Masz racje , koniowi trzeba dać spokój, nie warto się z nim kopać.
Na górę

Postautor: Royu » 22 kwie 2021, o 14:14

Kolejny przykład końskiego poczucia humoru:) Masz racje , koniowi trzeba dać spokój, nie warto się z nim kopać.
Co cię tak boli. Jest demokracja. Każdy ma prawo kandydować. A szczególnie mądrzejsi od ciebie.
Adamczuk to bardzo dobry kandydat na Wójta.
Na górę

Postautor: ucze » 23 kwie 2021, o 10:01

Ludzie dajcie spokój !Ten Pan uczył mnie i wielu z was piszących na tym forum - to spoko gość. Mnie się wydaje, ze ten kto się nabija z p. Adamczuka to sam chce być wójtem tylko nie ma odwagi się przyznać!!!!
Na górę

Postautor: Nadzieja » 24 kwie 2021, o 07:07

Ludzie dajcie spokój !Ten Pan uczył mnie i wielu z was piszących na tym forum - to spoko gość. Mnie się wydaje, ze ten kto się nabija z p. Adamczuka to sam chce być wójtem tylko nie ma odwagi się przyznać!!!!
Nazywam się Jan Kowaski. Mam 35 lat, wykształcenie wyższe ekonomiczne. Chcę kandydować na Wójta bo nie podoba mi się jak za publiczne pieniądze zatrudnia się tylko ,,swoich,,, nie ułatwia się życia mieszkańcom, nie informacje o realizacji najważniejszych potrzeb, nie konsultujè się z mieszkańcami żadnych planów I decyzjì. Zbyt mało uwagi przywiązuje sir do rozwoju oświaty, sportu, rozwoju rolnictwa I gospodarki gminy.. A o zdrowiu nie wspomnę bo szkoda gadać. Pomoc społeczna też szwankuje. Gdzie nie spojrzeć tam niedociągnięcia. Ale razem możemy to zmienić poprzez wybory.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2021, o 07:33

Nazywam się Jan Kowaski. Mam 35 lat, wykształcenie wyższe ekonomiczne. Chcę kandydować na Wójta bo nie podoba mi się jak za publiczne pieniądze zatrudnia się tylko ,,swoich,,, nie ułatwia się życia mieszkańcom, nie informacje o realizacji najważniejszych potrzeb, nie konsultujè się z mieszkańcami żadnych planów I decyzjì. Zbyt mało uwagi przywiązuje sir do rozwoju oświaty, sportu, rozwoju rolnictwa I gospodarki gminy.. A o zdrowiu nie wspomnę bo szkoda gadać. Pomoc społeczna też szwankuje. Gdzie nie spojrzeć tam niedociągnięcia. Ale razem możemy to zmienić poprzez wybory.
Panie Janie jak obieca pan że nie zatrudni pan nikogo że swoich to głosuje obiema rękoma za panem. Wiem że nie ma takiej opcji.
Na górę

Postautor: Nadzieja » 25 kwie 2021, o 18:11

Panie Janie jak obieca pan że nie zatrudni pan nikogo że swoich to głosuje obiema rękoma za panem. Wiem że nie ma takiej opcji.
Bardzo się cieszę, że prawdopodobnie mam już jeden głos. Dlaczego jest to takie ważne żeby nie zatrudniać swoich? Chodzi o to aby wszyscy, którzy ciężko pracują, uczą się, są uczciwi zaczęli wierzyć, że nie tylko znajomości, pokrewieństwo lub przynależność partyjna otwierają drogę do kariery, do pracy. Nie chce żeby moi rodacy wyjeżdżali za chlebem za granicę lub w inne miejsce w Polsce. Za brak uczciwości można wójta odwołać w referendum. Jeszcze lepiej wybrać uczciwego.
Na górę

Postautor: Salomon » 25 kwie 2021, o 18:29

Każdy nowy wójt zatrudnia swoich tj.tych co na niego głosowali ,który zatrudniał by przeciwnika politycznego?Żaden.
Na górę

Postautor: Cycero » 25 kwie 2021, o 20:24

Każdy nowy wójt zatrudnia swoich tj.tych co na niego głosowali ,który zatrudniał by przeciwnika politycznego?Żaden.
Do wygrania wyborów potrzeba około tysiąca głosów. Wszystkich głosujących ,,za,, nie da się zatrudnić. Więc taki sposób myślenia, jak zatrudnianie ,,swoich,, jest bliżej związany z układem mafijnym niż służbą społeczeństwu w celu rozwiązywana istotnych problemów w zakresie zdrowia, oświaty, sportu, rozwoju gospodarczego, opieki społecznej. Trzeba Nam więcej troski o dobro wspólne niż o zasobność portfeli kilku cynicznie działających osób. Takim Panom już dziękujemy. Musimy wybrać lepszą przyszłość. Czas na zmiany!
Na górę

Postautor: Salomon » 25 kwie 2021, o 20:34

Tyko kolejny wójt też zatrudni swoich i trochę wtedy się wymiesza.
Na górę

Postautor: Berg » 25 kwie 2021, o 21:02

Tyko kolejny wójt też zatrudni swoich i trochę wtedy się wymiesza.
Postawmy na młodego, wykształconego ale przede wszystkim uczciwego. Wygramy z układem będąc razem.
Na górę

Postautor: Salomon » 25 kwie 2021, o 21:09

A Stanibuła wykształcony i z układami.
Na górę

Postautor: Tytan » 25 kwie 2021, o 21:25

A Stanibuła wykształcony i z układami.
Temat jest jeden. Musimy wygrać I zmienić oblicze naszej gminy.
Na górę

Postautor: Kutyn » 26 kwie 2021, o 21:18

Orlik robią?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”