Blokada

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 gru 2023, o 20:58

Jeśli sprawa systemu pozwoleń dla ukraińskich kierowców ciężarówek nie zostanie rozwiązana, to słowaccy przewoźnicy grożą całkowitym zablokowaniem jedynego przejścia granicznego z Ukrainą dostępnego dla ciężarówek.

https://kresy.pl/wydarzenia/slowaccy-przewoznicy-groza-calkowitym-zablokowaniem-kluczowego-przejscia-granicznego-z-ukraina/

pewnie też robota polskich Konfederatów:)
Grożą, ale nie blokują tygodniami; tylko demonstrują w przeciwieństwie do konfederastów. Zresztą tylko jedna organizacja tamtejszych przewoźników.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2023, o 22:00

Ebłem :). To Konfederaci blokują przejścia graniczne? Nawet Mentzen - konfederackie odbicie Ryśka Petru, Jońskiego albo Scerby - nie wpadłby na taki pomysł. :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2023, o 22:52

No to ebaj- jedyna okazja w życiu dla patriotycznego prawiczka.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2023, o 23:03

No to ebaj- jedyna okazja w życiu dla patriotycznego prawiczka.
Ty jesteś naprawdę jǝbniẹty. :D. Ci wszyscy blokujący transportowcy, również na Słowacji, wywodzą się z Konfederacji? Najwyższy czas, żebyś zaczął leczyć swój chory łeb.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 06:30

na początku grudnia br. słowaccy przewoźnicy zrzeszeni w Unii Przewoźników Słowacji (UNAS) dołączyli do protestu przeciwko zniesieniu systemu zezwoleń dla ukraińskich transportowców, rozpoczynając blokadę jedynego przejścia granicznego z Ukrainą dla ciężarówek – Użhorod-Vyšné Nemecké.

Węgierscy przewoźnicy dołączą do swoich polskich kolegów i w poniedziałek rozpoczną własną blokadę na granicy z Ukrainą.
Na górę

Postautor: NEO » 10 gru 2023, o 09:55

Króciutka pamięć i hipokryzja osiąga szczyty.Niemcy nam mówią że nie możemy blokować i walczyć o swoje chociaż sami trzymali zamknięty rynek na maksymalnym okresie 7 lat od wejścia do uni.I jak się już trochę dorobiliśmy to chcą nas zarżnąć rękami kraińcówU.I o zgrozo jeszcze mają pomagierów w PL.Albo walczymy totalnie albo się już pakujcie, w Holandii w szklarniach podobno duży wybór ale praca tylko dla wybranych,arabusów tam nie spotkasz bo za gorąco.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 14:42

Trudno nie zgodzić się z postulatami polskich przewoźników, bo faktycznie mają absolutnie prawo czuć się nierówno traktowani względem ukraińskich odpowiedników. Elektroniczny system kolejek budzi wiele wątpliwości, bez sensu jest zatrzymywanie na granicy w ramach jego funkcjonowania wracających do kraju pustych tirów, a ponadto mamy niestety dowody na korupcję, z którą strona ukraińska nie potrafi bądź nie chce sobie poradzić – wyliczał w rozmowie z Business Insider Polska Adrian Furgalski, prezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, ekspert branży transportowej.

Sytuacja, w której ukraińskie firmy wbrew decyzjom Unii realizują usługi cross-trade i kabotaż w krajach Europy Zachodniej, zamiast zgodnie z regulacjami wrócić do kraju po realizacji transportu do kraju trzeciego, jest niedopuszczalna — dodawał.

