Parada Równości w Tomaszowie Lubelskim.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 08:28

Wręcz przeciwnie. Włazi w d..ę banderowcom. Nie bardzo orientujesz się co kto pisze
No widzisz Misiu, nikt poza Tobą nie pisze tu o banderowcach. Historia nie jest przedmiotem tego działu. Sam tworzysz takie tematy i polemizujesz ze sobą.
Pozdrawiam z Chicago 😁
Lucek- ten który ci wpieprzył, gdy kradłeś kury z mojego podwórka.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 08:36

No widzisz Misiu, nikt poza Tobą nie pisze tu o banderowcach. Historia nie jest przedmiotem tego działu. Sam tworzysz takie tematy i polemizujesz ze sobą.
Pozdrawiam z Chicago 😁
Lucek- ten który ci wpieprzył, gdy kradłeś kury z mojego podwórka.
Dlaczego nie bierzesz leków?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 09:36

Pietia przestań robic z tego forum szambo. Chciałeś Parady Równości a potem wyskoczyłeś z kozą. Chcesz promowac zoofilię?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2023, o 20:50

Żukowska wypaliła: „Zdarzają się takie sytuacje, że biologiczny, podkreślam biologiczny mężczyzna – rodzi dziecko. To się zdarza”.

Prowadzący na chwilę zaniemówił, po czym odparł: „Ja nie słyszałem o takiej sytuacji”.

– Zdarzyło się kilka razy na świecie. Jakby mi pan powiedział, że będziemy o tym rozmawiać, to bym przygotowała artykuł – zapewniała posłanka Lewicy.

Prowadzący zapytał, gdzie do czasu rozwiązana „ten biologiczny mężczyzna” nosi dziecko. – To jest osoba z macicą – stwierdziła Żukowska.

https://nczas.com/2021/03/22/odlot-poslanki-lewicy-zdarzaja-sie-sytuacje-ze-biologiczny-mezczyzna-rodzi-dziecko-video/

Także forumowy jest nadzieja. Starajcie się z Damianem
To teraz, PO zmianie klimatu POlitycznego, forumowy ma szansę na in vitro.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2023, o 23:04

Pietia przestań robic z tego forum szambo. Chciałeś Parady Równości a potem wyskoczyłeś z kozą. Chcesz promowac zoofilię?
Hehe
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”