Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 14:52

Gość pisze:

> Ale to już mój problem.
To po co wyskakujesz na forum jak to twoj problem, no zamknij ryło.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 15:36

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Ale to już mój problem.
> To po co wyskakujesz na forum jak to twoj problem, no zamknij ryło.

Nie zamknę, i co mi zrobisz?🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 16:02

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> >
> > > Ale to już mój problem.
> > To po co wyskakujesz na forum jak to twoj problem, no zamknij ryło.
>
> Nie zamknę, i co mi zrobisz?🤣🤣🤣

Dam ci radę. Idź do weterynarza po receptę na amantadynę. A jak zachorujesz na covid , to łyknij tę amantadynę i zaklep se w szpitalu miejsce z respiratorem, a z rozpędu miejsce na cmentarzu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 16:05

> Dam ci radę. Idź do weterynarza po receptę na amantadynę. A jak zachorujesz na covid
> , to łyknij tę amantadynę i zaklep se w szpitalu miejsce z respiratorem, a z
> rozpędu miejsce na cmentarzu.

Ty mi życzysz choroby i śmierci, a ja ci życzę zdrowia po wsze Twoje czasy. I co mi zrobisz.😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 16:35

Gość pisze:
> > Dam ci radę. Idź do weterynarza po receptę na amantadynę. A jak zachorujesz na
> covid
> > , to łyknij tę amantadynę i zaklep se w szpitalu miejsce z respiratorem, a z
> > rozpędu miejsce na cmentarzu.
>
> Ty mi życzysz choroby i śmierci, a ja ci życzę zdrowia po wsze Twoje czasy. I co mi
> zrobisz.😂😂😂
Ja nie życzę Ci wcale choroby i śmierci, a Ty nie odróżniasz dobrej rady i przestrogi od życzenia. Zdrówka!! Zwłaszcza psychicznego!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 16:40

> Ja nie życzę Ci wcale choroby i śmierci, a Ty nie odróżniasz dobrej rady i
> przestrogi od życzenia. Zdrówka!! Zwłaszcza psychicznego!!!!!
I wzajemnie, ale i tak się nie zaszczepię i będę o tym darł ryło jak ty to mówisz głośno i wszędzie. I co mi zrobisz? 🤣🤣🤣 A tak na marginesie, to nie wiem, czy radząc komuś aby zaklepał sobie miejsce na cmentarzu jest dobrą radą.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 17:04

Gość pisze:
> > Ja nie życzę Ci wcale choroby i śmierci, a Ty nie odróżniasz dobrej rady i
> > przestrogi od życzenia. Zdrówka!! Zwłaszcza psychicznego!!!!!
> I wzajemnie, ale i tak się nie zaszczepię i będę o tym darł ryło jak ty to mówisz
> głośno i wszędzie. I co mi zrobisz? 🤣🤣🤣 A tak na marginesie, to nie wiem, czy radząc
> komuś aby zaklepał sobie miejsce na cmentarzu jest dobrą radą.

Inny niż ja forumowicz pisał Ci o darciu ryła.
Po drugie : mało to ludzi zaklepuje sobie miejsce na cmentarzu? Nie widziałeś płyt nagrobnych nawet z imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia, ale bez daty śmierci? I co w tym złego?
I wreszcie - skoro ryzykujesz życiem nie szczepiąc się, to zaklep se jednak miejsce na cmentarzu, by Twoja możliwa śmierć i pochówek nie były zmartwieniem Twoich najbliższych, lecz Twoją sprawą. Przecież tak uparcie o tym sam piszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 17:05

Tak to ja pisałem o darciu tu ryła przez płaskoziemca.
Jesteś antyszczepionkowiec twoje prawo tylko, że uprawiasz na forum jeden wielki bełkot i w kółko to samo. Dosłownie jak małe dziecko przy czym forum traktujesz jak swoja piaskownicę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 17:13

> Inny niż ja forumowicz pisał Ci o darciu ryła.
> Po drugie : mało to ludzi zaklepuje sobie miejsce na cmentarzu? Nie widziałeś płyt
> nagrobnych nawet z imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia, ale bez daty śmierci? I co
> w tym złego?
> I wreszcie - skoro ryzykujesz życiem nie szczepiąc się, to zaklep se jednak miejsce
> na cmentarzu, by Twoja możliwa śmierć i pochówek nie były zmartwieniem Twoich
> najbliższych, lecz Twoją sprawą. Przecież tak uparcie o tym sam piszesz.

Ale zaklepanie miejsca na cmentarzu, jest moją sprawą i nie należy tego nazywać DOBRĄ radą, bo taką nie jest. Moi najbliżsi wyobraź sobie też się nie szczepią i nie mają najmniejszego zamiaru to zrobić. Dasz im jakąś dobrą radę?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 17:49

Gość pisze:

> Ale zaklepanie miejsca na cmentarzu, jest moją sprawą i nie należy tego nazywać DOBRĄ
> radą, bo taką nie jest. Moi najbliżsi wyobraź sobie też się nie szczepią i nie mają
> najmniejszego zamiaru to zrobić. Dasz im jakąś dobrą radę?

Tak. Covid wybiera sobie do śmierci tych niezaszczepionych. To proste, logiczne i statystykami udowodnione. Więc Wy wszyscy zaklepcie sobie miejsca na cmentarzu, by wasz możliwy pochówek był przynajmniej w części waszą sprawą, a nie czyimś zmartwieniem
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 18:03

> Tak. Covid wybiera sobie do śmierci tych niezaszczepionych. To proste, logiczne i
> statystykami udowodnione. Więc Wy wszyscy zaklepcie sobie miejsca na cmentarzu, by
> wasz możliwy pochówek był przynajmniej w części waszą sprawą, a nie czyimś
> zmartwieniem
Dziękuje za radę i życzenie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 18:32

Gość pisze:
> > Tak. Covid wybiera sobie do śmierci tych niezaszczepionych. To proste, logiczne
> i
> > statystykami udowodnione. Więc Wy wszyscy zaklepcie sobie miejsca na cmentarzu,
> by
> > wasz możliwy pochówek był przynajmniej w części waszą sprawą, a nie czyimś
> > zmartwieniem
> Dziękuje za radę i życzenie.
Już Ci pisałem. Niczego Ci tu nie nie życzyłem prócz zdrowia, zwłaszcza psychicznego. Ale ładnie, że za radę dziękujesz. Doceniam to
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 5 gru 2021, o 18:37

Na Słowacji w piątek zaraportowano 15 278 zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 – najwięcej od początku epidemii. Rekordy zakażeń występują mimo twardego lockdownu, który obowiązuje w kraju od 25 listopada.

Na Słowacji od 25 listopada br. obowiązuje twardy lockdown. Mieszkańcy kraju nie mogą opuszczać domów z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to konieczne. osoby niezaszczepione przeciw COVID-19, które nie mają statusu ozdrowieńców, muszą legitymować się ważnym, negatywnym wynikiem testu na COVID-19, aby móc pracować stacjonarnie.

https://kresy.pl/wydarzenia/slowacja-rekordy-zakazen-pomimo-twardego-lockdownu/

Zarażają zaszczepieni. Proste
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 18:47

COV_FAKE pisze:
...
> https://kresy.pl/wydarzenia/slowacja-rekordy-zakazen-pomimo-twardego-lockdownu/
>
> Zarażają zaszczepieni. Proste
A z którego fragmentu linkowanego tekstu to niby wynika?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 18:49

Ja się zaszczepie ( jeśli dożyje) za 10 lat, gdy te szczepionki - preparaty zostaną gruntownie przebadane klinicznie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”