Namiot Tygodnika Tomaszowskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tygodnik Tomaszowski » 20 cze 2007, o 14:40

Chcesz nam o czymś powiedzieć?
Masz ciekawy temat do opisania?
Chcesz zamieścić ogłoszenie lub rekalmę?

Zapraszamy do naszego namiotu ! Namiot Tygodnika Tomaszowskiego czynny będzie w każdy czwartek wakacji od 9 do 13. W samym centrum miasta obok sklepu spożywczego i kwiaciarni Kaskada (tuż pod bilbordem tygodnika) na rondzie dyżurować będą nasi redaktorzy. Wysłuchają każego komu leży coś na sercu. Przyjmować również będą bezpłatne ogłoszenia drobne oraz płatne reklamy kolorowe.

Masz szansę wypowiedzieć się na każdy temat !

Namiot Tygodnika Tomaszowskiego
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2007, o 23:35

No i fajny pomysł,tylko dlaczego nie wyświetla się Wasza strona internetowa ,dlaczego jest błąd w nazwie Tygodniktomaszowki ??i dlaczego tyle kosztuje ,pytam korzystając z okazji.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2007, o 14:46

w końcu administrator nie usunął tego tematu. kilka razy pisałem i ciagle mój temat był usuwany. A wiec pytam teraz: co myślicie o tej gazecie czy to Fakt czy Wyborcza, jaki jest poziom artykułów w nim zamieszczanych?
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2007, o 13:17

Anonymous pisze:w końcu administrator nie usunął tego tematu. kilka razy pisałem i ciagle mój temat był usuwany. A wiec pytam teraz: co myślicie o tej gazecie czy to Fakt czy Wyborcza, jaki jest poziom artykułów w nim zamieszczanych?



to pewnie niebawem administrator usunie to pytanie bo rozmowa na temat TT toczy sie w dziale "miasto".

widac jak uważnie czytasz to forum
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2007, o 19:58

jutro czwartek-i zeby ten namiot tam stał jak przyjdę
a nie ten tego ze pogoda ,ze kogos bolał brzuch albo inne duperele
przyjde zobaczyć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2007, o 23:29

A kto to jest ten gosc co siedział znudzony na zielonym krzesełku? samotny z miną jakby go brzuch bolał :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2007, o 09:52

Anonymous pisze:A kto to jest ten gosc co siedział znudzony na zielonym krzesełku? samotny z miną jakby go brzuch bolał :roll:

a gdzie baloniki ,choragiewki?
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2007, o 20:38

:?:
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2007, o 14:43

ten namiot to stoi na podwórku
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 13:08

No i co przyszedłeś w czwartek do namiotu czy zagadałeś się na targowicy .
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 14:46

Anonymous pisze:No i co przyszedłeś w czwartek do namiotu czy zagadałeś się na targowicy .
no pewno!
tylko troche ten gość mnie zniechecił ,moze kobieta miałaby lepsze podejscie do tego marketingu jak dla mnie :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 14:59

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:No i co przyszedłeś w czwartek do namiotu czy zagadałeś się na targowicy .
no pewno!
tylko troche ten gość mnie zniechecił ,moze kobieta miałaby lepsze podejscie do tego marketingu jak dla mnie :roll:
przeszedłem "odprowadzony" wzrokiem siedzącego, a i nawet siadać nie było na czym :roll: miałem nadzieje ze dostane numer za 50 gr( bo to moze promocja)ale nikt (w jednej osobie)nawet nie zagaił nie pchał gazety ani druczku z darmowym ogłoszeniem ...nic

moze mnie nie poznał? chyba tak :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 15:52

:) a sam nie mogłeś zagadać? chyba by ciebie nikt nie pogryzł :)
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2007, o 16:39

Anonymous pisze::) a sam nie mogłeś zagadać? chyba by ciebie nikt nie pogryzł :)
troche mi głupio....za ten nalesnik
Na górę

Postautor: zajęty » 4 lip 2007, o 19:43

jutro niestety nie przyjdę :cry:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”