Ludzie noście maseczki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jeremiah » 13 cze 2020, o 13:04

Ze skrajności w skrajność. Było karanie za korzystanie z myjni czy wulkanizatorów a teraz w sklepie spozywczym mało kto ma maseczkę o rekawicach nie wspominając i nic z tym się nie robi.

Tylko nie ściągajcie ich poniżej nosa bo to obrzydliwie wygląda i całkowicie mija się z celem.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2020, o 15:53

Ludzie opamiętajcie się, wyłączyć tv i włączyć myślenie.

A jak nie to najlepiej wiadro sobie założyć, wtedy będziecie mieć pewność, że się nie zarazicie.
Na górę

Postautor: M4rciin » 14 cze 2020, o 13:39

Jak chcecie dostać grzybicy płuc to proszę bardzo, to najprostsza droga, a tego już nie wyleczycie. Nosiłem maskę łącznie jakieś 30min od początku tej plandemi i dziękuję. Przez to się nie da oddychać , każdy ma swój rozum i wybór. Wylaczcie TV a wlaczcie myślenie wtedy Was nie dopadnie ten ,, wirus'', maska Wam nie pomoże a zaszkodzi na pewno w dłuższej perspektywie
Na górę

Postautor: Jeremiah » 14 cze 2020, o 15:57

Po pierwsze takie jest obowiązujące prawo. W pomieszczeniach mamy obowiązek nosić maseczki. Po drugie w takich maseczkach lekarze przeprowadzają kilkugodzinne operacje więc nie przesadzajcie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2020, o 17:34

Jeremiah pisze:
> Po pierwsze takie jest obowiązujące prawo. W pomieszczeniach mamy obowiązek
> nosić maseczki. Po drugie w takich maseczkach lekarze przeprowadzają
> kilkugodzinne operacje więc nie przesadzajcie.
Wiesz jak często lekarz zmienia maseczkę na trakcie operacyjnym, co 15 min maksymalnie co 30 min. w pomieszczeniu klimatyzowanym .
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2020, o 19:42

Tak napewno. W maseczkach uszytych z bawełny kroją ludzi na całym świecie. Było wyżej wyłącz tv włącz myślenie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 07:12

Wczoraj, duzy sklep spozywczy, mlodziez bez masek, zero odstepu, starsi ludzie bez masek, zero odstepu. Prosba kasjera o odstep, o zalozenie maseczki-tepy usmiech. I te komentarze, ze sie czepiaja, ze wierza w glupoty, hahaha. Bardzo mamy tez chore spoleczenstwo. POChP, astme, pylice ma juz tak wiele osob, masowo zaczynaja chorowac. A sprzedawca siedzi jak ten glupi w maseczce 8 godzin i kazdy ma go gdzies, kazdy uwaza, ze on durny. A dla niego kazdy klient jest zagrozeniem. Wielu klientow rezygnuje tez z dezynfekcji dloni. Raz, tylko raz widzialam, jak dziewczyna wchodzac do sklepu zdezynfekowala sobie rece i wypsikala odkazaczem drążek od wozka. Nieliczni psikaja tylko rece. Mozecie mnie nazwac glupia, mam to gdzies, ale uwazam, ze musimy nadal zachowywac sie ostroznie. Maseczka moze i nie chroni nas tak jakbysmy tego chcieli, ale zachowanie odleglosci juz tak, dezynfekcja tez.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2020, o 18:55

zasłaniam nos i usta w sklepie i innych miejscach, w ktorych nalezy to robic - czy wierze w skutecznosc? mysle, ze w jakims stopniu moze to byc zabezpieczenie ale tak naprawde zaslaniam twarz z szacunku dla osob starszych i chorych , dla ich komfortu psychicznego a moze i dla bezpieczenstwa, to naprawde nie jest takie trudne - zaslonic nos i usta na kilka minut, te wszystkie cwaniackie odzywki typu 'mam astme' albo glupie usmieszki - po co to komu?
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2020, o 22:37

Ludzie noście maseczki, proszę 🙏. Chociaż w większym skupisku, w sklepach, kościółach, na zielonym rynku... To aż takie trudne, kiedy ilość zakażeń nie spada?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 23 cze 2020, o 08:11

Ludzie noście maseczki, proszę. Chociaż w większym skupisku, w sklepach, kościółach, na zielonym rynku... To aż takie trudne, kiedy ilość zakażeń nie spada?
Do ludzi przemówią tylko kary. 500 zł dla klienta, 5 tys. zł dla sklepu, że go wpuścił bez maseczki. Parę dni i wszyscy by nosili.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2020, o 09:26

Bzdureczka.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 23 cze 2020, o 13:02

Bzdureczka.
czy ja wiem. dziś w Biedronce policja nalot zrobiła. może to przemówi do ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2020, o 15:53

Jakieś badania sa robione w Tomaszowie?
Czy nastapił nagły wzrost zachorowań?
i jakie choroby sa teraz wiodące?
Na górę

Postautor: MacGyver » 23 cze 2020, o 19:20

Krótka piłka, ja podchodzę do pani sprzedawczyni i pytam czy sama zwróci uwage klientom czy mam zadzwonić na policje. czy ktoś wierzy w maseczki cz nie gów..o mnie obchodzi, jak mają być to niech są. Teorie do wyżalania że nie,na FB alb innym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2020, o 20:57

no to spoko,lepiej nigdzie nie chodzić i po sprawie.Nigdzie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”