Ceny Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 paź 2020, o 11:09

Tomaszów ma najdrożej , chcą się wzbogacić na biedocie.
Na górę

Postautor: Zbych » 24 paź 2020, o 13:25

NAJDROZSZE PALIWO A GDZIE W TOMASZOWIE .L.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 14:49

W tle to ja już od marca nie tankuje (LPG) kasa płynie gdzieś gdzie jest taniej duzo🤪
Ten sam region ,okolice ,,ludzie a cena max.
30gr.nizsza
Co za region?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 16:52

W Zamościu LPG na większości stacji tańszy o 0,30gr. niż w Tomaszowie , ceny od 1.89 do 2,10zł. , benzyna 95 po 4,30zł./l. nie tankujcie w Tomaszowie jak nie musicie !!! Nie dajcie zarabiać tym złodziejom !
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 17:05

Gość pisze:
> W Zamościu LPG na większości stacji tańszy o 0,30gr. niż w Tomaszowie ,
> ceny od 1.89 do 2,10zł. , benzyna 95 po 4,30zł./l. nie tankujcie w
> Tomaszowie jak nie musicie !!! Nie dajcie zarabiać tym złodziejom !


Zgadzam się w 100 %, lepiej już jest pojechać tankować w Budach.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2020, o 07:04

Tomaszów najbiedniejszy region i powiat a ceny paliw najdroższe , czy tak powinno być ? Chcą się wzbogacić na biedocie zasrani biznesmeni Tomaszowscy od siedmiu boleści , już lepiej pojechać do Zamościa i zatankować do pełna zbiornik na Ecler ku i przy okazji coś kupić. Z resztą nie tylko paliwo drogie cała reszta tez. Czasy są za ciężkie i za biedne na wysokie ceny, dali 500+ i 13 stki i co z tego jak więcej podwyżek niż tego dawania. Wzrost artykułów spoz. usług i innych przy okazji rzeczy a nie mówiąc o podwyżkach cen kosmicznych w barach , restauracjach. Usługa fryzjerska podcięcie końcówek dwa cm na sucho 35 zl. co dla mnie jest nie do przyjęcia skandalem , to nawet nie odczuwa się tego co dają. Super Tomaszów.
Na górę

Postautor: Zbych » 25 paź 2020, o 07:43

A w TOMASZÓWKU jeszcze po 2grosze Podnieśli na Litrze eh .
Na górę

Postautor: Krzys » 27 paź 2020, o 19:46

PB 95 Zamość od 4,19 do 4,30 zależy na jakiej stacji paliw. Aktualizacja 27.10 2020
Pb95 Tomaszów Lub.4.59 do 4,62,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2020, o 20:11

Dzisiaj celowo pojechałem do Zamościa zatankować. Stacja przy Carrefour Pb95 4,24. Przy 45l zatankowanego paliwa może nie zaoszczędziłem, ale:
1. zrobiłem przy okazji zakupy w kilku miejscach w Zamościu
2. Nie dałem zarobić tomaszowskim ździercom
W moim odczuciu nie straciłem.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 14:13

ul. Wyszyńskiego E.Leclerc PB 95 - 4.39zł./l. LPG - 1.99zł./l. ! A jak u naszych z............ ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 14:30

U nas PB95 4,72 - 4,81 a lpg - 2,15 -2.16zł.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 14:47

Coś dla przypomnienia z 2011 r. o NIEODPOWIEDZIALNYM TCHÓRZU kaczym kurduplu:

„Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności” – mówił wówczas prezes PiS.

https://wmeritum.pl/2011-roku-kaczynski-krytykowal-podwyzke-cen-paliwa-teraz-pis-chce-wprowadzic-benzyna-plus/232790

Zamiast obniżki akcyzy kaczy kurdupel klepnął wtłoczoną w cenę paliwa tzw. opłatę emisyjną, podwyższającą tę cenę o kilkanaście groszy na litrze
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 14:58

Gość pisze:
> Coś dla przypomnienia z 2011 r. o NIEODPOWIEDZIALNYM TCHÓRZU kaczym
> kurduplu:
>
> „Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja
> obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba
> odwagi i odpowiedzialności” – mówił wówczas prezes PiS.
>
>
> https://wmeritum.pl/2011-roku-kaczynski-krytykowal-podwyzke-cen-paliwa-teraz-pis-chce-wprowadzic-benzyna-plus/232790
>
> Zamiast obniżki akcyzy kaczy kurdupel klepnął wtłoczoną w cenę paliwa tzw.
> opłatę emisyjną, podwyższającą tę cenę o kilkanaście groszy na litrze
Ty Błaźnie musisz w każdym temacie pisać o tej polityce ? Wszyscy winni tylko nie Ty. Trzeba było iść na Wybory i głosować na kogoś innego lub samemu w nich startować ! Wszyscy to złodzieje , ale odśnieżone, pozamiatane i oświetlone ulice chcesz mieć, ? Chcesz mieć nowe chodniki, drogi ( może obwodnice zacznij rozbierać ? ) , parki, ścieżki rowerowe, place zabaw ? Emeryturę chcesz mieć ? Może chciałbyś załatwić jakąś sprawę w Urzędzie ? Pani tam pracuje i ma płacone w twoich podatków ! Nie płać to nic nie załatwisz !!! Buraku nie ma takiego państwa na świecie które by się utrzymało samo , bez podatków . Nawet w Korei Północnej Kim drze podatki od ludzi. Ten temat jest o paliwie i różnicy cen między Zamościem a Tomaszowem Ośle jeden !
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 15:15

Gość pisze:

> Ty Błaźnie musisz w każdym temacie pisać o tej polityce ? Wszyscy winni tylko nie Ty.
> Trzeba było iść na Wybory i głosować na kogoś innego lub samemu w nich startować !
> Wszyscy to złodzieje , ale odśnieżone, pozamiatane i oświetlone ulice chcesz mieć, ?
> Chcesz mieć nowe chodniki, drogi ( może obwodnice zacznij rozbierać ? ) , parki,
> ścieżki rowerowe, place zabaw ? Emeryturę chcesz mieć ? Może chciałbyś załatwić jakąś
> sprawę w Urzędzie ? Pani tam pracuje i ma płacone w twoich podatków ! Nie płać to nic
> nie załatwisz !!! Buraku nie ma takiego państwa na świecie które by się utrzymało
> samo , bez podatków . Nawet w Korei Północnej Kim drze podatki od ludzi. Ten temat
> jest o paliwie i różnicy cen między Zamościem a Tomaszowem Ośle jeden !


Nic nie zrozumiałeś z wpisu o nieodpowiedzialnym tchórzu kaczym kurduplu. Więc łopatologicznie: ta kacza menda i największy szczuj w Polsce jest OSZUSTEM I MANIPULANTEM. W np. sprawach cen paliw MÓWIŁ CO INNEGO, A POTEM ROBIŁ DOKŁADNIE ODWROTNIE, bo zamiast obniżać podatki jak zapowiadał - podwyższa je. Jednego nie można mu odmówić - jest skuteczny. Totalnie oszukał, zmanipulował i ogłupił takich jak TY, skoro bierzesz go w obronę.

PS. Zawsze chodziłem na wybory. Ostatnio głównie po to, by zatamować PISOWSKIE oszołomstwo. Niestety, oszukanych , zmanipulowanych i ogłupionych wyborców PiS takich jak ty - jeszcze było więcej, niż takich jak ja. Ale póty dzban wodę nosi...
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2021, o 15:35

" Ale póty dzban wodę nosi... " dopóki Piotruś się nie wypier... !
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”