Do blokady swoich przejść granicznych przystąpił również słowacki biznes, a teraz akcję protestacyjną zapowiedzieli Węgrzy. Jak podaje portal kyivindependent.com, powołując się na Stowarzyszenie Węgierskich Przewoźników Drogowych. blokada rozpocznie się 11 grudnia na przejściu Zahony-Chop.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wegrzy-zablokuja-granice-z-ukraina-powtarzaja-polskie-argumenty/kln6zb3


Konfederaci, wszędzie Konfederaci:)
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 16:18

Niezły sojusz, a nawet Sojuz: satelici Hitlera Słowacja, Węgry i konfederaści.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 16:35

Niezły sojusz, a nawet Sojuz: satelici Hitlera Słowacja, Węgry i konfederaści.
Zapomniałeś o jego głównych przyjaciołach, wszak SsGalizien nosiło go na sztandarach.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 17:32

Niezły sojusz, a nawet Sojuz: satelici Hitlera Słowacja, Węgry i konfederaści.
przeciw wyznawcom Szuchewycza:)

W roku 1941 zastępca dowódcy batalionu Nachtigall. Nachtigall stanowił część Drużyn Ukraińskich Nacjonalistów (DUN), utworzonych przez Abwehrę z ukraińskich nacjonalistów

1 grudnia 1941 Szuchewycz wraz z innymi żołnierzami batalionu podpisał roczny kontrakt na służbę w 201 batalionie policyjnym, w który przekształcono bataliony Nachtigall i Roland – w stopniu kapitana

Waffen SS Galizien

https://kresy.pl/wydarzenia/marsz-ku-czci-waffen-ss-galizien-po-raz-pierwszy-w-kijowie-video-foto/


Ty Mykoł jak coś prdlniesz:)
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 18:51

Zapomniałeś o jego głównych przyjaciołach, wszak SsGalizien nosiło go na sztandarach.
W Rosji prowadzono badania na temat kolaboracji z Niemcami. Najwięcej było wśród komunistów, tak komunistów a nie nacjonalistów. Twórca ruchu "Gułagu niet" Władimir Osieczkin opisywał historie działaczy WKP (b), który potrafili doskonale współpracować z najeźdźcami, potem ponownie zmieniać front i szczęśliwie zakończyć życie w Sojuzie z wszelkimi honorami.
Główna motywacja, to zawsze chęć znalezienia się na wierzchu. Uniwersalna rzecz towarzysze z PiS i przybudówek. Uczcie się.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 18:58

Komuniści wśród faszystów. Mykoła przestań prdolić:) Witaliście Sowietów a potem hitlerowców

Pierwsi zaczęli Ukraińcy. Nastąpiło to jeszcze zanim Armia Czerwona przekroczyła granicę II Rzeczypospolitej, bo około 12 września. Niemieckie jednostki w ślad za wycofującym się Wojskiem Polskim wkroczyły wówczas na terytorium Galicji Wschodniej. Dla Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów był to sygnał do rozpoczęcia rebelii. Ukraińscy bojówkarze opanowywali drogi, mosty, niszczyli linie komunikacyjne, zajmowali urzędy pocztowe i posterunki, a nawet całe miasteczka. Pod kontrolą OUN znalazł się między innymi Stryj.

https://wiadomosci.wp.pl/rebelia-na-kresach-inwazje-sowietow-witano-kwiatami-6126041951278721a

"Niech żyje wódz Hitler", czyli jak witano wojska niemieckie na Wołyniu

https://www.nawolyniu.pl/artykuly/witanie.htm

Mordowaliście Polaków jako Waffen SS Galizien a potem ratowaliście d..y powołując się na...obywatelstwo II RP
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 19:11

Mykoła wyzywa słowackich i węgierskich kierowców od kolaborantów Hitlera co nie przeszkadza mu korzystać z pomocy Niemiec:) Chyba, że Hitler nie był Niemcem:)
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 19:35

Konfederasci oraz satelici Hitlera walczący o przewozy do Niemiec i z Niemiec :)) przeciwko polskim eksporterom.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2023, o 20:20

Konfederasci oraz satelici Hitlera walczący o przewozy do Niemiec i z Niemiec :)) przeciwko polskim eksporterom.
Oczywiście. Przeciw Waffen SS Galizien i UPA:):):)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”