wypadek w Krasnobrodzie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:39

gośś pisze:wie ktoś co z pasażerem ?

pasazer przebywa w szpitalu ze skomplikowanym zlamaniem uda
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:44

Znam go pisze:Znam tego gnoja z Lubyczy.
To taki typ , który nie umie jeździć inaczej niz ok. 100 po samej Lubyczy.
Nie powiem już z jaką prędkością jeździł poza obszarem zabudowanym.

ON NIE POTRAFIŁ JEŹDZIĆ NORMALNIE!!!!!

widocznie dobrze nie znasz tej osoby bo jak bys znala to nie pisalabys takich glupstw!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:48

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:A kierowca chyba z Radecznicy albo Abramowic Kretyn i morderca ile trzeba jechać w terenie zabudowanym żeby tak przygrzmocić

Kierowcę Powinni na miejscu Policjanci zastrzelic bo jecze psychopata może komuś innemu zrobić krzywdę.

Debili za kierownicą BMW niestety przybywa




ZGADZAM SIĘ CAŁKOWICIE Z TOBĄ

wypisujac takie teksty sami kreujecie sie na kretynow i psychopatów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 10:00

widocznie dobrze nie znasz tej osoby bo jak bys znala to nie pisalabys takich glupstw!!!!!!!!![/quote]

ja akurat znam go od ponad 7 lat i prawde ktos napisał!jest dobrym kierowca ale przegina z predkoscia i to go zgubilo
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 11:21

nieprawdziwe jest pojęcie DOBRY KIEROWCA tak naprawde nikt nie jest dobrym kierowca, bo sie nie zna dnia ani godziny...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 11:41

Czy to prawda że pasażer zmarł w szpitalu?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 12:22

Anonymous pisze:
Znam go pisze:Znam tego gnoja z Lubyczy.
To taki typ , który nie umie jeździć inaczej niz ok. 100 po samej Lubyczy.
Nie powiem już z jaką prędkością jeździł poza obszarem zabudowanym.

ON NIE POTRAFIŁ JEŹDZIĆ NORMALNIE!!!!!

widocznie dobrze nie znasz tej osoby bo jak bys znala to nie pisalabys takich glupstw!!!!!!!!!



Znam go akurat lepiej niż Ty.

Jeszcze raz powtórzę. Po skręcie w prawo na skrzyzowaniu w kierunku Debów. W oklicach Groszka on miał jużblisko stówę na liczniku.
Więc oceń proszę: szybko czy powoli jeździł? Tym bardziej , że tam kręci się masę uczniów z zespołu szk. nr 6.
To szczęście , że on jeszcze do tej pory nikogo nie zabił w samej Lubyczy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 13:27

zgadzam sie
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 13:30

jak człowiek nie ma walorow zewnetrznych i nie jest inteligentny to tak wlasnie jest ze szpanuje gadzetami bo czyms trzeba zaimponowac.takie osoby to sie dowartosciowuja takimi zabawkami jak bmw np zenada
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2007, o 20:04

taaaaaak 220 jezdził przez Lubycze weźcie juz przestancie akurat wiem ile jezdził nie raz z nim jeździłem
Na górę

Postautor: aliG » 19 sie 2007, o 10:49

A ja mam porshe carrera i h..
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2007, o 13:43

no to sobie posiedzi 25 latek .tak to jest jak sie nie myśli głową i ma styropian zamiast mozgu!!!
Na górę

Postautor: Czuły Wojtek » 27 sie 2007, o 15:19

z Lubyczy do Dębów jeździ się szybko, bo można złapać wiele punktów za zdjęcie celnika, albo jakiegoś buraka spacerującego tamtędy (nie mylić z porządnymi mieszkańcami Lubyczy).... czasami trafia się też GUARANGA - jak ktoś grywa w GTA to wie o co chodzi ;)


ps. nie da sie dostać 25 lat za jakikolwiek wypadek ;p
Na górę

Postautor: Przemek » 27 sie 2007, o 16:58

Czuły Wojtek pisze:z Lubyczy do Dębów jeździ się szybko, bo można złapać wiele punktów za zdjęcie celnika, albo jakiegoś buraka spacerującego tamtędy (nie mylić z porządnymi mieszkańcami Lubyczy).... czasami trafia się też GUARANGA - jak ktoś grywa w GTA to wie o co chodzi ;)


ps. nie da sie dostać 25 lat za jakikolwiek wypadek ;p




Niestety takien buraki jak ty terz się zdazają , jak mozna tak pier...ic bez sensu POPROSTY JESTEŚ KRETYNEM I PRZYJDZIE CZAS NA CIEBIE
Na górę

Postautor: Witold » 27 sie 2007, o 17:10

popieram kol przemka jakis idiota mysli ze jest taki mądry ale poczekaj kiedys ci się to skączy prawdopodobnie wiem kim jesteś i postaram sie z toba spotkac jestem celnikiem więc moza uda ci się złapac kilka punktów
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”