Uderzył w samochód i uciekł

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 5 lis 2007, o 22:47

Witam.
Dzisiaj (poniedziałek) około godziny 17 na ul. Lwowskiej (na wysokości skrzyżowania z Rolniczą) doszło do kolizji.
Srebrne Audi (chyba A3) pędziło slalomem między samochodami - skończyło się to na uderzeniu w tył jadącego z przodu busa. Kierowca Audi oddalił się z miejsca kolizji.
Jeżeli ktoś widział to zdarzenie, pamięta numer rejestracyjny lub wie, który to samochód (ma uszkodzony lewy przedni róg), to proszę o pomoc i napisanie tu na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2007, o 11:53

Proponuję odwiedzić wszystkie w Tomaszowie Auto lakiery, Sklepy z częściami samochodowymi lub mechaników bo na pewno koleś w którymś z nich się pojawi, żeby naprawić uszkodzenia.
Na górę

Postautor: tomtom » 6 lis 2007, o 15:25

koło luxu tez byl niezly dzwoooooon wtym samym czasie , heheheh
Na górę

Postautor: wkur.ony » 6 lis 2007, o 16:17

mi kiedyś gnojek rozbil caly tyl w audi a6 .zatrzymalem sie przed przejsciem dla pieszych i uderzyl we mnie zjechalem na zatoczke kolo krola zygmunta a on dluga i slad sie urwal gdzies na koszarach gnojek jeden grr
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2007, o 13:50

To nie jest forum konfidentów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2007, o 15:04

kiedyś na parkingu jeden gostek wjechał mi w samochód i odjechał, dzięki sąsiadom udało się gościa na mierzyć i dostał kolegium za ucieczkę z miejsca zdarzenia, a wystarczyło zostawić swój numer telefonu za wycieraczką i sprawę można było załatwić polubownie
Na górę

Postautor: firenapalm* » 22 lis 2007, o 22:53

ostatnio miedzy Krynicami a Polanówką jakiś tępak zjechał no środek drogi i urwał szwagrowi lusterko w aucie podczas MIJANIA, kilka centymetrów i mógłby zabić 3 osoby, w tym roczne dziecko, oczywiście się nie zatrzymał nawet...
Na górę

Postautor: kono » 25 lis 2007, o 12:28

Po co uciekać z miejsca wypadku i tak kara ich nie ominie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2007, o 16:47

kono te twoje durnowate wypowiedzi nie maja sensu lepiej idz do pracy i wez sie za siebie a nie bezsensowne odpowiedzi w kazdym temacie
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2007, o 23:02

a ja kiedyś uciekłem z miejsca wypadku i g... mi zrobili do dziś, polecam to rozwiązanie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2007, o 19:54

bedziesz tez tak mowil ja to ciebie ktos stuknie i ucieknie ???
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2007, o 20:22

ale cwaniak, jest się czym cieszyć, tchórzostwo i cwaniactwo ale kolerzka ma wartości :roll: :roll: :oops: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2007, o 22:57

te wartosci sa do czasu . inaczej bedzie klikal jak go stukna i sprawca...............................odjedzie :) zycze mu tego , po tym co napisal !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2007, o 14:14

Anonymous pisze:a ja kiedyś uciekłem z miejsca wypadku i g... mi zrobili do dziś, polecam to rozwiązanie :lol:



i ciebie los w końcu dopadnie skończony idioto
Na górę

Postautor: kono » 30 lis 2007, o 21:19

Ludzie uspokójcie sie.

Po co sie obrażać.

A ten kto ucieka z miejsca wypadku to tchórz i tyle.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”