Łuk Triumfalny w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 09:46

Gość pisze:
> Nie będzie przejścia bocznymi alejkami. Bo po co wtedy łuk?

Barierki postawią?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 19:29

Już chyba pokonaliśmy Kraśnik, dzisiaj w rankingu Mazura na TVN24 o 15.15 znaleźliśmy się na 5 miejscu. Śmiechu warte usłyszeć od v-ce starosty, że łuk miał powstać w Warszawie ale nie powstał to będzie w Tomaszowie. Już zaczęłam szukać w internecie czego jeszcze Warszawa nie dokonała ,to powstanie może u nas .Może w ostateczności i stolicę przeniosą, tylu mamy swoich ludzi w stolicy,że zaoszczędzą na delegacjach.Tak się dzieje, jak nieodpowiednie osoby biorą się za politykę a jeszcze gorzej jak za historię.Mam nadzieję,że przy wyborach podziękujemy za to jak się z nami , wyborcami liczą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 20:08

łuk w tomaszowie , port w zakopanem, lotnisko pod radomiem, lotniskowiec podwodny, wybuchające puszki po piwie, helikoptery na zdjęciu i setki innych pomysłów pis i ich przygłupich klarierów-wyborców kierują się w stronę hasła Vszydło - POLSKA W RUINIE, potem kolejne obiecanki wstawania na kolana( bo leżymy mordą w gównie), hasła BUK, ŁONO I OJCOWIZNA i dzieci przygłupów łykną kolejna dawkę kłamstwa, wspomoże pis w tym AMBONA, bo pod nią baranie łby wysłuchują co nie nie będą miały po śmierci
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 20:12

Gość pisze:
> łuk w tomaszowie , port w zakopanem, lotnisko pod radomiem, lotniskowiec
> podwodny, wybuchające puszki po piwie, helikoptery na zdjęciu i setki
> innych pomysłów pis i ich przygłupich klarierów-wyborców kierują się w
> stronę hasła Vszydło - POLSKA W RUINIE, potem kolejne obiecanki wstawania
> na kolana( bo leżymy mordą w gównie), hasła BUK, ŁONO I OJCOWIZNA i dzieci
> przygłupów łykną kolejna dawkę kłamstwa, wspomoże pis w tym AMBONA, bo pod
> nią baranie łby wysłuchują co nie nie będą miały po śmierci

Weź leki forumowy. Musisz to robić regularnie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 21:26

Mądrzy ludzie naprawiają swoje błędy głupcy nie potrafią się nawet do nich przyznać!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 21:44

czub jeremiah popiera idee wizji vszydło, swiadczy to o tym jakich pis ma wyborców , czuby i przygłupy, choć nie wierze w boga niech na ten kraik debili spadną plagi typu egipskiego i wyplenią głupote i fanatyzm do kości
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 25 wrz 2021, o 21:45

czub jeremiah popiera idee wizji vszydło, swiadczy to o tym jakich pis ma wyborców , czuby i przygłupy, choć nie wierze w boga niech na ten kraik debili spadną plagi typu egipskiego i wyplenią głupote i fanatyzm do kości
ale się dziś najbałeś. daj przeczytac swojego posta komuś bardziej trzeźwemu. może tobie wytłumaczy jaki ci wyszedł bełkot
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 19:29

Wstyd na całą Polskę, już Fakty pokazały słynny łuk. Starosta idzie w zaparte,chyba musi, bo trudno się przyznać do głupich pomysłów jak z Sasinem uzgodnione.Teraz to już tylko prezes może to zatrzymać bo druty można jeszcze wyciąć.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 19:42

Dlaczego nikt nie słucha protestujących taka "buta" Pis-u i kleru.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 19:52

Gość pisze:
> czub jeremiah popiera idee wizji vszydło, swiadczy to o tym jakich pis ma
> wyborców , czuby i przygłupy, choć nie wierze w boga niech na ten kraik
> debili spadną plagi typu egipskiego i wyplenią głupote i fanatyzm do kości

Pomyśl forumowy, jaki sens ma twoja pisanina. Naprawdę uważasz, że to, co piszesz, ma dla kogoś normalnego jakiekolwiek znaczenie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 20:06

Anty i nie tylko będą mieli używanie.
Ale żeby zaraz lecieć do TV i robic raban na cały kraj?




Chociaz z drugiej strony ludzie tracą domy w pożarze i muszą zbierac pod kościołem aby mieć na remont przed zimą.
Patriotyzm ma różne oblicza.
Kasy troche szkoda- to fakt.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 21:20

Gość pisze:
> Anty i nie tylko będą mieli używanie.
> Ale żeby zaraz lecieć do TV i robic raban na cały kraj?
> Chociaz z drugiej strony ludzie tracą domy w pożarze i muszą zbierac pod
> kościołem aby mieć na remont przed zimą.
> Patriotyzm ma różne oblicza.
> Kasy troche szkoda- to fakt.


Nawet propisowski portal to wyśmiał

"Czytam, sprawdzam datę i oczom nie wierzę – nie, to jeszcze nie prima aprilis: „W Tomaszowie Lubelskim ma powstać łuk triumfalny.
No tośmy się doczekali, to będziemy mieli! To będzie miś, pardon, łuk, na miarę naszych możliwości"

https://wpolityce.pl/polityka/544080-polski-nie-stac-na-godne-upamietnienie-bitwy-warszawskiej

Intencje może i były dobre ale , że nikt nie dostrzegł śmieszności w 6 metrowym łuku w prowincjonalnym miasteczku mającym uczcić 18 bitwę w historii świata pod względem ważności?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 21:24

Kto mi powie jaki związek ma Bitwa Warszawska z Tomaszowem?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 21:44

Gość pisze:
> Kto mi powie jaki związek ma Bitwa Warszawska z Tomaszowem?
Dziadek francowatego był ordynansem u Budionnego.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 21:47

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Kto mi powie jaki związek ma Bitwa Warszawska z Tomaszowem?
> Dziadek francowatego był ordynansem u Budionnego.

Jest jełop forumowy 😂 .Cokolwiek ktoś napisze ten wyskakuje z jakimś francowatym😂 . W każdym temacie. Jak można byc aż tak jbniętym?😂
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”