Parada Równości w Tomaszowie Lubelskim.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 13:59

Nie zdziwiłbym się jak na czele Parady Równości paradowałby francowaty z piórkiem strusim w dupiee. Podobno pod latarnią zawsze najciemniej.
😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 14:14

Widzisz forumowy. Wszyscy wiedzą, ze to ty pisałes o boa z piór i, że z Damianem tworzycie parę. O co chodzi, że od kilku dni masz większego prodlca jak zwykle. brak leków czy rodzina już ciebie całkiem zostawiła debilu?
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 14:38

Gość pisze:
> Widzisz forumowy. Wszyscy wiedzą, ze to ty pisałes o boa z piór i, że z
> Damianem tworzycie parę. O co chodzi, że od kilku dni masz większego
> prodlca jak zwykle. brak leków czy rodzina już ciebie całkiem zostawiła
> debilu?

Ależ ja rybeńko temu nie zaprzeczam, Ba, nawet mam piękne kolorowe boa, które mogę ci francowaty pożyczyć, jak pójdziesz ze mną w paradzie. Damian, to już historia zajął się polityką i nie miał dla mnie czasu. Ależ pamiętliwych wyborców ma ten PiS.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 14:51

Gość pisze:
> Ależ ja rybeńko temu nie zaprzeczam, Ba, nawet mam piękne kolorowe boa, które mogę ci
> francowaty pożyczyć, jak pójdziesz ze mną w paradzie. Damian, to już historia zajął
> się polityką i nie miał dla mnie czasu. Ależ pamiętliwych wyborców ma ten PiS.
Nieźle.😁😁😁 No, ale jak dostanie chłopina zawału? będziemy go mieli na sumieniu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 15:37

No widzisz forumowy. Sam udowadniasz, że nie dość żeś jbnięty to jeszcze dewiant
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 18:18

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Ależ ja rybeńko temu nie zaprzeczam, Ba, nawet mam piękne kolorowe boa, które
> mogę ci
> > francowaty pożyczyć, jak pójdziesz ze mną w paradzie. Damian, to już historia
> zajął
> > się polityką i nie miał dla mnie czasu. Ależ pamiętliwych wyborców ma ten PiS.
> Nieźle.😁😁😁 No, ale jak dostanie chłopina zawału? będziemy go mieli na sumieniu.

Kpisz sobie ze mnie? Co znaczy "nieźle"? Już chyba kiedyś ci pisałem,  że nie potrzebuję klakierów i adwokatów, szczegółnie niezbyt mądrych. Niczego z tobą nie będę miał na sumieniu bo nie chcę z toba mieć nic do czynienia. Twoje rzeczywiście głupawe wpisy idą na moje konto. Nie pomagasz mi tylko bruździsz. Więc odstosunkuj się ode mnie. A boa mam i nie życzę sobie ze strony francowatego i innej hołoty podśmichujek. Do zobaczenia na jakiejś paradzie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 22:03

francowatego niedługo wolno poniosą, choroba i nienawiść do wszystkiego co nie francowate doprowadzą do apopleksji
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 22:18

Kpisz sobie ze mnie? Co znaczy "nieźle"?
Popatrz w słownik. Ponadto nie mam przyjemności "stosunkować" się z kimś, kto jest na poziomie francowatego.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 22:55

Szczęść Boże dewianci 😂 Ale numer .Kłócą się ze sobą 😂
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 23:11

Gość pisze:
> Kpisz sobie ze mnie? Co znaczy "nieźle"?
> Popatrz w słownik. Ponadto nie mam przyjemności "stosunkować" się
> z kimś, kto jest na poziomie francowatego.

Pisałeś, że będziemy mieć francowatego "wspólnie na sumieniu". Więc szukałeś "kolegów" i "stosunków". Chciałem być delikatny i napisałem, żebyś się ode mnie odstosunkował ciężko kumający matole, ale skoro nie zrozumiałeś to ci napiszę o|)pier|)ol się ode mnie buraku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 23:21

Umówcie się na jakimś portalu LGBT i bądźcie dla siebie delikatni
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2021, o 07:20

Gość pisze:

> Pisałeś, że będziemy mieć francowatego "wspólnie na sumieniu". Więc
> szukałeś "kolegów" i "stosunków". Chciałem być delikatny i
> napisałem, żebyś się ode mnie odstosunkował ciężko kumający matole, ale skoro nie
> zrozumiałeś to ci napiszę o|)pier|)ol się ode mnie buraku.

To cofnij się Waść kilka postów wcześniej. Po co pierwszy wpieprzasz się w moją myśl o francowatym i ją rozwijasz w której napisałem, że:
Nie zdziwiłbym się jak na czele Parady Równości paradowałby francowaty z piórkiem strusim w dupiee. Podobno pod latarnią zawsze najciemniej.
😂😂😂
Nie kumasz tego cymbalisto-cyklisto, że wszedłeś do mojego wątku nie proszony w dodatku w nim mnie ustawiasz, a potem masz żale. Dalej wal te swoje farmazony o świętych, a ode mnie też wzajemnie. Wulgaryzmy daruj, bo upodabniają one Ciebie do francowatego.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2021, o 07:25

Dalej się kłócą:):):) Jeden jest z G a drugi z T?
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2021, o 07:26

> Pisałeś, że będziemy mieć francowatego "wspólnie na sumieniu". Więc
> szukałeś "kolegów" i "stosunków". Chciałem być delikatny i
> napisałem, żebyś się ode mnie odstosunkował ciężko kumający matole, ale skoro nie
> zrozumiałeś to ci napiszę o|)pier|)ol się ode mnie buraku.

Francowaty, co tak nie kulturalnie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2021, o 07:47

A ty sio stąd.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”